Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (33)


Recommended Posts

salutare! si noi azi tot in cimitire, da in 3 ca avem morti multi, am tremurat, fiimiu e plin de pamant , fugea de langa noi si se intorcea cu oua, acum nu stiu daca ii dadea lumea sau le fura[:D]. Elena [:D] Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ele, pai ar trebui sa programam o intalnire saptamana asta ....sa nu pleci nepupacita de noi ![:D] Brasov zici ! Ce frumosssss ! Cu fata ce faceti ? Cookie, casnica ? Nu te vad, desi daca ma gandesc bine mi-ar surade si mie ideea ! [:D] Alina, ai baiat descucaret ! [:D] Delphin, ce cuplu frumos am vazut in poze ! [;)]Cum a mers vanatoarea de oua ? Eu ...nu am cu ce sa ma laud; sunt restanta la multe chestii, au navalit termenele peste mine, asa ca zi lumina la munca, in week end la munca....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Imi cer si eu scuze pentru absente, sper sa nu ma exmatriculati [;)] Vreau si eu la intalnire ca mai am o luna jumatate pana vine bebe 2 si nu cred ca mai pup eu vreo iesire in oras [mamica] [baietel][bebic] dar cred ca e mai bine sa o lasam pe Elena sa hotarasca ziua si ora intalnirii ca banuiesc ca are o gramada de bagaje de facut. [flo][flo][flo][pup] Va pup si abia astept sa ne vedem. http://photos.yahoo.com/roxicucu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hristos a inviat fetele! eu am fost 5 zile la munte si acum incerc sa ma reacomodez cu serviciul ..cu casa...tare greu.. a fost asa frumos acolo...si am reusit sa ne rupem de realitatea de aici. recomand tuturor cate o iesire de asta la un anumit interval. va pup! ________________________ [copil] Mami si tati te asteapta! [url="http://community.webshots.com/user/rikkko100"]Nunta noastra![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a Inviat! si de la mine. cam tarziu e adevarat dar am avut probleme cu internetul si nu am mai intrat de mult pe aici. scuze. sa va spun ce am mai facut eu in ultimul timp. de Paste am petrecut pe langa casa, in vizita la parinti si la gratar cu prietenii. luni, adica pe 9, m-am dus la controlul meu obisnuit de fiecare luna si SA VEZI SURPRIZA, fetita mea s-a dovedit a fi baiat. va puteti imagina ce-a fost in capul meu. obisnuita atata timp ca gandul ca e fetita, facusem si planuri, sa aflu ca e baiat, trebuie sa recunosc ca am fost dezamagita. dar mi-a trecut, nu vreau sa vorbesc cu pacat, sunt la fel de bucuroasa ca e baiat, acum ma rog sa fie sanatos si sa am o nastere usoara, ca de iubit sigur o sa-l iubesc enorm. am plecat pe ultima 100 de metri si a inceput sa-mi fie teama de momentul nasterii. medicul meu opteaza pt o nastere naturala, nici anestezie peridurala nu ma lasa sa-mi fac, cica sa merg pe mana lui. cred ca asa o sa fac, sper sa fie bine. acum ne uitam dupa lucruri de baietel, am lasat rochitele deoparte (nu cred ca pt mult timp ) nici nu-mi vine sa cred ca mai am 3-4 saptamani pana la nastere, a trecut asa de repede. dar abia astept sa-mi aduc bebelusul acasa. o sa-l cheme Matei Stefan, adica azi asa il cheama, speram sa nu ne mai razgandim, cred ca i-am pus pana acum vreo 20 de nume. cam atat pentru moment. vin si eu la intalnire, si la mine s-ar putea sa fie ultima pt ... ceva timp. pupici si o saptamana cat mai frumoasa va doresc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:) Roxi pai trebuie sa ne vedem, ca nu te-am vazut cu burtica! Rox-dox ce bine de voi, tare mai vreau si eu o iesire, dar acum e imposibil ca tati nu are concediu pana in iulie. Paky heheheh dupa ce a strans picoarele atatea luni v-a pacalit ca e fetitza acum se doveseste a fi baietel, puhhhhhhh, lasa sa vezi ce mandra o sa fii de baietelul tau, ca si eu am urlat cu lacrimi de crocodil ca vroiam fata si acum ..... eeee alta e treaba, am o mandrete de flacau, mai ales ca tu vrei sa ii faci repede o surioara[:D] Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Vin si fac din nou un anunt. Sambata 21 aprilie ora 13, Fun Science va sustine prima activitate in Galati la centrul comercial Winmarkt. Intrarea este libera iar Profesorii Trasniti ii asteapta pe copii la o multime de experimente stiintifice si amuzante. Chiar eu voi fi unul din Profesorii Trasniti care se vor ocupa de micuti si abia astept sa va intalnesc si sa imi impartasiti parerile. Va pup si tinem legatura[flo] P.S Poate bem si o cafea impreuna daca aveti timp, eu voi veni la Galati de Miercuri si voi sta pana Sambata "Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius www.funscience.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...