Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (33)


Recommended Posts

Buna fetele. Ce frumos Laura ,la mare,abia astept sa mergem si noi la vara.Anul trecut a fost prima data cand am vazut marea si mia placut muuuuult. Da gradinita se reia miercuri. Alice este bine acum cred ca a uitat,nu mai plange noaptea. Votati si dansul lui Martinica [url="http://activefit.pampers.com/ro_RO/gallery_view.php?id=391"]aici[/url] daca va place.Multumim.[pup] Gabriela[hippi] mamica de printesa[zana]Alice-Cristiana(20.12.2002) si nazdravan[copil]Martin-Tudor(22.09.2005) [url="http://www.dropshots.com/OrbuGabi"]poze[foto]si filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! O [cafea], ceva? Sa va treziti dupa bere [:D] Noi suntem cuminti in mini-vacanta, prea obositi ca sa plecam pe undeva...[q] S-a nimerit totusi sa fim plecati in weekend la o nunta la Bucuresti, asa ca am obosit si mai tare [q] Si-mi vine sa sar intr-un picior de bucurie ca o sa recuperam intr-o zi de sambata [xx(], mai ales ca vineri o sa plec undeva la tara(intr-o comuna dincolo de Tecuci) ca observator pentru tezele cu subiect unic de la clasa a VII-a. Ce a fost de munca pana acum, dar ce-o sa fie de aici incolo! Hai ca m-am plans destul! Roxi, deci esti pregatita pentru marea intalnire...noi iti tinem pumnii si facem galerie! [bis] Si pentru Paky la fel! [bis] Nu ne-ati spus ce nume ati ales pentru bebelusi... Na, ca mi s-a trezit si mie bebelusa! Cookie si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos"]Sabina bulina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna! Laura ce bine ti-o fi fost, am fi plekat si noi undeva da ion a muncit ieri :) Cookie te tii de nunti ai hehehehhe :) nasol cu recuperatul asta sambata . Roxi iti trimit pm cu nr de tel, chiar acum i-am scris pe mess , astept sa vada si sa mi-l trimita. Despre noi ..... numai de bine hehehe, azi am fost si noi la padure si in rest va anunt ca de mai putin de o saptamana de cand am carnet conduk zilnik, am fakut peste 100km si ce e mai important: cu dacia hehehe, nu cu masini care merg singure, trag de skimbatorul de viteze cu toata forta, ba chiar merg singura, cu beb in scaunel in spate .e super, am o senzatie de libertate, nu depind de sot, de taxi .... e drept ca inca ma mai claxoneaza "soferii", mai rad de mine ca imi ia 5 min sa intru in intersectii nesemeforizate, da nu ma las, deja am ajuns la performanta sa tin volanul cu o mana si cu cealalta sa arat degetul mijlociu [:D] Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara si de la mine. inca nu am nascut, dar cred ca nu mai am mult. am fost la doctor luni si bineinteles ca era pus pe glume. sa va spun una. eu eram terorizata (si sunt inca) ca pe mine o sa ma apuce durerile noaptea si nu o sa-l gasesc si normal ca-l intreb: eu: ce fac daca mi se rupe apa noaptea dr: bei un pahar cu apa si te culci pan dim eu: si gaca ma iau durerile dupa ce mi se rupe apa dr: mai bei un pahar cu apa si te culci pana dim. dar ... daca se intampla noaptea inainte sa ma culc sa-i dau un bip (nu rade super lia) ca el sa stie ca eu dim sunt la spital aproape sa nasc. si multe altele. cert este ca am colul "beton" si o sa ma duc sambata iar la control, daca e vreo schimbare ma internez daca nu mai asteptam. cookie numele lui o sa fie Matei Stefan pupici si de la mine. diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Dupa un lung weekend in care am petrecut [xinpat] [pahar] [disco] 5 ani de cand suntem impreuna , astazi sunt intr-o pasa foarte proasta! Plictisita, nervoasa...bleah! Paky il asteptam pe Matei Stefan si tinem pumnii sa ai o nastere usoara. Dupa ce nasti sa-mi dai si mie nr. doctorului sa-i dau un BIP! Roxi tu ce faci? Cum merge cu sarcina? Alina te rog frumos ATENTIE la o masina alba , mare ,cu nr. de america, care merge singura [:-)))] Oricum FELICITARI si tine-te tare pe strazile noastre...iar pe cei care te claxoneaza saluta-i si din partea mea! Punem de o intalnire? are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor! Paky,unde vei naste si cu ce doctor?Eu sunt in saptamana 39,am fost luni la control,bb este pregatit,in schimb colul este inchis,nu este sters(cum s-a exprimat moasa).M-au asigurat ca pana vineri cand voi merge din nou la control nu se va intampla nimic.Am contractii zilnice cam de doua saptamani,dureroase si nedureroase,spatele ma doare ingrozitor,burtica este foarte lasata...sper sa nasc pana la sfarsitul saptamanii.Nu mai am rabdare...timpul parca s-a oprit in loc. Roxi,cate saptamani ai si unde vei naste? Cornelia,[cheers] pentru cei 5 ani!!!Tineti-o tot asa pana la adanci batraneti!!!Ce fac baietii?Sper ca sunteti cu totii bine.[pup] Alina,felicitari! Pup toate doamnele din Galati si puiutii lor![:X] Ana,mami de:Bobi(24.02.1998),Roberto(8.08.2001) si bb3 38+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ehehe...mai facem galerie pentru inca un bebelus [bis] Business, nastere usoara si bebe sanatos iti dorim! ...da' ce-o sa fie stii? Le faci o surioara la baieti sau mai vine inca un flacau? [:)].. Cornelia, multi ani fericiti de acum inainte! [cheers] Sper ca ai depasit pasa proasta...pai dac-o tii numa-n petreceri e normal sa te plictisesti dup-aia cand intri in normal...[;)] Fata mea e bolnavioara, a palit-o febra, cu diaree, cu rosu-n gat...asa ca am luat-o din pripa, am mers ieri la o dr. homeopata(la care as fi vrut mai demult sa merg, dar tot timpul a aparut cate ceva) si acum febra a mai cedat...sa vedem cu restul. Bineinteles, nu vrea sa manance nimic [xx(], ca si asa nu era mofturoasa destul...[bang] Alinuto, ma bucur pentru tine ca esti asa viteaza! [auto] Pai inseamna ca la urmatoarea intalnire sarbatorim primii 1000km!!!! [bis] Bravo tie! Io intru in priza, trei weekenduri de acum incolo...la munca! Se vede ce incantata sunt? [xx(] Cookie si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos"]Sabina bulina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Galati! Am intrat doar sa va salut, sa va zic ca suntem bine cu totii. Denisei se pare ca ii prieste aerul de munte iar de noi nici nu mai zic..ca stam plimbareti toata ziua. Va pun si cateva poze daca aveti timp...http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/album?.dir=/a604scd Si inca ceva..daca auziti vreun interesat de un ap cu 2 camere in fata spitalului anuntati-ma si pe mine . Va pup pe toate si sunt in zona. Elena si bb Denisa (26 oct 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos"]Deny..si altii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana....ce repede a trecut timpul! Nastere usoara! Eu stiu ca va fi fetita...in sfarsit O FATA!!!! Cookie mi-am revenit astazi dupa ce am iesit la o sueta cu o prietena! [bere] Imi pare rau sa aud ca Sabinuta este bolnavioara! Insanatosire grabnica! Doctor homeopat? HM....?! Ele!!!Ai scapat de aerul asta "curat" de Galati! Ce te invidiez! Vreau si eu macar o saptamana cu familia la Brasov!!! Am vazut pozele...superbe peisajele dar si fetele Pupici! [:X] are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele imi pare bine ca avem vesti de la tine. Frumoase poze. Noi vrem un apartament cu trei-patru camere prin cartierul Dunarea. Aveti ?[:D] Daca aud pe cineva interesat de apartamentul vostru iti dau de veste. Fetelor cu burtici...ce putin mai aveti ! Sa aveti o nastere usoara, bebei sanatosi si papaciosi ! Cookie ce bine e sa te citesc zilnic ! Pupici Sabinutei ! Nu stiu daca te incalzeste cu ceva, dar si cu Daria am patit la fel; cum am trecut de 2 ani jumatate cum s-a mai inzdravenit. [:D] Nu mai aveti mult pana la varsta asta nici voi ! Va pup pe toate ! Sa aveti un week end placut !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...