Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (19)


Recommended Posts

Adriana si noi venim,,, Dar unde? Sper numai sa nuintervina ceva pana atunci si sa fie copii sanatosi Multumesc pentru urari..La nunta de sambata m-am simtit farte bine , am dansatpana dimineata, inclusiv rck, am dansat si desculta.... ssper sa nu fi speriat mirii[il] Duminica nu a mi fost atat de frumoss pentru ca eram obosita si ringul de dans a fost afara . cre ca erau cateva grade peste 0 ,brrrrrrrrrr.. De obositi suntem super cred ca vom recupera foarte greu. [
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

red]Laura super filmuletele! Si pe mine ma iubeste si ma pupa Ian la fel ca pe tine Rares. Nu-i asa ca te topesti. Ma bucur ca te simti mai bine de cand ai inceput serviciul Iully felicitari!!! Mai fetelor imi faceti pofta si mie de inca un strumfff...........[bebic][bebic][bebic][bebic][bebic][bebic][bebic] Laura [/red] sunt sigura ca te vei simti si tu mai bine in mmentul in care vei incepe job-ul!Nu te supara ca ti-am zis si eu... O sa ne fie dr de mancarurile taleee.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura de unde ai luat cartea FERMA? cea cu muzicuta , de cand caut si nu gasesc. Am gasit-o numai pe cea cu dinozauri, dar e prea complicata pentru IAN. Andreutza vreau si eu miscare, dar nu pentru grame ci pentru tonicitate. Am auzit ca si exercitiile Pilates a rezultate farte bune, dar imi trebuie timp si conditii sa pot sa fac...[majoreta][majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Scriu un pic, pe fuga, sa bag cornul in perna si eu. Lora bine ai revenit (in forta, din cate vad)! Nu am apucat sa vad pozele, dar am inteles ca te-ai distrat si a fost super. Ma bucur. Dana eu cica tin cura de slabire ca sa incap intr-o costumatie la o nunta peste 2 saptamani. E o cura "dupa ureche", adica mananc f. putin (mi-e o foameeee!), fara paine, fara carne (deocamdata), fara dulce, fara multe ... si incerc sa fac si pillates acasa. Azi s- asuit Rares pe mine si insista sa stea de-a latul pe burta mea, sa isi puna fundul pe fata mea, va dati seama ce exercitii mi-au iesit! Dar macar incerc. Nu stiu cat ma tine! In alta ordine de idei, am 2 colege la servici care merg la VIP si cica au acolo si aerobic si pillates si tai-bo si aparate si cam tot ce vrei. Ana felicitari! [bis] Sa fie sanatoasa si sa se iubeasca f. mult cu surioara ei. Vad ca si voi va plimbati la greu. Eram curioasa cum ii dai Casandrei sa manace cand plecati? Manaca ce luati si voi de la restaurante pe drum, ii iei pachetel? Cum procedati. Ca as pleca si eu asa, dar la mine masa shtrumphilor e stresul cel mare. Adriana si noi venim. Acum sa vad daca vin si Sebi sau vin numai eu cu copii, sa vad ce zice atunci. Ca daca ne intalnim noi multe femei si cu copii, el nu e deloc in largul lui si ar prefera probabil sa nu vina (si eu as prefera la fel, decat sa ma taga de maneca din 5 in 5 minute sa plecam). Ianusca e super cum ma iubeste Rares, problema e ca ma iubeste prea mult si prea exclusivist si Bianca nu prea mai are loc de el. Mereu ma monopolizeaza, chiar daca eu fac ceva cu Bianca, vine si se baga in sufletul meu, nu se lasa pana nu se suie in brate. Noroc ca Bianca e mai independenta si isi gaseste repede ceva de facut, dar ma doare pe mine sufletul, ca simt ca o neglijez, ca nu stau la fel de mult timp cu ea. Si faza asta se intampla mai ales de cand am plecat la munca. Nici nu mai vrea sa doarma in patutz, cum o facea inainte, plange si se suie pe gardutz sa-l iau. Cartea le-a adus-o sora mea de la Constanta cadou de Craciun. Cred ca de la Carfurre a luat-o. Gata, fug ca mi-e somn de pic. Aseara am adormit cu Rares, la 22:15 [alcool]. Pupoci! Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Carmen parca azi ziceai ca ai concursul,multa bafta,iti tin pumnii stransi sa iasa bine! Laura bafta la tinut cura,la mine nu merge,adica nu pot sa zic ca manac mult,cert e ca ma mentin la aceleasi kg [bang]Poate daca fac mai multa miscare o sa mai scad [:D]Cat plateste o pers la Vip pe luna?? Ianusca nu m-am suparat,dar dupa cum am mai scris undeva mai sus am niste planuri,pana in toamna nu pot face nimic deocamdata,mult a fost ....putin mai este [:D] Lora eu credeam ca deja ai dat cafeaua ...[:D]Ce faci....acus vine we,ai recuperat cu somnul?? Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...