Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (33)


Recommended Posts

La multi ani tuturor celor ce poarta nume de FLOARE ! Sa aveti o primavara frumoasa ! Si noi am fost pe Faleza, ne-am intalnit cu Gabi(OrbuGabi) si Cornelia(Super Lia); am vazut Scufita Rosie, Am mancat pe vapor,..a fost super, pacat ca n-am avut curaj sa mancam si scrumbie . Astazi a fost prima zi la gradi dupa trei saptamani de varsat de vant, a dat sa maraie putin, dar cand si-a vazut jucariile s-a linistit. Gaby i-am vazut pe sot si pe Alice (ce seamana tati si fiica) dimineata. Va pup, sa aveti o saptamana excelenta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele[hia].Asa planuisem si noi,sa iesim pe faleza dupa gratar,dar ai nostrii barbati cand s-au gasit,au zis ca fac doar un fifa,si nu s-au mai dat plecati[bang].Cred ca a fost super pe faleza si-mi pare tare rau ca nu am ajuns[:(].Multumesc pt.raspunsuri.Sa aveti o saptamana cat mai buna[recevere] elena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Laura seamana foarte bine Alice cu tati,si cu soacra mea(cel putin la gesturi).Dar am baiatul care seamana cu mine . Cum este din nou la gradi? dupa lunga pauza,noi am avut noroc ,cand a avut Alice varsat de vant a fost in vacanta,doar o sapt. a mai stat acasa dupa. puiut85j a fost foarte frumos pe faleza,era cald,cand nu batea vantul.Si lui Alice i-a placut mult,nu mai vroia sa mergem acasa.Abia astept sa se incalzeasca mai bine sa scot si baiatul la plimbare pe faleza. Gabriela[hippi] mamica de printesa[zana]Alice-Cristiana(20.12.2002) si nazdravan[copil]Martin-Tudor(22.09.2005) [url="http://www.dropshots.com/OrbuGabi"]poze[foto]si filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce mi-ar place sa vad mesajul asta in dreptul ID-ului meu... ma uitam pe la aspirante unde au ramas insarcinate o groaza de roxane..tot vad mesajul "rox, felicitari pt sarcina" si tot ma gandesc cum ar fi sa imi fie adresat chiar mie.. oooofff...tre sa avem un munte de rabdare! pupici! ________________________ [copil] Mami si tati te asteapta! [url="http://community.webshots.com/user/rikkko100"]Nunta noastra![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Sunt atat de ocupata ca nici nu am deschis calculatorul ieri. Astazi doar asa putin sa vad ce mai faceti. Cozonaci??? M-am intalnit cu Cecilia acum doua zile . E o scumpa iar Alec e tare cuminte. Nu am facut poze ca am plecat val-vartej la intalnire. In seara asta ies in oras la un club sa imi adun fortele pentru a framanta cozonacul. Am facut intr-un an o pasta insiropata si tare buna a fost. Dar am pierdut reteta. Am gasit-o in practic in bucatarie prin 99 tot asa in ajunul pastelui....tare rau imi pare ca nu o mai am. Va pup si spor la curatenie/gatit/petreceri! are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...