Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (19)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata si o [cafea] ca nu am mai dat de mult si acum chiar am si eu nevoie ca am visat numai rapoarte nepredate la timp si audituri pe calitate si mediu. Cu asta m-am ocupat in multimele zile si mi-au iesit pe nas. Am facut totul foarte repede ca sa pot sa plec si acum amsentimentul ca poate am gresit ceva.... Adriana astazi plecam. Avem avion de la Bacau, ajungem la Roma si de acolo mergem cu trenul vreo 2 ore. Diseara suntem ajunsi la destinatie. Va pup acum pe toate si sper sa ne revedem cu bine ( avand in vedere ca azi e vineri 13 [:D] ). Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson [paste]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Noi suntem super matinale - ca aici e o ora mai devreme. Criss, drum bun! E bine ca zburati, ca sigur v-ar fi luat mai multe ore cu autocarul (sau masina). Am auzit ca Roma e un oras superb si noi programasem o excurise acolo anului trecut, insa am amanat-o. Sa aveti vreme frumoasa si sa va simtiti bine! Ana, si Lara te trimite la plimbare si zice "pa-pa". Sa vezi ce-o s-o mai invete zapacita de Lara pe-a ta prostii, cand ne-om intalni [:D] Laura, cred ca e super sentimentul sa incepi ceva si sa duci la bun sfarsit cu rezultate bune. Acum sper sa mai gasesti timp si sa ne facem si afacere [:D] - eu dupa ce ai spus tu ca te-ai uitat dupa firme de consultatnta, dupa produse etc., am cautat si eu in internet jucarii pt. copii, ce ar fi bune intr-o astfel de sala de joaca. Exista atatea lucruri misto ... Dana, ce mai faci? eu cred ca stiu ce-ti lipseste. O mini excursie fara copii intr-un loc frumos. Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza ! Criss drum bun va urez si distractie placuta. Cat timp statzi plecatzi?Margetzi si cu fata? Adriana nu cred ca trebuie sa i le arate neaparat, ca le prinde singura...[:D] Sau poate fac schim de experientza...[:D][:D] Dana hai revino, ca nu sunt obisnuita cu tine asa. [flo][flo][flo] si [pup][pup][pup] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Daca o iau asa imi lipsesc multe Adriana,dar treb sa ma multumesc cu cat am!Probabil trec printr-o perioada mai proasta [zid] Criss drum bun si sa va distrati bine,merge si Andrada? Laura te-am vazut aseara in parcul mare,erati la masina si plecati,noi cautam loc de parcare!Deci ma laud ca te-am vazut si eu,nu numai fetele! Eu i-am facut ieri dupa-amiaza vaccinul de 2,5 ani Anei(antitetanos,difterie) a iesit pe afara,s-a jucat si a alergat non stop,dar aseara plangea de picior,abia il putea indoi,toata noaptea a dormit doar pe spate din cauza lui,sa nu-l miste,si plus de asta si-a mai prins si mana in portiera masinii aseara,a fost groaznic si nu va spun ce noapte am avvut,astept sa se trezeasca sa vad cum e cu picorul,deja mi-e frica.Va las,intru mai trz! Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da,Ana dar m-am speriat ca nici nu putea sa stea in picioare dimineata,nici pe oala...apoi am luat-o usor usor si si-a mai revenit un pic,e cuminte foc acum,nu mai poate alerga cum vrea ea,dar treb sa stau numai langa ea,ca sa-i tin de urat.Acum i-am dat sa picteze(cu penson,acuarele si apa) ca sa pot sa pun un pic mancarea la foc,fac o ciorbita mica pt ea ca nu mai aveam,apoi am sa o scot pe afara un pic. Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss drum bun si distractie maxima! Dana [pup] sper sa treaca repede piciorusul Anei. Bona mea scoate shtrumphii pe la 12 de obicei, daca ii vedeti prin parc, spionati un pic si pt mine, ca nu stiu prea exact ce si cum face cand nu e nimeni sa o "supravegheze". Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...