Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (66)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by adablackcat
[:-)))][:-)))][:-)))]Clau...hai ca m-am spart de ras!!! Mi-ai luminat dimineatza! "Sii" CHEAR asa...macar putzin, putzin... "Estii" super tare! [url="http://community.webshots.com/user/adablackcat"]poze[/url] Ada, mami de Iulia(10 iulie2003) si Vlad(6mai2006)
Ada? CHEAR mi-a fost dor, da lor vad ca nu leafost [blabla] sii de ata de la pampers habar n-aveam. De 3 ani de zile pun mama pe pampers dar inca n-am descoperit-o...ata ma, ata, nu altceva [:-)))] Ada, io puta lu Raul o lasam in pozitia in care era in momentul in care ii puneam scutecu. Vorbesc la trecut ptr ca acum o mai gasesc si in sus...e sanatos tun fiu-meu si asta ma linisteste [:-)))] Sii tu estii tare [bis]
Nou stil de viata [cool] [pk]Cookie-[pk]Alma-[pk]Ina-[pk]Claudelu
ce mai astepti??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu stiam de elasticele alea , dar n-au nici o legatura cand putza e in sus, adica aproape la marginea de sus a pampersului, atele alea chiar n-au nici o importantza. Eu si Iuliei si lui Vladutz le aranjam alea inghinal ca sa nu-i deranjeze pe bulane. Eu am studiat tot felul de scutece, de la alte firme, si am ajuns la concluzia ca Pampersul e no.1! Sunt doar cu Iulia, ca daca-l luam si pe Vlad nu mai puteam cauta klumea prin magazine. [url="http://community.webshots.com/user/adablackcat"]poze[/url] Ada, mami de Iulia(10 iulie2003) si Vlad(6mai2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada, normal ca eu am GLUMIT. Iti dai seama ca am vazut ata aia si ca o aranjez de fiecare data. Ai dreptate, si eu am incercat tot felul de scutece dar de Pampers sunt cel mai multumita. Si de udat asta depinde de cat pisu face, pentru ca oricare scutec are o capacitate de X litri [:D] Al meu era ud fest, pentur ca face multtttttt pisu [bang]
Nou stil de viata [cool] [pk]Cookie-[pk]Alma-[pk]Ina-[pk]Claudelu
ce mai astepti??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna si de la noi! Am vazut-o pe Adelina bubulia, e tare scumpa. Am cautat si restul pozelor anuntate, dar nu am gasit. Stiu ca maria si ildi au pus dar cred ca am citit in diagonala.[bang] Ada, vezi sa nu slabesti prea tare sa fi nevoita sa iti cumperi alta rochie. Ma duc sa fac si eu ceva... [url="http://community.webshots.com/user/gabitzica"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uite ca am intrat si eu. elis mea e bine,va multumesc de intrebari.nu sta locului o clipa si dr novak se distra cum imi tragea suturi in stomac.creste uniform,are de toate.dar marea mea bucurie colul e inchis si ferm,nu s-a scurtat incat sa puna probleme,dar se pare ca am avut dureri din cauza placentei care e departe de col a luat-o iar la picior,am scapat si de previa.dr era tare multumit,eu in al oualea cer,dar oricum de duminica ma lasasera si contractiile dese si durerile. sptamana cealalta a fost mai nasol dar uite ca trec toate.am facut si ceva cumparaturi la cora pt pasti dar nu am gasit mare lucru din ce am vrut noi.a luat sotul o sacosa de dulciuri,e mai rau ca pruncii zau! acum daca tot ne intalnim saptamana viitoare aduc atunci bulbii ce ziceti?az poate reusesc sa mai cumpar ceva carne ca nu am mai nimic si nu stiu daca ajung la flavia.e ok asa? am reusit si sa-mi iau bonurile pe martie . daca ma vedeati ieri cum am radiat de bucurie ca e bine...nu am voie sa fac efort dar ceva plimbari ma lasa .si asa simt ca o iau razna in casa cateodata.am uterul destul de rigid si trebuie sa fie pe faza dupa 28 de saptamani cu bagajul pregatit.cam atat. [pup] sa aveti o zi buna! alina [gravi]23+ cu bb Elisa[fetita] [url="http://tickers.baby-gaga.com/p/dev205pfs__.png"]asa crestem noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca iar incepe razboiala pe forum [xx(] Clau, Ada, sunteti fete destepte, lasati de la voi macar acum, in postul Pastelui... [pup] Miha, eu am cumparat patut pliabil de la Regallo in decembrie si a costat 210 ron. Daca vrei second cauta in vand si cumpar, sigur gasesti mai ieftin (asa cred ca o sa procedez eu pt carucior sport, poate il scot sub 150 ron [;)], oricum mai mult de un an nu o sa-l folosesc, sau...?) [mamica] de [bibe] [url="http://tac.families.com/ezb/809849.png"]Mara[/url] [foto][url="http://community.webshots.com/user/maria_rubi"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, ma bucur ca bebelina Elisa e bine. Vezi daca ai fost cuminte?! Cu bulbii e ok oricand. Alina, faina faina bubulina Adelina. Cu placere. Am o problema, daca intanirea va fi vinerea nu pot veni ca atunci ma intalnesc iar cu colegii de liceu. Cristina Maria, repetam cand vreti voi. Vezi daca te-ai laudat [:D]. Miha, habar nu am cat e un patut pliant. Lory, mi-am dat seama de ce zici, dar la mine oricum il pun tot iese pe langa. E foarte acrobat, chiar si in somn, si probabil ca atata se misca de iese pe langa oricum. Clau, eu patesc ca scutecul e aproape gol si de aia tot se uda, naiba stie [bang]. Am incercat mai multe firme da vad ca la toate am patit-o. Acum mi-e ciuda ca nu am patit-o de mult si avand sacul nici nu mi-am dat seama. Te dai bine pe langa mine, de ma lauzi?????? Ce doresti, ce doresti????[:D] Aseara v-am parasit ca altfel iar ma prindea ora 1 pe aici. M-am culcat si eu la o ora mai "matinala", adeka 11:40. Am reuit sa dorm ceva ca s-a trezit Bogdi abia la 4 prima data. Diana, spune-mi te rog, ca tu inca alaptezi, cum ti se trezeste Timea noaptea, la cate ore, de cate ori? Carmen, zi-mi de caruciorul Bertoni, ce problema ai avut? Cristina, nu stiu sigur, dar daca dai patuturile s-ar putea sa am si eu nevoie de unul. Nu stiu sigur pt ca sora mea are unul la mami si sa tratez cu ea daca mmi-l da cu imprumut cand plecam undeva. Eu i l-am cumparat de botez asa ca ma gandesc ca-l primesc. Ada, poze cu rochia?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...