Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (19)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by lunna27 [ Megbeng sarcina usoara in continuare [;)]!! Dana [recevere]
mai..eu am nascut in februarie un baietel..
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=80909"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![flo][/url]
[url="http://dexonline.ro/corect.php"]asa da, asa nu![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Megbeng, sa-ti traiasca baietelul! Dana, unde sa fac in natura? Cred ca e cam complicat ... sau daca stiti voi o locatie frumoasa, putin aglomerata, de unde sa nu dispara progeniturile [:D] Acum, spuneti-mi cum credeti voi ca e mai bine. Pe mine nu ma deranjeaza nici acasa la noi - insa, daca vreti cred ca va fi frunos si fara copii, doar intre noi fetele. Cum spunea insa Lora, poate nu toate puteti sa-i lasati cu cineva, asa ca daca nu se poate, lasam intalnirea intre fete pe alta data. DECI, CUM FACEM? Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt de acord oricum vreti, si acasa, dar, Adriana, mi-e mila de casa...[alcool]..iti poti macar imagina cum o sa arate totul in urma noastra? Insa poate ca o sa fie ok si vor sta linistiti strumfii...sa speram! Sau ar fi bine sa nu iei nimic de mancat sau de baut, ca sa nu aiba ce sa imprastie prin casa ori sa verse, nu? Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Megbeng [iartama][iartama][iartama]am ramas in urma cu noutatile!Nu stiu de ce credeam ca esti inca insarcinata [:I].Oricum sa-ti traiasca flacaul! Adriana nu stiu ce sa zic,eu doar mi-am dat cu parerea.Cand ti-am zis de iarba verde eu ma gandeam la strand,acum nu stiu daca mai au astia mese acolo afara cum era odata,fetele care ati mai fost pe acolo,cum e??Stiu ca mai era un loc cu tobogane si niste leagane...Daca nu ramane la tine. Ana lasa ca iesiti la anul,sa vezi atunci distractie in 4 [:p] Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, ar fi o idee in strand, sunt mese, m-am gandit si eu, doar ca a mea in strand sta catarata in tobogan numai...n-o poti da jos de acolo nicicum...deci si eu ar trebui sa stau lipita de tobogan...o solutie, insa, ar fi sa facem in strand, dar cu tot cu soti, ca sa stam noi la taclale linistite, iar ei sa aiba grija de prunci... Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, nu o sa te ia la bataie nici una (sau se scrie legat, niciuna?) dintre noi, fii sigura de asta. Sa nu mai simti nevoia sa te scuzi fata de noi, doar ne cunoastem, stim ca Ana e mai zvapaiata, asa e ea, n-au decat sa fie atenti ceilalti copii, nu? Iti faci griji degeaba. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...