Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (19)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

am intrat si eu sa va zic Hristos a inviat! N-am mai avut vreme sa intru pe net.Vineri am stat la serviciu pana la 4 si apoi am trebaluit toata ziua. si sambata la fel . A trebuit ca sa fac in doua zile toata treaba. Sunt rupat de boseala . Mancare nu am facut deloc. Noroc de mama!Apoi musafiri si izite la mese... Azi am fost in parc , in centru impreuna cu Ian, M-am uitat dupa vi dar n-am vazut pe nimeni.... Si Ian este racit un pic,Ceea ce ma ingrijoreaza este ca nu manana mai nimic de vreodoua saptamani!.II iese si maseluta! Lorasanatate!Sper sa nu fie nimic grav
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! [:D] Am reaparut...bine v-am regasit! Hristos a inviat! Sunt ok, multumesc pentru urari! Insa am muncit ultimele zile de mi-au sarit capacele, cm s-ar zice...vineri dimineata a venit mobila si va dati seama ce mizerie mi-au lasat in casa ca au montat-o la pe loc...[bang][bang][bang]...doua nopti n-am dormit ca sa scap de praf si mizerie...si tot n-am reusit sa asez totul in sifoniere... Am citit ce ati scris, dar n-am acum prea mult timp, din pacate, scriu eu mai multe mai tarziu... Adriana, felicitari pentru masina! Stii ca Peugeot-urile sunt slabiciunea mea...mai ales 206 si 207...vreau si eu!!!!! Promiti ca o sa ma plimbi? Va pup pe toate! O zi buna! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit fetelor! Cristos a inviat! Lora, Pastele va gasit deci cu mobila noua. Asta da iepuras musculos! Stiu ca vorbeai si tu de Peugeot, chiar m-am gandit la tine. Eu ma asteptat la un Matiz, ca asa stabilisim. Noi am fost plecati la socrul meu, undeva in afara Vienei, intr-o zona de dealuri-munte. Am avut vreme frumoasa si fetele (Lara si cu verisoara ei) au stat mai mult prin curte, ca le-a cumparat cumnata mea o lada de nisip si un tobogan. am pus si poze cu masina si cu Lara pupici la toata lumea Adriana si Lara http://new.photos.yahoo.com/satriana_78/album/576460762397246722
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, faine poze! Ce peisaje frumoase! O sa pun si eu niste poze mai tarziu sau maine, daca azi nu am timp. Masina e supeeeeeeer!!!!! Sa o stapanesti sanatoasa! Laura, felicitari pentru schimbarea locului de munca! Ianusca, ai mare grija de tine! Mai lasa munca! Ana, Dana, Carmen, Ellinia, Pisicuta, Ionella, Criss, Iully, Mira, sunt mamica-Andreea, salutari, va pup pe toate si mi-e dor de voi! Ce nazbatii mai fac strumfii vostri? Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot la servici si nici macar nu am avut timp sa imi fac o cafea. Dar o beau acum cu ianusca. Adriana foarte frumoase pozele. Ideea cu lada de nisip e super. Am sa o aplic si eu la casa. Oricum Andrada vara aceasta mai mult pe la casa o sa stea cu taica-su. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson [paste]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...