Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (19)


Recommended Posts

Azi chiar nu gatesc nimic,am facut ieri [;)]M-am trezit de dimineata cu gandul la o prajitura cu foi,dar mi-e lene [q]Deocamdata imi beau cafeaua si poate imi vine cheful sa fac ceva.Azi cred ca iar am de furca cu asta mica,mi s-a trezit la 6:45 [bang],e certata frate cu somnu' [V][bang] Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Daaaa..., am terminat. Si-am mai mancat si-o inghetata dupa...[:D]...da' nu zic la nimeni! Ma gandeam c-ai fost pe-afara, c-am vazut ca bate vantul...brrr...urat...s-ar parea ca planurile mele sa stam sambata seara la tara se duc de rapa...ca pe frigul asta nu-mi arde, eu as fi vrut sa stam mai mult pe afara, ca daca e sa stau in casa mai bine nu ma mai duc. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti fie de bine!Dar dupa inghetata nu ma omor [;)]Eu tocmai mi-am facut o salata de rosii,dar nu pot sa o mananc fara paine,nu merge! Nici eu cu Ana n-am mai fost de vreo 2 zile la tara,mi s-a parut rece si ea vrea acolo intr-una pe afara,asa ca am ramas pe acasa,am scos-o doar asa in pimbare prin zona.E bine ca exista si 'tara ' asta ca altfel aveam ce sta prin parcuri si prin jurul blocului [:D] dupa ei! Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaa, e bine ca avem unde sa-i ducem la tara, doar ca nu avem prea mult timp la dispozitie...asta era un week-end perfect pt. noi, ca e liber Eugen si sambata si duminica si am fi putut sta acolo...dar asa, cred ca o sa mergem doar duminica, daca nu o sa fie prea urat afara... Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ma dau si eu cu parerea! Deci, mie cel mai mult mi-ar conveni la Adriana acasa, fara copii. Daca vreti in strand, chiar si cu Sebi dupa noi nu am nici o sansa sa stau la discutii, ca numai dupa fundul shtrumphilor o sa fiu. Sebi nu le face fata la amandoi. Daca vin cu amandoi, fara Sebi, la Adriana, probabil ca o sa am timp un pic, cat testeaza jucariile noi ale Larei, pe urma.. numai stiu. Sa venim toti 4 .. hmmm, nu stiu daca nu ar fi ca si cum as fi singura cu ei (Sebi mereu zice ca el nu il poate linisti pe Rares, ca vor la mine...), plus un barbat care trage de mine sa mergem mai repede. Asa ca eu ma conformez la hotararea majoritatii, dar la mine o sa fie situatia dupa cum am descris. [pup] Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai deja si tu si Dana ati opta pt. varianta la Adriana, eventual fara copii, parca asa am retinut eu...atunci venim la Adriana, dar fara copii, ii lasam acasa cu taticii...[:D] Sau sa ii luam cu noi? Mie mi-e indiferent, cum doriti voi, eu ma conformez, pentru mine e bine oricum. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...