Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (19)


Recommended Posts

Si inca ceva,Ana ,am observat ca voi iesiti frecvent,chiar admir chestia asta si vad ca aveti si multi prieteni(cunostinte).E important cand ai si cu cine,ca parca nu prea merge asa singuri ca suntem satui unul de altul [:D] Pisicuta subscriu si eu la ce a spus Adriana,cred ca mai bine vb intai cu ea si dupa aia vezi ce si cum! O zi buna la toata lumea! Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am dus-o iar pe Lara la culcare. Mai ca m-as culca si eu, ca nu stiu ce am ... sunt nervosa si cu fundul in sus. Am tot repezit-o pe biata Lara, care de fapt nu e chiar asa "biata", ca numai prostii face, dar n-am rabdare deloc si tot tip la ea. Mi-e dor de mama, ca era asa usor cu ea aici. Dana, d-na asta care vine acum la noi, e super, mult mai buna ca cealalta. Cere insa si mai mult. N-am chemat-o in fiecare zi, ci doar in zilele cand stiam ca trebuie sa merg la cumparaturi la Billa si sa fac curat prin casa. A venit ieri dupa-amiaza si o sa mai vina joi, inainte sa plecam, ca sa pot impacheta si aranja totul in liniste. Andreutza te antrenezi deci ... sper sa vina si la voi bb cel asteptat. Lora ce mai face? E bine, ca vad ca azi sta pe tusa si nu scrie nimic Ana, voi iesiti cu Casandra cand iesiti in oras (nu ma refer in parc sau la plimbare) ci seara cu sotul, la o pizza de ex.? Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va zic; Lora nu mai vine saptamana asta la servici.doctorita i-a zis ca i se pare ca aude ceva la plamani, si mai bine sa stea acasa. i-a dat concediu pentru toata saptamana si i-a zis ca ar fi pacat sa nu stea acasa, daca tot se poate.si asa e saptamana mare si mai sta si ea cu iustina.i-a dat tratament cu antibiotice pentru raceala si cred ca o sa-i priasca sederea asta. "Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il jucam."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anreutza uff ce nasol de Lora - cu boala. Dar vb dr tot raul cu binele lui. Lora insanatosire grabnica ! si speram sa mai auzim vesti de la tine Dana nici noi nu iesim chiar asa de des, dar incercam sa nu stam numai in casa. Sotul ar vrea sa stea in casa, dar nu-l las eu...[:D]Data viitoare vom arunca o invitatzie, poate, cine stie? Imi imaginam eu care este situatzia...[:D] Adriana seara o lasam pe la maicamea, mai nou. Dar pana mai in coace ieseam mai mult in wee si o luam si pe ea. Ieseam mai dupa-amiaza si le rezolvam pe toate. Ii luam si ei ceva ca mananca, ca dupa pizza nu se arunca ea[:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, inseamna ca Casandra e cumintica rau. Cu Lara nu merge mereu figura "ii iau ceva de mancare si-am potolit-o". Ea se invarte printre mese, trage fata de masa, ia tacamurile, se duce la lume si rade, flirteaza cu ei, mai dispare prin alte incaperi sau mai rau urca si coboara scarile (daca sunt). Deci iti dai seama ce-mi prieste mie mancare, ca dupa fiecare imbucatura trebuie sa intorc capul sa ma uit dupa ea sau mai rau sa ma ridic s-o aduc inapoi la masa, ca apoi iar s-o ia de la capat cu exploratul [:D] Dana, esti tot cu amandoi acasa? Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Adriana, sunt cu amandoi,intru din cand in cand sa vad ce mai ziceti,dar stau mai mult pe la bucatarie[bang] Lora sanatate multa si sper ca o sa mai intri sa ne zici ce mai faceti! Ana imi pare bine ca te-ai prins[:D]....nu stam numai in casa,iesim si noi dar f mult la tara la soacra[bang],nu pot zice ca e rau dar ma mai satur si eu[bang] La mine au inceput sa stranute amandoi,ba unul ba altul,suntem cu oscilo si nurofen,sper sa nu-i scap mai la rau[bang] Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

As fi dat-o si eu la gradinitza particulara, dar in afara de Oatu. Nu stiu de ce dar mie nu-mi place de el sub nici o forma. Nu as putea spune exact un motiv anume, dar daca nu imi place un om nu pot sa ma o relatie cu el, de orice tip ar fi aceasta. Dana pai stiu si eu cum este cu sot plecat 90% din timpul zilei. Te intzeleg. Dar uite ca desi era si el obosit s-a simtzit super bine si a fost de accord sa mai facem iesiri. Adriana nu-i chiar asa de cuminte...Si ea incearca sa impresioneze pe toata lumea si alearga pe la mese. Dar o mai pototlesc.[:D] A mea se duce si la chelneri(chelneritze) sa impresioneze. Daca s-ar putea sa o bage in seama toata lumea , ar fi super, dar cred ca s-ar plictisi repede[:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, mai scumpa inscrierea ca taxa pe luna. Sau apropae macar. Eu vreau s-o inscriu pe Lara- ar fi super daca ar fi o grupa mica. Am vazut ca mai exista Gradinita Cristos Rege, parca Iully zicea ceva de ea - sau era alta gradi? Care o fi mai buna dintre astea doua? Mie mi se pare importanta sa aiba un spatiu mare de joaca afara, ca mai ales ca vine vara, ce sa faca in 10 m2 de gradina cu 1 leagan si o invartitoare?! Voi stiti ceva de cum sunt organizati? Au vreo pagina de web, ceva? Ana, de ce nu iti place Oatu ca om? Parca e o femeie la gradi asta, nu? Nevasta lui cred. Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana nu-mi place de el ca om, nevasta nu stiu cum este. Am eu o treaba cu el...[:D]Nu ti s-a mai intamplat ca te intalnesti cu oameni care sa iti fie antipatici? Si sa nu stii de ce? La mine e vb de instinctul meu cred...Nu am nimik cu el, dar pu si simplu nu-mi place[:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...