Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (19)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

iully falicitari! sper sa fie o sarcina usoara. Poate ni se vor alatura si Criss si Andreutza...sa fim mai multe... Dana a dormit in masina[:D]Nu am fost la rude ca nu avem in zona asta.A fost cu ai mei. Cand au vreo idee de plecat si vor sa ne ia, eu nu refuz niciodata[:D] Lora Basescu era cu sotia...si o gramada de oameni pe langa el[:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea! Iar e luni azi si eu nu am nici un chef de servici! a fost asa de bine in week-end, cu finutii mei. ne-am plimbat cu jeepul lor (un nissan terrano - masina de servici de la zapp) si am urcat pe toate coclaurile. sambata am fost la releu, apoi la humulesti, la zimbrarie la neamt unde sotul meu si fina-mea au dat de mancare la toate animalele, inclusiv la zimbri. cred ca Grasutul meu a fost urs in alta viata ca asa se intelege cu toate animalele! am fost si la manastirea neamt unde am vizitat si o incapere unde erau numai cranii, in care eu nu am vrut sa intru[:I] la intoarcere ne-am oprit pe un deal in afara baltatestiului si am facut gratar. ne-am bucurat ca niste copii, am cules flori, a fost asa de bine. pe seara le-am aratat orasul iar ieri am urcat la observator tot cu [auto]. stiti ce se lucreaza la telegondola?super peisaj. dupa ce au plecat ei pe la 17 am stat si am dormit si am citit. a fost un week-end pe cinste. ma bucur ca si voi v-ati distrat.ma uit acusi pe poze si o sa vi le pun si pe ale mele. o saptamana buna in continuare![pup] http://tt.lilypie.com/wOLOp3.png - ianuarie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, da' va plimbati nu gluma! Se vede ca s-a facut frumos si vine vara ... Noi suntem singurele [:(], sotul e deja in Piatra. Ana, si Casandra e cu nisipul. Lara e innebunita. Anul trecut in vara nu prea se juca la nisip, acum insa nu scapa nici o lada cu nisip din parcuri. Exista niste chestii, ca niste roti de moara sau nu stiu cum sa le spun si copiii invartesc si curge apa pe delusor si ei fac santuri etc si se balacesc in noroi. Abia reusesc s-o tin pe Lara departe de noroiul asta, ca daca ar fi dupa ea exact in mijloc s-ar arunca. Si deocamdata nu am chef s-o dezbrac si s-o las acolo in noroi Dana´, e mai bine insa piciorul nu. Aici se face antitetanosul la un loc cu celalate vaccinuri. Mai e un vaccin aici impotriva capuselor, ca Austria e o zona in care le place si capuselor[:D] si daca te prinde una infestata poti face complicatii. Doare tare rau vaccinul, Larei nu l-am facut insa, ca daca vom sta in Ro... Lora, super ca ati avut parte de asa distractie. Acum vrei sa-ti iei lumea in cap si sa tot hoinaresti, hai? [:D] Andreutza, ce animale mai sunt acolo, in afara de zimbri? FETELOR, nu uitati! In weekendul 5-6 MAI e petrecere MARE! Astept propuneri si confirmari ca veniti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura nu m-am suparat deloc,nu am de ce.Stiu ca salvarea mea e mersul la serviciu,mai astept un pic,cat am stat acum ,pot sa mai stau o vreme,poate ca voi lucra chiar la firma noastra [;)] Lora nu mai gatesc cine stie ce,azi am facut o tocanita de cartofi cu mazare,ieri niste clatite,nu ma mai omor nici cu dulciurile.Ce face Iustina,cum i-a fost fara voi? Ana e mai bine dar nu prea mi-a fost in toanele ei [:(],inca o mai supara piciorusul cand il indoaie! Adriana nu stiu sigur cum Dzeu se fac si astea la noi,aveam salvat in calculator un document(toate vaccinurile care se fac si la ce varste) dar nu cred ca-l mai am [bang]Eu confirm ca vin,asta ca sa stii.Vazut poze....Lara era in picioarele goale acolo?Asa de cald era?? Andreutza mai e un pic si vine iar WE-ul [:D]!! Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, Iustina e bine, n-are nici o grija! A vorbit la telefon cu noi, ne povestea ce facea, dar la sf. ne zicea "pa" fara probleme, nu prea i-a pasat ca nu eram acasa. Oricum, e obisnuita cu bona ca si cu noi, ca doar de la 8 luni sta cu ea. Azi erau pe la aurora si nu o putea convinge sa mearga acasa sa manance si sa doarma. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am incheiat cam brusc mesajul anterior,mi se trezise fata,nu a dormit decat un sfert de ora [bang],acum am culcat-o la loc,sa vedem cat tine! Laura ai niste copii minunati!!Vazui filmuletele cu ei... Care merge la sala?Vreau sa ma duc si nu stiu cu cine ca mi-e urat singura!Doritoare...ceva [hop]?? Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...