Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (19)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, buna! Hristros a inviat! M-am intors si eu la lucru, ieri am fost libera. Iar de acasa e un adevarat chin sa intru pe net asa ca ma las pagubasa.. Am petrecut bine, cam repede insa! Inca ma mai resimt, aseara am adormit in fund, cu ochelarii pe nas [:D] tin minte ca ma uitam la tv...si tot m-a luat somnul! Am fost sambata dupa-amiaza la manastire la Bistrita, duminica la socrii si am avut foarte multi musafiri, luni la Iasi si la Manastirea Neamtului, iar ieri am aranjat un pic prin casa ca erau toate vraiste, noi, musafiri fiind astea doua zile am facut mereu bagajele in graba, asa ca am avut ce aduna de prin casa. Crissandrada esti draguta, mersi [pup] am avut pasca cu ciocolata cat sa ma ingras cu 5 kg...am lasat si la socrii si am dus si la Iasi! Nasa mea de cununie si nasa lui Stefan au avut grija! Lora sunt frumoase imaginile surprinse cu mobila cea noua! Imi inchipui ca ai avut de lucru! Adriana foarte misto masina si ochioasa rau! Nu prea am chef de treaba, inca sunt obosita si am baut la cafea...lipsa de antrenament! Duinica seara, eram la cumatrii nostri si era de acum 22,30 si Stefan saracul incepuse sa traga de noi "nani, nani" pana ne-am indurat noi - parinti denaturati - sa mergem acasa! Mititelul a rezistat bine, a dormit prin masina, nu ne-a facut probleme prea mari, a cicocnit toate ouale pe care le-a vazut, plus ca a mancat cam multa cicolata [haibat] toata lumea ii dadea oua de ciocolata si pana sa apuc eu sa reactionez deja era plin de ciocolata din cap pana in picioare! V-am pupat, ma apuc si eu de treaba, chit ca n-am nici un chef! Asta e mesajul pe care am vrut sa-l postez ieri inainte sa-mi cada netul! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/ellinia_c/my_photos http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iar azi mi-e cam somn, de fapt, de abia astept sa vina wk-ul sa ma odihnesc un pic, as vrea sa dorm mai mult dar Stefan parca e bagat in priza. Azi noapte a sarit din pat, s-a dus in bucatarie si am tot sperat ca o sa se sperie de intuneric si o sa vina inapoi da' ti-ai gasit...Cand m-am dus dupa el umbla prin dulapuri [alcool] nu stiu ce cauta, si era 2,30 ceasul...De abia l-am adormit la loc! Lora si Criss drum bun si distractie placuta! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/ellinia_c/my_photos http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ellinia, si fiica-mea umbla bezmetica prin casa cand se mai trezeste noaptea - bine ca o face f. rar, macar. Intr-o noapte plimba carutul cu bebele pe intuneric prin casa... Poze noi cu Stefan nu mai ai? Catalina, ce mai faci? Ce mai face Matei? Ionella, ai fost la Alex de Paste? Se apropie vremea sa-l aduci acasa...cred ca abia astepti! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A, s-a schimbat programul...cica plecam mai repede, ca trebuie sa duca Eugen masina unchiului sau la Iasi si ca sa nu se mai intoarca in Piatra cu microbuzul din Iasi merg si eu cu masina noastra in urma lui...brrrr...pentru prima data singura si pana in Iasi...[alcool][alcool][alcool] si apoi de acolo plecam direct... Dar inca ma mai gandesc... Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Neatza! Fetita mea e teribil de neastamparata, Lora, se pregateste pentru cea de a treia aniversare!Acum stau cu ea acasa fiindca mai am cateva zile de vacanta! Scumpi tare, strumfii tai, Laura! Don't talk unless you can improve the silence! Mami [indecis]&minunea mea [zana] ( mai 2004) [wow] AM T'EI ANI!!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...