Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (33)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Puit intri in contul tau la datele personale cred sa activezi pm Mai vad ca inca nu v-ati hotarat ce si cum ... ma duk sa culc plodul poate intre timp propune cineva ora si lokul ....... laura poate Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, alina, asa se pare... Ne-a speriat caldura, dar nu e timpul pierdut! Poate ca ar fi fost mai de bun augur acea iesire la padure, cu familie, catel, purcel... Nu de alta dar mie chiar mi-a ramas mintea la o astfel de iesire. Deci, pe altadata... We frumos, fetelor! Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, nu ne intalnim ? E drept ca temperaturile ridicate imbie la stat la umbra....dar era bine si pe o terasa. Vreau si eu apartamanet in M18....cu 3-4 camere, la strada, etaj 6-9...si nu gasesc nimic. [xx(] Alina nici acum nu am uitat panorama de la balconul parintilor tai....Se vedea Dunarea in toata splendoarea ei...Vreau si eu !!@!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pffffffuuuuuuuu, acum am intrat si am vazut ca se pune de-o intalnire! Poate daca eram mai activa se rezolva pentru azi, ne adunam o parte dintre noi, asa, macar, ma bucur ca nu s-a materializat si o sa ne mobilizam saptamana care vine. Deci!!! unde? cand? si cum? sa ne putem face programul fiecare dintre noi... In alta ordine de idei toata ziua am fost intoarsa din momentul in care am aflat de moartea ,stupida, aberanta, idioata si nu mai stiu cum sa spun, baietelului operat de o banala hernie! Mi se pare atat de nedrept! Sunt constienta ca si medicii sunt oameni si e omeneste sa si gresesti, dar intro astfel de situatie eu nu as acorda circumstante sub nici un motiv!!! Disperarea parintilor nu poate fi exprimata nicicum! Ma doare sufletul ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q][q][q][q][q][q] Nu a mers netul toata ziua, ma gandeam ca am ratat intalnirea.... Poate incercam totusi saptamana viitoare, e drept ca e cald tare, dar daca alegem o terasica cu umbra s-ar putea chiar sa ne racorim super.... Eu nu am nascut inca, astazi am fost la control insa doctorita mea era prinsa cu niste urgente si nu a avut timp de mine ....[V] Ieri am trecut prin niste probleme nasoale cu Stefan .... si l-am adus acasa. I-a scos educatoarea la pranz in curtea gradinitei si copilul meu (probabil ca nu numai el) s-a jucat cu puf de plop. Cica il punea pe fata ca sa-l iubeasca .... [bang][bang][bang] El are oricum un teren alergic, asa ca nu vreti sa stiti ce fel am ajuns aseara cu el la urgente. Avea ochii super umflati si colectau in permanenta ceva .... medicul spunea ca nu a vazut ochisori mai infectati. Si in afara de asta, pe fata pe unde s-a atins cu acest puf este plin de bubite .... Mi-e asa de mila de el mititelul. Acum e mai bine, ochisorii s-au desumflat in schimb sunt foarte rosii. Ii fac tratament, (nu prea sta el la pus picaturi) si sper sa-i treaca repede. De acum incolo o sa ocolim cat putem de tare acest puf nenorocit .... [pup] Roxana http://photos.yahoo.com/roxicucu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor. Trist articolul din Viata libera :http://www.vlg.sisnet.ro/index.php?page=articol&id=16485 Eu stau si ma intreb: Inainte de al opera pe baietel au informat-o pe mama de starea "proasta" a copilului? Trist , foarte trist. trebuia sa accepte autopsia dupa parerea mea. Dumnezeu sa-i ajute! In alta ordine de idei: Aseara am fost in parc la durbaca si a fost tare frumos. Putina adiere de la vant , copii in toane bune...super! Laura ne schimbi si noua pempersul? Pupici ! are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...