Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (19)


Recommended Posts

Lunna eu merg din decembrie la aerobic la Georgette. e super fain. are program dupa amiaza si antrenoarea de acolo e o dulceata. 8 sedinte costa 500.000. eu merg cu niste colege luni de la 19. 15 la 20 si joi de la 18. 15 la 19. desi initial nici nu voiam sa aud de aerobic, acum imi place f tare, si sincer nu am fost nicodata atata timp la sala. am mai chiulit putin si eu, dar in general cam merg in fiecare saptamna si sunt f multumita. am si slabit, am si alt tonus, simt ca fac ceva pt mine. te astept cu mare placere, daca vrei sa mergem. http://tt.lilypie.com/wOLOp3.png - ianuarie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

N-a mai dat nimeni pe aici? [V] Azi Casandra a zis 'puci' la papuci si era tare bucuroasa ca vea toata lumea papuci in piciore...[:D] Am fost eu acum vreo 3 sapt intr-un magazin si am mirosit niste capsuni(miroseau de numai)Numai ca nu am avut timp sa cumpar si mi-am luat acum aduse de prin Grecia sau Spania. Sunt total dezamagita, asa ca voi astepta productia de la noi care sunt super in comparatie cu astea. Bineintzeles ca in fiecare an mananc capsuni, cirese si visine cat sunt in piatza.[:)] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Casandra, bravo, la cat mai multe cuvinte si cat mai repede! [pup] Ana, am vrut si eu sa iau capsinu si m-am abtinut, pentru ca tocmai luasem nectarine si nu aveau gust decat de apa...asteptam productia autohtona... Dana, ma bucur ca azi esti pe pozitii de dimineata! [:D] Ce fac copiii? Mai aminteste Ana de picior? Peste vreo 2 saptamani ma asteapta si pe mine... Fetelor, sunt mandra de ce a zis fiica-mea aseara: a venit la mine in bucatarie, m-a strans de picioare si a zis: "mama e a mea" "Iustina 'beste mama" (adica o iubeste pe mama) M-a "uns" la suflet! Va dati seama cum m-am simtit! [9cer][9cer][9cer] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora imi imaginez si eu ca te-ai simtzit asa.... Dana sper ca si-a mai revenit Ana. Paul a terminat cu vacantza? Pana la urma te-ai decis sa faci ceva sport? Casandra are la activ cuvinte noi mai tot timpul. Si asa ma distreaza cand le stalceste... Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Mi-e asa de somn, desi am adormit pe la 23 aseara[|)]si azi urmeaza o zi f lunga. Lunna cum vrei tu cu miscarea, eu la fitness nu merg ca am probleme cu spatele, plus ca sunt lenesa si nu fac mare lucru. am fost acum vreo 2 ani si nu prea mi-a placut, cu atat mai putin la faimoasa sala VIP.aseara chiar am fost la aerobic si a fost tare bine. am reusit chiar sa nu mai mananc decat niste fructe dupa ce am venit de acolo. am fost si la vip sa-mi culeg sotul care se uita la un meci de fotbal si era sa-mi aranjez masina cand am dat cu spatele si nefiind atenta am dat intr-un gard[ups]. dar din fericire nu s-a intamplat absolut nimic. pe de alta parte aseara am fost la cumparaturi singurica si apoi m-am plimbat cu masina prin centru ca era prea frumos si la radio era o melodie care imi placea. gata, ma duc la treaba! http://tt.lilypie.com/wOLOp3.png - ianuarie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...