Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (66)


Recommended Posts

O intrebare si o rugaminte! N-are careva un ROTOBIL de imprumut. Sefu meu are nevoie de unu timp de o saptamana! Vine acasa fi'su cu nepoata si vrea rotobil. Daca aveti (nu conteaza cum arata) dati de stire [pup]
Nou stil de viata [cool] [pk]Cookie-[pk]Alma-[pk]Ina-[pk]Claudelu
ce mai astepti??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ada, si Claudelu?vad ca voi sunteti cele care taie si spinzura, va contraziceti de ficare data cind intervin eu, celelalte fete cred ca vad asta,nu am nimic impotriva decit ca nu e frumos de ce va credeti mai presus de altcineva? cu ce sunteti mai sus? suntem la fel, nu vreau sa va jignesc,eu nu ma cobor la nivelul nimanui dar vreau sa zic ca nu datu dovada de mai intelectuale decit de prostie, abea astept sa dau cu ochii de voi credeti-ma.celelalte sunt super, . va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by llory
nu vreau sa va jignesc,eu nu ma cobor la nivelul nimanui dar vreau sa zic ca nu datu dovada de mai intelectuale decit de prostie, abea astept sa dau cu ochii de voi credeti-ma.
Llory, ce e cu jugnirile astea??? Forumul nu e pt asa ceva!!! Eu nu mai postez pna nu se linistesc apele iar. [mamica] de [bibe] [url="http://tac.families.com/ezb/809849.png"]Mara[/url] [foto][url="http://community.webshots.com/user/maria_rubi"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by llory
Ada, si Claudelu?vad ca voi sunteti cele care taie si spinzura, va contraziceti de ficare data cind intervin eu, celelalte fete cred ca vad asta,nu am nimic impotriva decit ca nu e frumos de ce va credeti mai presus de altcineva? cu ce sunteti mai sus? suntem la fel, nu vreau sa va jignesc,eu nu ma cobor la nivelul nimanui dar vreau sa zic ca nu datu dovada de mai intelectuale decit de prostie, abea astept sa dau cu ochii de voi credeti-ma.celelalte sunt super, . va pup.
ok si eu abia astept! Maria, din momentul de fatza jur cu mana pe funditza [:D] ca nu mai zic nimic, din partea mea are IGNOR! Eu una chiar am glumit dar se pare ca unii nu mai stiu nici de gluma. Ok, poate a fost o gluma proasta, imi cer mii de scuze, dar de aici pana la a ne ameninta (vai ce tremur) e cale lunga! Va pup si va doresc tuturor un PASTE FERICIT, multa caldura in suflet! PS: daca cineva ma poate ajuta cu rotobilul sa-mi scrie pe PM...Multumesc![pup]
Nou stil de viata [cool] [pk]Cookie-[pk]Alma-[pk]Ina-[pk]Claudelu
ce mai astepti??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na , de data astea ma abtin.Dar mai in gluma mai in serios , mi-e foarte greu sa urmaresc ce postezi Ilory. Alina_a ma bucur ca sunteti bine si cresteti frumos.Tu erai cu bulbii?[:D] adu-mi si mie cativa cand ne intalnim. Miha eu am luat toate nr revistei,vor fi 60 in total.Parerile avizate ale colegilor spun ca sunt mai bine prezentate decat o alta serie a altei edituri.Nu am apucat sa vad pozele, incerc acum. Gabi nu stiu cum e cu coli asta...e cam naspa de scapat de ea.Cine stie cati bb o au si habar noi habar nu avem.Nu dispera si asteapta sa vezi ce zic analizele.Diana fii pe faza![:D]cu explicatii suplimentare. Cristina nu te-am sunat , hai sa o lasam pe dupa Paste. Flavia si eu am fost superincantata de carucior, asa cum zicea cuscra-mea [:D].Ideea e ca pe drumurile noastre toate carucioarele tin mai putin , mai ales daca sunt sport.Tot inchizand-deschizand pe ele, rotile mici, etc.Adevarul e ca am si umblat mult cu el si am avut si bagaje de obicei.Ce s-a rupt a fost una din tevile de sub sezut, cele in X.Ovi a pus o teava care a intrat in cele 2 capete rupte si acum eok.L-am dat cu imprumutul.De spalat ce sa mai zic, bagat in vana , sapunit si dusulit si la soare intr-o ora era gata uscat. Ada bine ca ti-ai gasit rochie.Zici ca suporti lentilele?eu nu le-am prea suportat niciodata. Ioana drum bun si [paste] ! Melania [fetita](14.01.2005) si mama Carmen [url="http://photos.yahoo.com/cofratu"][bum][/url] poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau rotobilul meu e dat la Timeea , asa ca pas. Maria zici ca e cumintica Mara.De abia astept sa mai creasca si sa vad ce personalitate va avea, comparativ cu capricoarna mea. Am fost si eu la Teba azi,cam bate vantul la sectiunea 3ani+.Am gasit totusi o pijama si chiloti. [bum] incepem actiunea "chiloteii" in vacanta !!! [bum] tineti-ne pumnii ! Melania [fetita](14.01.2005) si mama Carmen [url="http://photos.yahoo.com/cofratu"][bum][/url] poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce tot pe mine ma vedeti? de ce Flavia ex. mi-a raspuns normal de ce si Alina a vorbit omeneste? voi nu vedeti ca ada si clau se leaga mereu de mine? ce Dumnezeu nu vedeti care incepe?nu puteti gindi omenest? De aceea am intrat aici sa vb cu voi cele din arad nu m-am gindit ca pot fi unele asa de rautacioase,ce Dumnezeu eu vreau sa imi fac prietene dar unele nu accepta. nu stiu ce forum e asta. Este normal ca fiind mai noua sa fie toata lumea cu gura pe mine. Spuneti-mi daca vreti sa ma retrag, ca nu ma supar asta e. dar ziceti ceva.[pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...