Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (33)


Recommended Posts

Mai mai ce s-a mai chefuit! Frumoase poze cu broscute, cu gradina publica si etc. si mai vad ca vreti sa o puneti de o intalnire la iarba verde. Sper sa o lalaiti pana la vara [:D] sau macar sa mai reânnoiti experienta la vara. Si noi am avut vreme frumoasa si am profitat de gradina. Am ascuns oua in iarba si copii l-au cautat. [:D]. voila,voila! Laura, ce se mai aude cu proiectul tau de ....2? [url="http://community.webshots.com/user/sebilus"]poze si iar poze, [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cred ca ar fi super,sa ne cunoastem la un gratar...minunat.Sper ca nu acum dumunica pt. ca e ziua sotului.Avem timp,vremea frumoasa abia incepe.As vrea sa pun si eu poze dar....m-am impotmolit la trimis,nu stiu unde sau ce sa scriu.Nu am mai intrebat ca ma fac de ras.Sa va traiasca copilasii,toti frumosi,sa va bucurati de ei.PA PA elena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau, helau! Cred ca in curand o sa strigam catalogul...ca se chiuleste in masa pe-aici [:D]...poate ar fi bine sa infiintam un nou subiect, adica "aceeasi Marie, da' cu alta palarie", ca poate fetele s-au plictisit de asta[:D] Io am ceva probleme cu calculatorul, crezusem ca e vorba de net si ma pregateam sa-i iau de guler pe provideri, da' sotul cica e de la noi...Acu' astept sa-si faca timp sa rezolve problema... E nasol ca se intrerupe conexiunea cam la 10 minute si trebuie sa dau Restart [bang]...adica exact atunci cand mi-e lumea mai draga! Noi azi am avut program de mers la cimitir, bineinteles, ca trei-sferturi de Galati...ce-mi place mie mai mult si mai mult...adica goana dupa un preot care sa vina sa citeasca bucatele [xx(] N-ar fi fost asa o problema macar de-ar fi fost vreme buna, dar mi-au inghetat toate oasele de babaciune pe-acolo [:D] In rest, cam toate bune, doar ca maine e luni si merg iar la munca [bang]...imi tot trece prin cap de la o vreme: oare cum mi-ar sta casnica??? [pup] Cookie si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos"]Sabina bulina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau si eu!! Eu recunosc ca lipsesc nemotivat de pe DC. De citit citesc cam tot dar probabil nu am nik interesant de zis [bang] Acuma zic si eu o noutate...ne mutam in BV si suntem cam agitati. Am luat deja incepand cu 9 un apartament in chirie pana il vindem pe al nostru si ne cumparam acolo ceva. Deci eu mai sunt doar sapt asta in Gl dupa care ma gasiti la munte [:D]. Altele noi...n-am. Va pup pe toate ! Elena si bb Denisa (26 oct 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos"]Deny..si altii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...