Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (33)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata si un BIP pentru Paky de la doctorul ei [dual] Astazi m-am trezit la cinci ca sa i-au un bon pentru tatal meu la dermatologie. Doamne tare multi oameni necajiti mai sunt. Am vazut unul saracul care arata ca un schelet ambulant...mi-a fost asa mila de el... In alta ordine de idei ...totul e bine. La multi ani lui Stefan si lui Roxi sarcina usoara! Eu nu am fost la Modern...nu am mai avut timp sa ajung. Pupici si.... hai ma fetelor mai da-ti si voi cu degetele peste tastatura! are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ,La multi ani! lui Stefan,sa fii fericit si sanatos [pup] Eu nu am mai scris de mult timp dar sa stiti ca va citesc zilnic,doar ca atunci cand vreau sa va scriu ,incepe cel mic sa planga sau sunt alte probleme. Fetelor azi am aflat ca in grupa cu Alice etste o fetita cu epilepsie.Luni se pare ca a facut o criza,si cred ca Alice a ramas putin socata,de atunci plange si vb. prin somn noaptea.Si mai mult luni mi-a povestit tot amanunt cu amanunt,se pare ca a fost foarte speriata,desi nu pare .Mai rau este ca nici doamnele educatoare nu stiau asta,mamica vrea sa ascunde acest lucru,si se pare ca nu prea o trateaza cum trebuie,dupa cum mi-a spus azi doamna .Daca nu facea criza aceea in sala poate ca nici nu se afla,si Doamne fereste se putea intampla altceva mai rau,.Ar fi putut sa faca o criza la toaleta,sau pe hol si sa cada sa se loveasca la cap.Nici nu este linistita ,tot timpul iese pe hol ,se urca pe balustrada. Nu stiu cum sa o fac acum pe Alice sa uite,si sa nu mai planga noaptea.Acum este si tati plecat pana luni si cred ca ii este si dor de el. Off gata mi-am spus oful.Va pupic [pup] Gabriela[hippi] mamica de printesa[zana]Alice-Cristiana(20.12.2002) si nazdravan[copil]Martin-Tudor(22.09.2005) [url="http://www.dropshots.com/OrbuGabi"]poze[foto]si filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O Doamne Gabi ce tragedie ! Cred si eu ca Alice e marcata de incident ! Sper sa uite cat mai repede. La multi ani Stefan ! Roxi esti inca pe baricade sau presimtirea ta s-a adeverit ? Sa ne dai de veste. Alina, inca o data felicitari ! Noi plecam maine la mare ! De abia astept ! N-am vazut marea de doi ani !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Laura cata invidie pe mine [il], sa ne povestesti cum a fost! Florentina eu nu stiu, poate celelalte fete stiu ceva. si cum petreceti we? mai laes cele care aveti liber si maine si pe 1? Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!!! Poftiti la cafea [cit] Eu sunt inca pe baricade, muncesc astazi dar imi voi lua concediu de pe 2 mai....sper. Ieri mi-am facut bagajul pentru spital, asa ca ma simt mai in siguranta.... Voi ce faceti, cum ati petrecut in weekend? Ce faceti maine, mergeti la gratar? Era frumos daca puneam in aplicare propunerea Laurei de a merge in gasca la o padure....ca banuiesc ca toti vom petrece ziua de maine in felul asta, nu? Macar de-ar tine vremea cu noi..... Ce mai stiti despre Paky, o fi nascut? [mamica] [pup] Roxana http://photos.yahoo.com/roxicucu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua ! Roxi, da toata lumea sarbatoreste 1 Mai ...numai ca la noi la firma se sarbatoreste prin MUNCA !!!!!![xx(] Ar fi fost super sa mergem la padure impreuna ! Alina, a fost superb la mare ! Niciodata nu am vazut marea atat de limpede...ziceai ca suntem la Mediterana si nu la Marea neagra. Foarte cald, am facut plaja, gratare, ....superb ! Mai vreau ! Poate am timp azi sa incarc niste poze. FlorentinaE, ce anume informatii te intereseaza ? Este o scoala speciala pe Str Garii (vis-a-vis de Facultatea ASE), mai este una in MIcro 40 (dar nu stiu sa-ti explic mai bine-pe traseul maxi taxi 39)...Vrei sa stii cand se fac inscrierile ? Nu stiu daca te pot ajuta cu foarte multe informatii; sora mea a lucrat la o astfel de scoala (prima din cele doua enumerate de mine), dar acum este in CIC si nu este in tara. Gaby, gradinita se reia miercuri ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...