Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (66)


Recommended Posts

Na m-am intors. Si al meu urla daca nu ma vede. Azi l-am lasat acasa cu femeia gandindu-ma ca e prea cald sa-l trambalez dupa mine cu masina.Dupa nici o ora m-a sunat femeia disperata ca urla intr-una de cand am plecat> L-am auzit de jos cum zbiera. Cand am intrat pe usa se ineca cu muci, lacrimi, era vanat de atat plans. Cand m-a vazut a tras un zambet ultra si s-a potolit. Mi-a venit si sa-l pup si sa-l bat totodata. Nu mai stiu cine intreba, poate Carmen? cand va dormi copilul mai mult dimineata? Cand va merge la gradi si va trebui sa se trezeasca. [:D] Atunci va dormi mult ca sa fie pentru tine trezirea un chin.[:D]. Asa au facut ai mei amandoi. Daria- 29.01.1999[zana] Alex - 07.02.2003[bonjovi] Matia - 31.10.2006[bebic] [foto][url="http://new.photos.yahoo.com/somleac/albums/"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miha, eu aveam stresul asta cu trezirea dimineatza. Vad ca azi inca nu s-a trezit niciunul. Iulia iar a facut febra azi noapte. Pe Iulia nu a fost nevoie din toamna pana acum s-o trezesc pt. gradi decat de vreo 3 ori cand s-a culcat tarziu...in rest, e fresh dimineatza. Poftitzi la cafea din nou! [url="http://community.webshots.com/user/adablackcat"]poze[/url] Ada, mami de Iulia(10 iulie2003) si Vlad(6mai2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Mey da ce spor ati avut la scris!Ptiu sa nu va deochi![:D] Carmen [pup] Ce ma bucur cand mai vad cate o postare inverzita![:D] Ada sanatate multa lui Iulia! Tu ziceai ca aduci inghetata?Eu votez pentru ciocolata(adik inghe de cioco)[:D]! Flavia cum mai e Bogdi?I-au trecut bubele? Poate ne intalnim azi la plimbare.... Na ma duc la treburi![pup] Eu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la noi! Miha ,ce ai mai putea sa-i iei Dariei... sunt tot felul de carti gen 1000 de intrebari si raspunsuri. Auzi cand mai vi la prietena ta da o fuga si pana la mine, ca stau aproape. Diana, eu te-am intrebat de spanac, ca nu pot sa imi imaginez cum ar fi alfel decat cu faina si lapte. Rosiile la cuptor cum le faci? cand am fost gravida cu Ioana, am ramas cu o pofta neimplinita... rosii prajite[pofta]. Am vazut pe undeva reteta, dar nu stiu de ce nu am facut niciodata. Eu nu vreu sa slabesc, vreu doar sa scap de excesul de piele de pe burta. De asta scap cu abdomene, mi-e foarte clar, dar lenea e cucoana mare. Am avut la un moment dat o tentativa dar cum orice minune nu tine mai mult de 3 zile...Cura de slabire nu am mai tinut din liceu. Aveam 62 de kg si nu ma simteam bine deloc in pielea mea. de slabit nu reuseam mare lucru, maxinm 3 kg. Tin minte ca o data nu am avut scaun 3 saptamani si atunci am luat cicolax[alcool] Eu am slabit din cauza stresului. in timpul bacalaureatului am slabit 2 kg care nu le-am mai pus niciodata inapoi.Iar la facultate in fiecare an mai dadeam 1 kg jos. Cand a murit tatal mau am atins apogeul meu de scheletron, am ajuns la 50 kg. [url="http://community.webshots.com/user/gabitzica"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!S-a smecherit ingerasul meu,cand vrea ceva,inclusiv atentie,incepe sa zica:dei,dei,di,di,di,dei... Am fost sambata la plimbarica pe mal,toti trei,iar Alex s-a jucat cun un pui de frantuz de vreo 3 anisori,era asa de dragut copilul,il tot pupa pe Alex si nu mai voia sa plece de langa el. Flavia,de acum in colo,osa iti tot faca Bogdi surprize de genul asta cu dormitul,am avut si noi cateva nopti in care a dormit Alex pana pe la 7-8 dimineata si cand a adormit singurel,dar acum nu mai avem parte de ele,probabil pana ne iese al 4lea dintisor.[pup][pup][pup] Anca [mamica], mami de [copil] Alex [foto][url="http://community.webshots.com/user/ancapolgar"]Poze[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Poftim din nou la cafeaua ta Ada. Ioana, Bogdi e in forma lui maxima, ca de obicei incepand de ieri. Petele nu le mai are de duminica. Noi iesim la plimbare, probabil dupa ora 13:30 pt ca de azi incepem iar si cu piureul de pranz. Ne auzim la telefon, ok? Anca, eu sper sa-mi faca tot asa surprize. Ca ma simt totusi obosita dupa treziri de 3 ori noaptea timp de 7 luni. Noi am avut o noapte nasoala. De pe la 4 s-a tot foit, scancea prin somn, nu stiam ce are si surpriza, cand s-a trezit cu totul, adica acum vreo 20 de minute, si am vrut sa-l schimb, el era tot ud pe hainute, de aia a fost asa. [bang] Cum doarme in sac nu am avut um sa-l simt [bang], of ca m-am saturat sa-i tot iasa pisu pe langa, ca doar scutecul nu a fost plin. Nico, tu nu vii in zona la plimbare azi? Daca vine si Ioana si va fi si Gabi ocupam tot trotuarul [:D]. Ada, i-ai dat ceva Iuliei pt febra?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, am uitat sa iti zic. De cand am fost la voi Tudor are un prieten imaginar Alex cu care se joaca toata ziua iar pe el il cheama Bogdan[:D]L-am intrebat cine e Alex si mi-a zis ca e baieteulul la care a fost. Pana sa mergem la voi se juca cu Bogdan.[:D] [url="http://community.webshots.com/user/gabitzica"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia,si noi am patit asa cu scutecele happy,cu pampersul nu prea se intampla,decat daca e chiar plin.Alex nici nu sta locului cand il schimb si uneori nu reusesc sa ii pun scutecul perfect.[copil]Probabil nu absorb cum trebuie scutecele. Anca [mamica], mami de [copil] Alex [foto][url="http://community.webshots.com/user/ancapolgar"]Poze[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...