Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (33)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata.La Modern afost o harmalaie de nedescris,tipete ,urlete...ca la FUN SCIENCE.Dar pentru copii a fost super,sau distrat cu profesorii trasniti.Am cunoscut-o si pe Vilma,am recunoscut-o din poze,mi sa parut ca mai recunosc fete dar n-am indraznit sa le abordez.O saptamana cat mai buna elena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi n-am reusit sa ajungem la Modern, din pacate. Am pus eu oalele pe foc mai devreme, dar mancarea s-a incapatanat sa nu se termine in timp util. Daca as fi dat totul deoparte, ar fi insemnat sa las familionul flamand, asa ca...n-am avut incotro, mai ales ca dragul meu consort sambata lucreaza. Imi pare tare rau ca n-am reusit sa ajungem [:(] Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare mamici! Imi pare rau ca nu am putut ajunge sambata la Modern, am auzit ca a fost super. Super-Lia, multumim pentru poze. Cookie , te asteptam si pe tine cu pozele .....[:D] Alina, poti sa ma ajuti si pe mine sa intru in posesia cosuletului pentru bebe, acu cat pot sa ma mai misc de colo-colo. Nu stiu de ce dar am senzatia ciudata ca voi naste inainte de termen[help]. Cred ca sunt putin nebuna. Deja mi-am adunat bagajul .... sper sa nu fie nevoie inca. Hai ca tre sa fug la treaba....vorbim mai incolo Va pup [pup] Roxana http://photos.yahoo.com/roxicucu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Acum am putin timp liber si m-am gandit sa va scriu. Imi pare atat de rau ca am ratat intalnirea cu voi[:(]. Am avut de pregatit viitorii Profesori Trasniti si am lucrat la foc continuu in cele 4 zile, multe, multe ore, astfel incat nu am apucat sa vad orasul, am fost putin pe faleza la un vaporas, la chinezesc-ul cel nou si la Miorita unde am mancat si cam atat. In rest, hotel si gradi unde ne-am pregatit. De asemenea am tot sperat sa ne vedem cumva la Modern, eu nu stiam pe nimeni si m-am gandit ca o sa ma traga careva de maneca, dar la ce aglomeratie a fost...e clar cum de nu am reusit sa ne vedem. Vilma, abia astept sa ne impartasesti pareri despre prima petrecere Fun Science in Galati. Suntem foarte emotionati si entuziasmati in acelasi rand. La Modern eu am participat direct la eveniment ca Profesoara Trasnita (am fost Zizi, fata cu parul saten) si m-am simtit extraordinar. Am reusit sa tinem o multime de copii in jur de 3 ore ( in continuu)si sigur ar mai fi stat. Cand mai am putin timp o sa pun si cateva poze. Am inteles ca vom aparea si la Pro Tv sunt foarte, foarte curioasa sa aflu mai multe pareri de la voi ( si bune si rele dupa cum le aveti, parerile bune ne incurajeaza, iar cele rele ne ajuta sa evoluam si sa devenim mai buni). Va pup si inchei deocamdata aici spunandu-va ca perioada petrecuta la Galati si tot ceea ce ne leaga acum de Galati reprezinta ceva extraordinar pentru mine.[flo] "Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius www.funscience.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti dragelor? Nu reuseam sa gasesc subiectul ..... pai noi suntem de pagina 4?[xx(] Haideti repede pe pagina 1, va invit la o cafeluta buna si la o feliuta de tort [yum]. Ieri a fost ziua lui Stefan, a implinit 3 ani [s]. Am facut o mica petrecere acasa cu familia iar vineri - petrecerea pentru copii la locul de joaca. Eu inca sunt la munca dar sper de saptamana viitoare sa intru si eu in concediu ca abia ma mai misc ....[grasa]. Va pup [pup] Roxana http://photos.yahoo.com/roxicucu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Roxi sa ne fie rushine ca nu am vazut ca avem un sarbatorit [bang], asa ca spunem azi LA MULTI ANI! sa fie sanatos si sa o bucure pe mami.] Mi-am luat dimineata carnetul si am condus de la politie pana acasa, daca as fi singura pe strada ar fi ok, asa e foarte stresant [bang] Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...