Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (33)


Recommended Posts

buna dimineata Galati! azi ar fi trebuit sa ma duc la doctor, dar nu ma mai duc. credeam ca voi naste azi maine dar se pare ca bebe al meu vrea sa mai stea. asta e, mai asteptam. doctorul meu mi-a dat "bip" pe la 8.30 si m-a intrebat cum ma simt si mi-a spus ca nu are rost sa bat drumul pana la spital degeaba. asa ca maine dimineata cand iese din garda imi mai da un bip sa vada daca ma simt bine. e tare dragut doctorul meu. (Cornelia promit ca-ti dau nr. lui [;)]) pupici si weekend placut va doresc. diana [gravi] 39 + [baietel] Matei Stefan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelooooooor ce faceti? abia am reusit sa gasesc subiectul..va aduc pe prima pagina. Nu stiu ce sa zic interesant [bang]...eu cu sotul suntem la cluj cu munca de pe data de 2 mai , mai stam si sapt asta. Denisa e cu soacra la Bv, mi-e un dor de mor de ea dar e si bine ca am libertate de miscare. Tocmai am fost si m-am tuns aici si am dat 500.000. [bang][bang] Va pup pe toate si mai scrieti si voi cate ceva sa aiba si ochisorii mei ce sa citeasca.[:D] Elena si bb Denisa (26 oct 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos"]Deny..si altii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Nimic nou pe la noi...eu sunt in continuare in priza, dupa o sambata lucrata care m-a dat complet peste cap [bang]...si cand ziceam ca mai e doar o sambata de lucrat, hop! cica si urmatoarea! ca doar suntem sectie de votare...[bang] Fata mea in continuare e in pioneze cu burtica [q], macar e vioaie si zbantzuita [:D] Ma aflu deci intr-o dispozitie de milioane... Fetele cu burtici, ceva vesti??? Cookie si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos"]Sabina bulina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Va invit la o cafeluta! E fierbinte si buna! Gravidutele...ceva vesti? Apropo daca aveti nevoie de ceva ma puteti contacta. Si fetelor, eu sunt pentru ALAPTARE...asa ca faceti tot posibilul sa alaptati. Roxi si Ana probabil au deja experienta. Paky tu esti la inceput...asa ca pune copilul la san cat mai repede si cat mai mult. Secretul este ca el sa cuprinda bine cu gurita tot mamelonul si nu numai gurguiul. Va pup! Aha ...mi-am amintit . Am o masuta pentru copii. High-chair. Eu am fost super multumita de ea. Copii mei inca o mai folosesc , dar deja sunt prea mari pentru ea. Cine o vrea sa ma contacteze. 50 Ron. O zi buna! are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai fetelor fiti si voi mai active ca ni se duce clubul de rapa, sa nu aiba Ele ce citi?[:D] Lia vazut pagina, mi-au plakut pozele, mai ales ultima [:D] Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Alina! Se pare ca doar noi doua am ramas pe baricade si ne luptam ca acest subiect sa stea pe primele 4 pagini. Cred ca fetele noastre au nascut de nu mai zice nici una nimic. Va salut si sa vedem daca maine da cineva cafeau. Apropo...mergeti la vot? are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...