Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (19)


Recommended Posts

Da, era f. cald si frumos...nici nu-mi venea sa plec de acolo...sambata la un moment dat erau 25 de grade, lumea facea plaja la piscina. Dana, nu-mi dau seama daca m-am mai ingrasat sau nu...eu zic ca nu, dupa haine, dar cine stie...tot ce-i posibil. Ana, eu in Apuseni nu am fost niciodata si chiar as vrea, am auzit ca e frumos si ai ce vizita. Ceahlaul l-am urcat si eu de multe ori pe mai multe trasee, la Babele am fost si anul trecut chiar, nu cred ca imi mai doresc degraba. Dar vara-i mare, nu? [:D] Mi-am propus sa merg si in Delta vreo 2 zile, sper sa o si fac. Stiti vreun loc de cazare intr-o zona mai frumoasa a Deltei? Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai vorbaretelor! [hopsieu] Lara nu vrea sa adoarma, sta pe balcon si face prostii .. mi-a rasturnat o planta cu pamant[bang] De dim. programasem sa merg singura prin magazine si sa stea soacra cu ea intr-un parc din apropierea magazinului. Nu merge insa. Cum dispar, cum tipa dupa mine. Si eu care ma laudam acum cateva luni, ca nu am probleme cu ea, nu se tine numai de fusta mamei. Ma gandesc ca poate o fi si limba ... ca e obisnuita sa auda mai mult romana Lora, ce simpatica Iustina cu faza cu "mama". Tare dulce[pup] Am vazut si pozele ... fain, insa si pt. mine e cam departe, ca fara Lara n.as pleca. Insa daca venim in Piatra vreau sa mergem macar prin zona, Ceahlau, manastiri, ce-o mai fi. Sa vada si sotul ce tara frumoasa avem. Deci daca voi mergeti pe undeva, poate plecam impreuna cu masinile, sa nu ne ratacim[:)] Dana si eu asa vrea sa merg la fitness. Acum insa dupa ce-a povetit Andreutza cred ca si la aerobic e misto, si poate chiar mai potrivit si mai amuzant. Sa mai vad. Deci,pa aacum au confirmat venirea la PETRECEREA de SAMBATA, 5 Mai: -LORA + Iustina -DANA + Ana si Paul (sau cum vrei tu Dana) cine mai vine???? Adriana si Lara -ANA + CAsandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreutza am inteles,merci de info! Ana adica te lua pe munte si cand aveai 3 ani ??As vrea vara asta sa mergem si pe Ceahlau si as lua si copilasii dar ma gandesc ca Ana e prea mica,ce ma fac cu ea??Nici nu vreau sa o care careva pe post de bagaj [:D] Lora nu te supara,asa mi s-a parut mie...poate am gresit [bang] Adriana acum am vazut ca ai scris si tu,hai ca poate vii si mergem impreuna ori la fitnes ori la aerobic,nici eu nu-s hotarata inca.Imi pare rau ca ti-a dat Lara planurile peste cap [:D] asa-s copii [;)] Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...