Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (33)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

am si eu o intrebare la chinezescul asta ce se mananaca? chinezarii sau au si mancare normala, ma refer la dietetica in primul rand? si unde e cookie sa ne zica de prietenul ei care a stat o saptamana in spital dupa ce a mancat la chinezescul asta nou? eu nu zic nu, eu vin orikum ..... Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

PREZENT SA TRAITI! Daca striga vecina catalogul cum sa nu raspund si eu !!! Si noi foarte ocupati dar joi vin si eu. Eu am fost la chinezescul nou si mancare mai "normala" nu prea au. Da eu vin ca nu trebuie neaparat ca sa mananc. Mai mult mi-a placut la horseshoe la Potcoava. Poate ne intalnim acolo! Paky las draga ca eu am doi baieti si dupa cum ai vazut sunt tare mandra de ei. Sanatosi sa fie ! Eu am nascut normal ambele dati si sa stii ca a fost bine ...sunt doar cateva clipe cand nu trebuie sa intri in panica. Lasa pe cineva sa fie cu tine? Sot? Mama?Prietena? Buggy multumim de vizita si o sa fiu prezenta cu cel mare. Deci si eu vin joi la gaseala si sambata la Modern! are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Ce faci Alinuto, [biz], n-ai somn? [:D] Deci se pune de o intalnire...sper sa ajung si eu daca ma lasa sotul [:D], adica sa ma rog de el sa vina mai devreme de la serviciu si sa stea cu fata. Eu am fost la chinezescul ala din Tiglina, nu prea m-a impresionat(ca sa nu spun ca m-a impresionat negativ), mancarea nu e gozava(cel putin pe gustul meu), e mult mai misto chinezescul ala vechi de la Stef, si ce m-a lasat [soc] a fost ca aerisirea se facea cu...fereastra deschisa, era mult fum si mi-a inghetat spinarea cat am stat acolo. Tin minte ca ma usturau ochii de atat fum(daca asta spune o fumatoare, va dat seama si voi...) Acu'...mai important e sa ne vedem, chiar nu conteaza locul! Va sa zica Elena se muta...pai nu e veste importanta, mai? O sa avem cui face vizite vand mergem la munte [:D] Mi s-a trezit copila, ma cheama, fug. Cookie si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos"]Sabina bulina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...