Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (19)


Recommended Posts

Neata Cristinuta si fete harnicute! Cris ieri ne-am intalnit prin oras cu mama ta si avea o culoare la par f frumoasa, chiar arata grozav. am auzit ca aseara a venit si sora ta, nu? vad ca stai bine cu pregatirile. eu azi sunt la servici dar sper sa pot pleca pe la 2, 3. eu ma duc la mama sa o ajut cu mancarea.maine o sa fac si eu o pasca singurica, dupa o reteta simpluta din practic in bucatarie. azi cred ca ma duc si eu putin la cumparaturi prin d'acry, dar nu am de cumparat mare lucru. http://tt.lilypie.com/exC2p3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor! Multumim pt. urari! Am ajuns cu bine. Lara n-a vrut sa doarma tot drumul, dar macar a fost cuminte si n-a urlat in avion. Cand am ajuns in aeroportul din Viena, ne-a asteptat soacra, cu MASINA unei PRIETENE, asa imi spusese sotul. Cand ajungem langa masina, sotul imi da cheia si spune " e a ta!". Ma uit la el neincrezatoare, crezand ca e o gluam si zic "da ce vrei sa spui?". Zice "da, e o ta, poftim cheia, incearc-o". Nu-mi venea sa cred urechilor, inca credeam ca vor sa faca misto de mine, ca in Iasi am tot vorbit de masina, ca luam un Matiz, ca-i mai mic si nu f. scump, stabilisem cum facem si acum, imi arata o masina superba care cica era a MEA. Iubitul meu sot, a aranjat totul din Iasi si mi-a cumparat o masina. E zapacit rau![pup] Desi ma obisnuisem in Iasi si incepuse chiar sa-mi placa, iar vizita la Viena o vedeam ca una obisnuita, am fost extrem de placut surprinsa cand m-am trezit cu o masina a mea, iar revedera micului apart. mi-a facut si mai mare placere. Totul nou si frumos, magazin la parter imens, in care mi-as fi pierdut ore bune, atatea rafturi si produse erau, strazi si trotuare curate, ce mai civilizat... Acum incepe iar sa-mi para rau ca ne-am mutat in Ro ... in fine, o sa fie bine. Va trimit o poza cu copacelul de Paste pe care ni l-a luat soacra. Are niste floricele mici albe, ce miros superb. L-a cam ciufulit Lara, ca-i innebunita dupa flori, mereu striga si pe strada "foli, foli". Acum iesim prin centru, sa-i iau niste hainute. Va scriu poate cand doarme. pupici Adriana si Lara http://new.photos.yahoo.com/satriana_78/photo/294928804315170592/0
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Lunna Petru Voda - satul - e pe langa Poiana Teiului sau Poiana Largului (acolo unde mereu sunt iarna alunecari de teren). Manastirea e un pic mai sus, se urca cativa km. Oricum e o zona foarte frumoasa. Acolo e parintele Iustin. Am fost de cateva ori acolo, imi place foarte mult. Si u mi-am pus legumele la fiert pentru salata, mai fac doar drob si friptura, restul le face soacra-mea. Laura ar fi bine daca as gasi pe undeva pe la cineva pasca cu ciocolata, ca mi-e tare pofta si nu am gasit in oras. N-am fost la Kaufland dar e cam departe si mi-e lene! Mai am si eu cateva cumparaturi de facut si gata! Oricum, in magazine e o atmosfera obisnuita, nu se imbulzeste lumea. Sarbatori fericite, liniste in casa si in suflete si cat mai multe bucurii alaturi de cei dragi! [pup] Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/ellinia_c/my_photos http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana ma bucur ca ati ajuns cu bine si felicitari pentru masina! Sa o stapanesti sanatoasa[auto]! Si drum bun! Si mie mi-a placut foarte mult Viena, am fost prin februarie si am ramas placut impresionata! Laura foarte frumoase pozele voastre! Crissandrada poate data viitoare o sa fie cu noroc! Andreutza spor la treaba! Nu o faci cumva cu ciocolata [:D]? Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/ellinia_c/my_photos http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana ce surpriza frumoasa. Sa o satpanesti sanatoasa si fara evenimente neplacute. Dana eu fac de azi mai totul ca maine vreau sa colind prin oras, sa am putina grija de mine, sa ma relaxez ca am avut o saptamana supre de incarcata si stresanta. Ellinia eu am dat comanda de pasca cu ciocolata la central. Daca vrei ti-o dau pe a mea ca la mine nu se prea mananca dar am zis sa fie acolo. Oricum am si 2 cu branza asa ca daca vrei spune-mi ca ti-o dau cu draga inima. Maine le iau. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici harnicutze ! Si la noi fierb legumele de salata si carnitza pt salata si bors. Abia maine le voi termina. Adica maine voi face maioneza si voi termina borsul. Friptura nu fac, vom manca la socrii mei. Ai mei fac curcan la cuptor care iese..[pofta][pofta][pofta] Eu nu ma omor cu carnea de miel. Mai trebuie vopsite ouale si anul asta ma harnicesc sa le fac in mai multe culori. Majoritatea rosii si in rest sa vad ce chef voi avea. Curatenia ultima va fi maine dimineatza. [:D] Adriana sa o stapanesti sanatoasa si sa nu ai nici un accident cu ea. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mamicile de fetite daca sunteti interesate de adidasi marimea 25 uitati-va [url="http://new.photos.yahoo.com/criss80serg/album/576460762396661973"] aici [/url].Andradei ii sunt mici. Nu i-a purtat niciodata. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelot si Paste fericit de pe acum...ca nu se stie cand mai intru pe aici azi am fost si am depus dosarul pentru concurs apoi la biserica am mai cumparat una-alta si acum acasa incerc sa mai fac si eu un pic de ordine mancarea o fac maine de fapt nu fac mare lucru- doar niste drob dar de pui cu ciuperci pasca cu smantana si una cu ciocolata restul fac ai mei- mergem la tara Ares foarte bine - am repetat urocultura si e in regula dar tb sa tinem tratament cu Urovaxom si antibiotic doza mica si Radu e bine si el, inca mai asteptam biopsia- dar el e super bine Dana multumesc pentru CDcu baby einstein- nu conteaza cand reusesti sa le tragi- important sa le am si eu intr-un tarziu Adriana- care Oatu nu-l suporti? ca sunt multi Ouati...[:D] la Gradinita oatu e sotia celui de la politie gradinita catolica am inteles ca are doar 4 ore pe zi...asa ca... poate se mai deschide ceva pana in toamna ma mai interesez nastasacarmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...