Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (66)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[ups] Ildi [ups] Nu mai zic nimic...promit [:-)))] Niko, nu cred ca e prea devreme sa te apuci de sport . Ai nascut normal? EU la 6 saptamani dupa cezariana, m-am apucat de alergat, am avut corset pe burta. N-am avut nici o problema, dar sti cum e, nu reactionam toti la fel.
Nou stil de viata [cool] [pk]Cookie-[pk]Alma-[pk]Ina-[pk]Claudelu
ce mai astepti??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Ildi iti dores numai bine si tie si micutului tau, crede-ma ca si vrea sa pun dar habar n-am, nu stiu cum intra pe Id-ul meu care e <cristiansomesan> si iti trimit ca altfel nu stiu, pai eu un pachet de pampers il caonsum intr-o sapt si ceva, nu fac economiie,ieste cind il schimb si face pipi si nici nu am apucat sa il inchid, atunci ii pun altu nu il mai pun pe ala ud. Asi vrea sa pun poze dar... nu stiu inca.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,fetelor! In primul rand,vrem sa va uram tuturor "Sarbatori Fericite!" Sa va aduca iepurasul tot,tot ce va doriti,mai ales piticeilor vostri!Sa papati chestii bune,dar nu mult,ca...stiti voi...silueta...[:D] Ildi,iti multumim frumos pt galerie! Asa stiam si eu,ca azi se vopsesc doar ouale,dar am vrut sa vad si alte pareri.Azi ce mai avem timp mai mult de forum,ca de maine incepem sa circulam pe la parinti.Va[pup] dulce! Anca [mamica], mami de [copil] Alex [foto][url="http://community.webshots.com/user/ancapolgar"]Poze[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, cat se scade la temperatura luata rectal pentru a afla temperatura reala? Flavia , parerea mea este sa-l vinzi si sa-ti iei ce ti-ai dorit tu. Daria- 29.01.1999[zana] Alex - 07.02.2003[bonjovi] Matia - 31.10.2006[bebic] [foto][url="http://new.photos.yahoo.com/somleac/albums/"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...