Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (19)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai cu mancarea eram stresata si eu, dar vad ca se rezolva mai mult de la sine. La pranz am mancat la o pensiune, iar Casandra mananca de acolo. De fapt ii dau eu, ca sa nu faca numai mancare. Iese mai cu tipete, dar nu o bag in seama si trece. Daca chiar nu are stare sa stea la masa unde mancam noi, ii iau la pachet si mai facem o oprire pe drum, iar in natura mananca imediat. In rest luam cu noi fructe(banane, mere, pere, etc), migdale, rondele de orez expandat, biscuitzi si ce-mi mai trece mie prin cap ca ar manca.Iau apa, ceai sau limonada facuta de mine. Si cu astea ne descurcam.[:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora,cristian a reactionat cel mai urat la vaccinul asta,asa ca e bine sa te pregatesti psihc,desi iti doresc din toata inima sa nu fie cazul.Eu am citit ce am gasit pe forum despre vaccinul asta,mai ales experientele mamicilor si mi-au prins bine. Va pupik si sa auzim ca a fost bine[pup] Meg,multumesc mult[pup].Inca nu stiu cat am ca n-am ajuns la ecograf,de asta n-am dat sfoara-n-tara. Te pupik si vb![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iully bine ca ati scapat cu vaccinul,eu chiar nu stiam ca e asa de aiurea asta si dureros,stiam doar in general de vaccinuri ca-s nasoale! Acum 2 ani,cand am fost la mare,Ana avea 10 luni,am stat la hotel si a trebuit sa-i dau mancare de la restaurant,a fost ok,in general ii luam ciorbe oricum nu aveam unde sa-i gatesc.Anul trecut insa,am stat la o vila si am mai gatit,eu mai putin,soacra mai mult [:D]Anul asta tot la o vila cred ca vom sta si cred ca tot soacra va cam gati [:D][:D]Eu zic ca masa de pranz e cea mai importanta,ca in rest ba un lapte,ba un fruct... Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lora, eu fiind din zona nu prea am stat la pensiuni..iar pe musafirii nostri i-am cazat la noi acasa...stiu insa o pensiune in sucevuta, unde am facut si nunta de altfel, se cheama "popas turistic bucovina"..nu e tocmai ieftina, fiind de 4 stele (sau margarete?), dar mancarea e mai gustoasa ca la mama acaas si nu e asa scumpa cum e cazarea...preturi nustiu sa iti spun la cazare, da au site pe net.. www.popas.ro , nu stiu cat e de actualizat, da macar gasesti un nr de telefon.. iully, [pup]
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=80909"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![flo][/url]
[url="http://dexonline.ro/corect.php"]asa da, asa nu![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, megbeng, chiar imi place cum arata. Ati fost vreodata in complexul turistic "Hanul Piratilor" din Mamaia? Sunt niste vile, arata bine din afara si mi se pare un loc super pt. familiile cu copii. Oare cum o fi cazarea? E asezat pe soseaua Mamaia-Navodari, pe partea dreapta. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut am stat in Costinesti,era exact langa malul marii(dar era nasoala plaja).Anul asta vom sta la Eforie Nord,e ceva de mers pana la apa,dar nu-i bai ca avem masina,insa ma bucur ca are curte ca sa se poata juca copii.Initial tot la hotel am vrut dar ce faceam cu astia mici intr-o camera,asa macar mai zburda prin curte [:D]S-a invartit al meu si ne-a promis-o cineva 2 sapt(vila),asa ca... Megbeng sarcina usoara in continuare [;)]!! Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iully, am auzit si eu ca vaccinul asta e cu reactii mai urate, nu m-ai speriat, stai linistita! Sper sa vrea sa intre la doctorita, macar, ca teatru oricum o sa faca la greu...nu suporta sa i se intample lucruri despre care nu stie...noi pentru ea. Am avut eu intr-o zi treaba la medic si nici n-a vrut sa intre acolo, cu toate ca i-am explicat ca ei nu i se intampla nimic, luam doar o hartie si plecam...a trebuit s-o las cu o colega, afara. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...