Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (33)


Recommended Posts

Vilma cand pleci si unde? 7 zile zici? tare vreau si eu .....si ca sa vedeti ce pofta mi-ati fakut i-am trimis mail sotului ca vreau la mare in we [:D] Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da, Vilma, Managemnt financiar fac acum. Am inteles ca sunt 4 module de management, si apoi urmeaza un examen final si diploma. Alina, sa-ti iasa plecarea la mare. Si eu consider ca-s obraznica rau, dar avem niste prieteni tare plimbareti si din fericire nu ne lasa sa stam acasa.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, deci n-as fi avut cu ce sa te ajut, oricum, cred ca asta o sa ti se para cel mai usor, caci tu ai si experienta. Competitivul e cel mai scarbos. Alina, plec la mare in Bulgaria, dar nu chiar acum, peste 18 zile. Bafta, sa ti se implineasca dorul! Am nevoie de o idee: cadou de botez pentru un baietel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vilma la bulgari am auzit ca e mishto :) ne povestesti cand te intorci. Am fost la selgros, mama ce aglomeratie, nu aveai lok de parcare, am parkat afara, e bine macar ca la case nu stai mult e relativ liber. Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani pentru toti copii (si pentru cei care se simt inca copii)! Observ ca sint multe "tendite" spre concediu. Ma inscriu si eu. Peste o luna si o saptamina (mama ce mult mai e!) plec cu familia la mare. La bulgari, ca toti romanii. A mai fost cineva? Cum e? As fi vrut la Albena insa,ne-am decis asupra Nisipurilor. Vilma, unde anume la bulgari? Fetelor, ce e MBA? De vreo bona chiar n-ati auzit? Inca sint in cautare. De luni, pentru ca n-am avut alte optiuni, va veni o batrinica de 76 ani. Am inima strinsa, ma nelinisteste faptul ca nu am gasit pe cineva mai "in putere" dar nu-mi pierd speranta. Mai fac sapaturi. Oana si Andra (21.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani copilasilor dar si parintilor care se mai simt copii!!!!! [s][s][s] Eu nu am nascut, inca..... Ieri am fost la control, nu mai am lichid amniotic suficient asa ca, daca nu nasc pana marti, dr. imi va provoca nasterea. Inca nu stiu ce sa cred despre treaba asta, e bine, e rau [V], plus ca bebe este destul de micut si nu pot sa nu ma gandesc daca am facut eu ceva gresit.... Stefan a avut la nastere 3.3 kg si ma asteptam ca bebe sa cantareasca cel putin atat daca nu mai mult. Ce stiti despre procedura asta de inducere a nasterii? [pup] Roxana http://photos.yahoo.com/roxicucu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani tuturor copilasilor dar si celor cu suflet de copil!!!
Ah, se pare ca azi e si ziua mea [;)] ca nu pot sa depasesc statutul de copil [:D] Azi dimineata, cand am dus-o pe fii-mea la gradi, a intrat mandra-n clasa si-a strigat in gura mare: "Azi e ziua mea!!". Educatoarea credea ca tre sa aducem tort si alea-alea, numai ca am lamurit-o ca fii-mea e tare incantata ca azi e ziua copiilor, in concluzie tre sa-i cumparam cadou. Inca nu stiu la ce sa ma orientez, nu de alta dar mi-a cerut explicit o jucarie si-un senvish. Nu cred ca stie ce-i ala "senvish" da' cere si ea ca doar aude tot felul de chestii, asa ca o sa-i faca mami un snitel de piept de pui si...voila, senvishul [:D]!!! vilma Unde la Mall?? La ala de la casa rosie?? Eu mi-s ametita rau de ceva vreme si stau cam prost cu orientarile intre Bille, Metro-uri, Selgros-uri si altele de genul asta, asa ca dati-mi circumstante atenuante... roxi Hai, capul sus, ca nu e nimic in plus la nastere provocata, diferenta e ca daca te-apuca de-acasa, te mai foiesti, te pregatesti, te agiti un pic, intra lumea din jurul tau la turatie maxima, pe cand la cea indusa, stai linistita in patuc, cu un ac bagat in vena, iar cei apropiati o sa faca sant in fata salii de nastere... Speram sa ne dati vesti in curand. Sa ne povestiti cum a inceput aventura-n patru [;)] Eu tot indus am nascut, o motanica de 3,1 kg, si la 41 de sapt, asa ca stiu cum e doar partea cu acu'n vena, aia cu agitatia prin casa as vrea sa o traiesc, poate la urmatorul, dar daca o sa fie la fel de lenes ca fie-mea, atunci mai bine il las pe sot sa faca sant in fata salii de nasteri [;)] Va pupilesc dulce!! P.S. Cei care au azi serbari, rugam poze!!! ca noi...abia pe 13 iunie o avem planificata. Parca nu mai am rabdare pana atunci, dar...va fi totusi pentru un scop nobil [:D] Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI tuturor copiilor,sa va traiasca,sa va aduca numai bucurii.Astazi am fost cu fiica-mea la teatru GULLIVER,unde a participat la un spectacol de dansuri populare cu clasa.Au fost mai multe gradinite,in jur de 800 copii,pe rand.A fost foarte frumos.Toti imbracati in costume populare,mi-au dat lacrimile cand am vazut cat de frumosi sunt copii si talentati.O sa iesim si dupa amiaza pe faleza si in parc,sper sa se distreze. elena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...