Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (52)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Paula,multa sanatate micutilor ! Din pacate toti instalatorii pe care i-am intilnit sint neseriosi si lenesi![q]trebuie sa le spui tu ce sa faca,altfel.....(asta e ultima mea experienta cu doi nenici la care a trebuit sa le spun unde sa monteze robinete pentru tevile de apa [bang]) Incearca in evenimentul zilei,poate dai de unul serios!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA multi ani tuturor celor care poarta nume de floare! Instalatori seriosi nu mai sant,au plecat in Spania la munca..:) Cristina,din pasta de zahar am facut tot ce era pe tort..(casuta e din foaie de rulada cu gem,imbracata in pasta de zahar) Adriana [url="http://community.webshots.com/user/adrianamo"]si-atat...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata cu ochii mijiti...aseara am fost la un majorat...he, he...tinerete...A fost suuuper... Vad ca tot pomenesc de tinerete...cu regrete, inseamna ca ma apropii de o varsta? La multi ani tuturor celor cu nume de floare, caci astazi sunt floriile[flo][flo][flo][flo][flo] O duminica placuta, Gabriela si baietii[dual] PS. Cristina, tu esti la serviciu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...