Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

e mai bine sau mai rau?


Recommended Posts

Aveam o discutie cu colegele mele de la munca azi. Si ne intrebam daca un barbat e mai predispus sa insele atunci cand a mai fost cu alte femei inainte de nunta sau cand sotia lui e si prima femeie din viata lui? De exemplu, la noi, eu am mai avut un partener inainte de sotul meu/ El nu a mai cumoscut alta femeie inainte de mine. Ne-am si casatorit foarte repede si ne iubim foarte mult. Problema mea e securea asta care sta deaupra capului meu: daca vrea sa vada cum e si cu altele? Daca ma va insela? Ce pot face sa nu se intample asta? "Nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Unde l-ai gasit mama??? glumeam. nu cred ca trebuie sa stai cu securea deasupra capului.daca e s-o faca,o va face. cu atat mai mult cu cat incerci sa impiedici asta. nu conteaza ca n-a fost cu nici una sau cu zece inainte. [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/"]Alexia 02.05.2004(filmulete)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt de acord cu Elise, cred ca un barbat e mai predispus sa incerce din curiozitate macar sa vada daca toate femeile sunt la fel. Insa nu inseamna neaparat ca o va face. Securea nu te ajuta cu nimic, nici pe tine nici pe voi ca relatie. Luna [gravi]20 sapt+ Cosmin 30 iulie 2001 [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623"]uite cum cresc[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am niste prieteni care s-au casatorit acum muuuuulti ani, virgini fiind amandoi; acu' de el nu stiu nimic, dar ea mi-a marturisit o data ca s-a culcat o singura data cu un alt tip, din pura curiozitate. Sotul ei nu a aflat niciodata, nu le-a afectat casatoria in nici un fel, ea a decis ca tot mai bine se simte cu sotul ei si si-a scos din cap curiozitatea. Poate a facut-o si el vreodata cu alta, din acelasi motiv... cine stie!? Dar ideea e ca ei au avut suficienta iubire si respect unul ptr. celalalt sa nu lase asta sa intervina in casatoria lor. _____________________________________________ Mai bine mor neinteleasa de nimeni,decat sa ma tot explic toata viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu si sotul meu am fost amandoi virgini cand ne-am casatorit acum 10 ani.Recunosc,m-am gandit si eu ca ar putea fi tentat sa ma insele ,deoarece nu a cunoscut alta femeie inaintea mea,dar nu ma simt amenintata ca de o "secure".Cred ca nu ar trebui sa-ti faci atatea probleme,n-am vazut nici o statistica, dar imi imaginez ca nu este asa important daca barbatul care insala a mai avut sau nu partenere inainte.El insala si gata!Daca sotul tau te iubeste si tu simti la fel nu-ti mai chinui mintea cu astfel de ganduri ,nu faci decat sa-ti faci rau. "Dragostea este asa cum esti tu cu mine"-definitia printesei mele despre iubire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Depinde si din ce motive el a fost virgin: fiindca nu a gasit cu cine sa se culce sau fiindca a ales constient sa astepte? Spun asta deoarece cunosc un barbat cu adevarat deosebit care a asteptat pana la 27 de ani sa gaseasca femeia vietii lui, cu care sa imbatraneasca frumos, si a avut destule ocazii s-o faca inainte, dar a considerat ca iubirea adevarata merita asteptata. Si nici nu e curios sa vada cum e cu alta femeie, fiindca se simte minunat cu femeia cu care este acum si este convins ca nu e nimic de ratat. Cred ca f. putini barbati inseala din curiozitate, iar din aceasta categorie nici unul nu se casatoreste virgin.
[flo] Felicia
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ************************************************ Pentru a-ti cuceri libertatea nu trebuie sa ajungi in America, e suficient sa pleci din Spania.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca, teoretic sansele sunt egale. un cuceritor care a mai fost cu 20 inainte poate bine mersi sa se potoleasca sau poate sa ramana axat pe ..agatat. unul care nu a mai fost cu nimeni poate bine mersi sa nu incerce (tu fiind unicul adevar in materie pt el) sau poate sa devina curios si s-o faca de...curiozitate(sau din n alte motive) Insa daca te iubeste mult mult..nici unul nici altul nu va cauta nimic in alta parte .daca tu esti unica, poti sa-i pui in fata pe miss World si n-o va gasi atragatoare. [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/"]Alexia 02.05.2004(filmulete)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cunosc un cuplu in care s-au cunoscut f tineri, la liceu, au avut prima experienta impreuna si s-au casatori si sunt in continuare impreuna (de mai bine de 17 ani). El nu-mi face confidente si ea este o fire f discreta. Si totusi mi-a zis o data ca ea isi cam pune intrebarea de cum e cu alti barbati si ca era cat pe ce sa-si satisfaca curiozitatea. Nu era vorba de sentimente ci doar de o curizitate "tehnica". Mama Zmeilor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...