Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (33)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara mamici! (sau buna dimineata!) E trist ceea ce s-a intimplat cu micitul Iustin. Auzisem de moartea baietelului de la cumetri, care au fost anul trecut in Grecia cu familia lui Iustin. Insa la reportaje, n-am avut puterea sa ma uit pentru ca imi venea sa pling. Nu ma gindeam decit la ce e in sufletul acelor parinti. DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA IN PACE! Si MULTA PUTERE FAMILIEI de a trece peste acest necaz. Desi "aparitiile" mele aici sint foarte rare, intru si va citesc zilnic. Sper ca pe viitor sa fiu "mai activa". Acum, am nevoie voi, sinteti ultima mea speranta (desi ar fi trebuit sa fie prima varianta). Am nevoie de o bona. Daca cunoasteti pe cineva .... Actuala, m-a anuntat ca nu mai poate sta. Si sa-mi gasesc rapid pe altcineva. Iar din cele gasite pina acum, nu pot spune ca sint incintata. Dupa ce ca sint in virsta, nici n-au mai avut grija de copii in ultimii 10-15 ani (decit de proprii, acum 20-30 ani). Daca cumva stiti doamne amatoare, dati-mi si mie de veste ori aici, ori scrieti-mi un mail (oana_0010@yahoo.com). Mii de multumiri. Oana si Andra (21.10.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! dupaamiaza [:D] ce faceti fetelor? asteptati ploaia? ca eu o tot astept de o saptamana. Azi am fost cu Vladi la tzara la bunicii sotului, a fost foarte incantat a gatuit un pui mik [:D], s-a balacit in butoaiele cu apa, a adunat capsuni si cirese, plus ca i-a pus strabunika o albiuta cu apa la soare, s-a dezbracat urgent si s-a balacit cat a avut chef, deh avea omu' piscina, acum doarme rapus [:D] Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata la amiaza! Super-lia, multumesc ptr mail. Bafta si tie. Ai dreptate, e greu. Pentru mine, operatiunea trebuie sa se desfasoare tip "maraton". Nu imi suride deloc ideea <concediu medical>. Asa ca, ... in 5 zile, trebuie sa gasesc o bona. Alinam, cred ca fetele sint la strand.[8D] Fain si ca Vlad s-a balacit la baliuta. Asa si fi-mea (stam la curte), in jur de 10-11, trintesc o galeata de apa calda in baliuta si, ciolap-ciolap ... O pregatesc pentru mare. Si miine la munca?! [bang] Oana si Andra (21.10.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Oana ce bine de voi ca stati la curte , ce mi-ar placea si mie.... pregatire pentru mare? daaaaaaaaaa vreau si eu, tare imi mai place la mare, numai ca am o mare problema , eu nu fak plaja ca sunt alergica la soare, stau doar sub umbrela si asa ma umplu de bube, da orikum ma duk[:D] Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alinam
pai unde e subiectul? Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Tot aici la Prieteni dintotdeauna pe la pag 3-4 Gabi - mama lui Andrei de 19 ani si a Dianei Nicol de 8 ani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...