Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (19)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lora, de ce nopti nedormite la Herculane? Aveti de gand sa petreceti pana in zori? Am vazut si eu pozle voastre. Unde ati fost la picnic? Imi place si apart. Din poze par camerele tare mari, e f. frumos, cand e nou si mobila noua. Si ce colectie de papusi avea Iustina .... Criss, da a fost super cu lada de nisip. Ce mi-ar placea si mie o casa. E super cu gradina, mai ales vara si mai ales cand ai copii. Voi va faceti casa in oras sau in afara? Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, pai la Herculane vrem sa ne distram...sambata avem un botez, de fapt, de aia mergem, dar in rest...cand sa dormi? Stii ce senzatie placuta ai sa faci baie noaptea in bazinele cu apa calda, intre munti? Ar trebui sa incercati si voi! [:)] Merge si un var de-al meu din Bucuresti cu prietena si mai avem 2 veri acolo, asa ca avem cu cine ne distra. Nu-i timp de dormit... A, si sa stii ca alea nu sunt toate papusile Iustinei...mai are multe, dar n-am reusit sa le scoatem din cutii...[alcool] Asteptam ajutoare...[:D] La picnic am fost pe un deal, langa Piatra, spre sanatoriul de la Bisericani. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, da' va deschideti magazin de papusi. Asa va sa zica! Sunteti pusi pe distractie! F. frumos! Am fost si eu in Herculane, cand eram la scoala, cu o tabara. Noaptea n-am facut insa baie, ca nu se cadea pe vremea aia[:D] Pe Iustina cu cine o lasati in camera? sau o luati si pe ia la piscina? Noi am fost odata langa Oradea, la ape termale, cred ca acum 4 -5 ani. Era asa calda apa, super, pacat ca nu era mai frumos amenajat. In Viena exista un centru cu ape termale, Oberlaa se cheama, unde au lumini multicolore in apa, fel de fel de bazinase cu duze care iti fac masaj la picioare, talpi, mijloc, spate, apoi vartejuri de apa - in fine, chestii artistice (plus loc de joaca special amenajat pt. copii). Mereu ma gandesc, ca de ce nu s-o face si la noi in tara asa? Nu poate fi asa greu ... si investitori s-o gasi, vointa si idei sa fie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, fetele inca sarbatoresc Pastele, cred...[:)] Cine stie pe unde umbla...!!! Pe Iustina nu o luam cu noi, ar fi prea greu drumul pentru ea...macar daca am sta mai mult, dar asa..e prea obositor. O sa o lasam acasa, cu bona. Nu ne duce ea lipsa, avem un copil independent deja! Simtim si noi nevoia sa mai iesim si singuri, vorba ta...ne prinde bine uneori, nu? Cat despre amenajarile statiunilor din Romania...ah...tare mai lasa de dorit...nici eu nu inteleg...ma intriga chestia asta! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Hristos a inviat!sper ca ati avut parte de niste sarbatori pe cinste! Adriana, e dureroasa masina ta!felicitari!f frumoase si restul pozelor! si eu am petrecut destul de bine, cu familia. ieri am fost cu sotul meu in cheile bicazul si am condus eu. a fost o adevarata aventura pt ca a fost f aglomerat si eu nu mai condusesem niciodata pe chei. dar m-am descurcat f bine, asta bineinles cu ajutorul scmpului meu sot.am umblat pe tot felul de coclauri, am cules flori, a fost tare dragut. o sa va pun si poze, maine poate. azi sunt f suparata ca m-am certat tare rau cu sora-mea[:(]. e in clasa 12 si face orice mai putin sa invete. asa ca am cam intrat in ea si a iesit cu scantei. ne mai auzim!pupici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat a inviat!! Adriana nu e vb ca nu mai scriu nimic,dar abia ne-am adunat pe acasa!Sarbatorile astea doar plecati am fost,dar nu cine stie unde,tot in familie deci mai putin in intimitate cu sotul [:I]Am vizionat pozele,f faine,si noi avem la tara o movila destul de mare de nisip,acolo se joaca si ai mei in marea majoritate a timpului [cool] Lora va felicit pt mobila,pozele inca nu le-am vazut,acum cam trage Ana de mine,dimineata revin in forta!! Ianusca nu fii trista ca si a mea mi-a dat trezirea la 7:15 [V]...Te-ai mai ingrasat un pic de sarbatori [:D]?? Andreea las-o mai,ca a invata ea,are timp...asa eram toti la varsta aia!!Stiu ce trafic era ieri,ca pe la 18 am venit si noi dinspre Bicaz...al meu nu mai avea rabdare deloc [bang] vroia sa zboare peste masini sa ajunga direct in Piatra [bang]! Va pup si mai vb maine,ma duc sa bag copila in pat,Paul a ramas la tara! Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...