Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (19)


Recommended Posts

Chiar mai Dana nu te mai simtzi stanjenita. Si eu stiu cum este, ca si Casandra se mai da ba la unul, ba la altul, deci asta e. Pt mine e bine oricum(il iau pe Iliutza cu mine sa aiba grija de Casandra)[:D] Daca imi vine vreo idee in legatura cu alta locatie, am sa dau de stire... Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor am luat examenul!!!! de luni ma duc la noul serviciu azi am avut emotii de 2 ori o data cand am avut concursul...si o data cand m-am dus la serviciul vechi sa anunt plecarea cu sefa mare n-am avut probleme- dar cu dl B....bineinteles ca a inceput sa-mi faca figuri: ca el nu semneaza pana nu e totul la zi in contabilitate si alte chestii de astea... dar le-am rezolvat maine si poimaine sunt ultimele zile la Primarie Radu e....bine- biopsia e buna, dar trebuie sa tina regim de acum Ares e la cresa....are din nou nasucul infundat in rest bine urmeaza cateva zile destul de grele....dar totul va fi bine Colegele mele sunt fericite pentru mine- si se bucura ca dl b e stresat (va prelua sarcinile mele de servici pentru un timp si e tare stresat- se obisnuise sa joace toata ziua Zuma) va pup nastasacarmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen felicitari [bis][bis]!!!! Pe mine m-a apucat in dupa-amiaza asta o curatenie,ma mir si eu de mine,mi-am scos si florile pe balcon,m-am enervat ca sotul mi-a trezit fata cand a venit azi,nu mi-a dormit decat 15 min,si dupa aia n-a mai vrut defel sa adoarma,asa ca am pus-o la treaba [:D] dupa fundul meu.La 20 dau stingerea [:D] Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Carmen, felicitari pt. examen si pt noul post! Sa fie intr-un ceas bun! Acum ai motive sa vii la intalnire - sa nu spui ca esti ocupata cu noul job!! Mai Dana, Lora, hai ca ma zapaciti de tot! Lora, cum sa nu fie nimic de baut si mancat?! Pana si la inmormantare e ceva pe masa - acum nu vroiam sa pregatesc cine stie ce fripturi, ci mici aperitive, sandwiciuri, sucuri, o aluna, un chips,o bere, un vin chestii d-astea [:D] Dana, in Strand cred ca e frumos, insa si eu cred ca daca au leagane si alte d-astea , noi vom sta pe langa ei sa-i pazim. Fetele celalate, dati-va si voi cu parerea. Vreti cu copii? Fara? Ca acum vine luna mai si parca vad ca nu stabilim nimic si sa vezi ce pun [neand] pe voi o noapte linistita Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CARMENfelicitari! Dar pregateste-te si pentru nopti nedormite!. Unde este o functie de conducere sunt si nopti nedormite mai ales cand lucrezi cu bani publici. Dar poate e mai usor la o scoala. Adriana Sincera sa fiu si eu as prefera intr-o zona mai larga. la strand de ex, ca sa vin si eu cu sotul. Altfel voi alerga nn stop dupa Ian si nu voi avea timp sa ne cunoastem. Dar pana la urma sa ne intalnim si vom vedea noi ce va iesi.... si cu cine....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, felicitari, bravo, tre' sa dai de baut! Adriana, chiar, mai bine am face in strand si sa venim toate cu sotii...sau macar cine poate, ca ei sa aiba grija de bebei si noi sa stam de vorba. Pe 6 mai, duminica, al meu sot e liber. Pe 5 lucreaza. Daca altcineva are alte propuneri, eu ma conformez, imi convine oricum. Dana, merci pt. cafea! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...