Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (33)


Recommended Posts

Hop si sa fac galerie. Hai roxi [si-eu][batetoba][cri]! Alinam, sper sa ai dreptate. Cit mai cirind. Liliac1, evit sa-i dau kiwi si capsuni datorita factorilor alergeni. Si asta pentru ca Andra mea are DA. Vitamine nici eu n-am folosit altceva decit fructe. Si ma pling de alimentatia fetei pentru ca, mi se pare ca papa putin, cu mofturi, cu ture prin casa. Nu sta cumintica pe scaunel sa deschida gurita. Fata arata ca un copil normal. Nici gras, nici slab. Insa, luati in calcul ca a mea Andra a avut la nastere 4,200 kg. Mie de aici mi se trag piticii de pe creier. Acum, la 1,7 luni are 11,2 kg. Va [pup] si va doresc o saptamina faina. Oana si Andra (21.10.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lilac asa o fi cum zici tu cu kiwi si capsuni da mie tot imi e frika sa ii dau ca plodul meu e cam alergic si de ce sa imi pun paie in cap singura? Roxi capul sus, pana deseara legeni un beb [:D] Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua la toata lumea !! Roxana a nascut azi la 14:50 un baietel sanatos si frumos de 3,100kg pe nume Andrei. Vineri o externeaza. Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri).[vrajitor] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana29s/detail?.dir=/627fscd&.dnm=6377scd.jpg&.src=ph"]Dan Mihai 15Iunie2004[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua! Paky felicitari si tine-te tare! Acum trebuie sa ai nervi de otel si odihneste-te cand doarme si baietelul! Eu sunt pentru alaptare. Nu renunta, mai ales daca suge. Copii trec prin faze cand sunt un pic mai agitati si ai impresia ca nu se satura dar secretul este sa-i dai san si astfel iti creste si tie productia. Deci lasa-l cu tzatza in gura ...daca adoarme trezeste-l usor ca sa mai suga de cateva ori. daca imi aduc eu aminte cand sunt asa mici o tura il pui la un san si tura urmatoare la celalalt....stiu ca e tare obositor dar e bine pentru ei si pentru tine ca ai sa slabesti mai repede si sa nu uit :BEA MULTA APA! Roxi felicitari si ma bucur ca ai nascut cu bine! Sa-ti traiasca baietii! Noi am avut serbare si a fost super frumos. Alex sa descurcat de minune si tare mandru mai era de el! Va pup si vin cu poze din Grecia! are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! vad ca se naste pe capete aici![:D]numai eu nu raman insarcinata neam! asta e! toate la timpul lor! felicitari tuturor celor care s-au inoit cu un bebelus mic si scump si sa se bucure de ei asa cum ma bucur si eu de fetita mea![:)] sa va creasca sanatosi si sa isteti.[pup] Viorica [url="http://community.webshots.com/user/vioavram"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxi, Felicitari ! Sa fie Andrei norocos si sanatos ! Vad ca am sarit peste doi sarbatoriti: Stefan, Adelina . Iubitilor, desi cu intarziere, va doresc tot ce-i mai bun si mai frumos pe lumea asta. Urarile sunt si pentru Sebastien, pui de Delphin.[pup] LA MULTI ANI ! Maine va schimb de pampersi ![;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

roxi, felicitari pentru Andrei. Sa fie norocos, sanatos si mincacios. paky, si eu is pentru alaptat non-stop in perioada asta, pina-si face printul un program. Daca-mi mai amintec bine, eu alaptam din 2 in 2 ore, chiar la o 1 ora jumatate (nu 3 cum ar fi trebuit) ca nu-i tacea gura (era probabil de la colici). Acum e mare si neastimparata. Bafta si mai da-ne vesti! Sa-l felicitam si pe Sebastien care implineste o respectabila virsta - 4 anisori. La multi ani![s][s][s] Ma inscriu si eu pe lista noului proiect. [bb] Facem listuta? Cine mai e pentru a ramine [gravi]? 1. viorica avram 2. oana_g 3. Oana si Andra (21.10.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...