Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (33)


Recommended Posts

Buna dimineata Galati! Vai, Vioricace tragic eveniment! Condoleante familiei si putere sa depaseasca aceasta situatie de nedorit! Iustin acum e langa ingerasi. Eu nu pot veni la intalnire astazi. Poate maine dar numai daca stabiliti de astazi cand si unde. Ce spuneti de vaporul pe faleza "europa" parca-i spune. Si copii mei sunt in tratament (iarasi!)pentru o bronsita care nu le-a cedat la amoxiclavul prescris de doctorul de familie. [xx(] Acum doctorul mi-a spus sa-l tin acasa pe Alex dar saracutul are serbare pe 1 iunie si sincer m-i se pare ca nu-i corect ....nu stiu ce sa fac....de luni cred ca il trimit la gradinita! pupici de paky nu mai stie nimeni nimic? are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Viorica E tragic si de necrezut ce se mai poate intampla in spitalele noastre. Si eu sunt de acord cu o intalnire pentru maine dupa 4. Super-lia Paky isi revine incetul cu incetul. Este pe drumul cel bun. Mai multe amanunte, poate saptamana viitoare [;)] Fetelor, voi stiti pe unde mai sunt magazine cu metraje prin Galatiul asta?? Ca am vazut ca voi mai frecventati croitoresele si mai aveti idei, eu imi gasesc gata facute si in ultima perioada n-am mai apelat la croitori, dar am nevoie sa iau un material rosu cu buline albe pentru fii-mea ca fac dansul ciupercutelor pe 1 Iunie. Am vazut vascoza, dar nu-mi place materialul asta de nicio culoare, asa ca eu caut ceva gen puplin sau ceva cu elastina in el... Va rog, daca aveti idee pe unde as putea sa ma duc sa caut...raman datoare...[pup] Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

As fi vrut si eu sa pot veni la intalnirile voastre sa va cunosc,dar puiu meu e prea mic sa-l pot lasa cu altcineva.Astept sa mai creasca putin.Ma ingrozesc cand ma gandesc la copilasul acela,colegul Shalinei,si la ce-o fi in sufletul bietilor parinti... Super Lia nu am primit nimic,nici un mesaj,nu stiu ce sa fac nu merge de la mine PM,am mai cerut ajutorul si la"zona problemelor..",astept un ajutor,poate nu stiu eu cum sa procedez. elena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

puiut, scuze ca ma bag in discutia ta cu super-lia, dar eu ma uit ca tu nu ai PM activ, asa ca nu vad cum ai putea sa citesti ceva de undeva care nu este inca valabil...parerea mea.... Incearca sa activezi mai intai PM si poate ca dupa o sa ai acces si la mesaje... Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] salutare de la bucuresti nu am mai intrat de multisor....dar v-am citit aproape zilnic...... Bun venit pe lume noilor bebelusi....... Nu am intrat ca nu am avut nimic interesant de scris,acum sunt la bucuresti,am fost la romexpo,la ziua forumistului misiuneacasa impreuna cu sotul meu........si ma relaxeeeeeezzz fara pici....... asteptam de mult o iesire ca asta. va pup de aici [pup] Gabriela[hippi] mamica de printesa[zana]Alice-Cristiana(20.12.2002) si nazdravan[copil]Martin-Tudor(22.09.2005) [url="http://www.dropshots.com/OrbuGabi"]poze[foto]si filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viorica e ingrozitor !! Nu am cuvinte. [q][q] De ce ?? De ce ? O sa raspunda cineva pentru asta ?? Si cum cu un 10% din salariu oprit 2-3 luni ??? Cred ca vin si eu la intilnire. Unde se tine si la ce ora mai exact?? Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri).[vrajitor] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana29s/detail?.dir=/627fscd&.dnm=6377scd.jpg&.src=ph"]Dan Mihai 15Iunie2004[/url] [url="http://www.basescu.ro/index.php?sec=3"]Veni,Vidi,Vici !!! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...