Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (66)


Recommended Posts

Am ajuns si eu acasa. Azi parca am fost la concursul cine consuma mai multa benzina in cel mai scurt timp. Am castigat. Am fost sa ma tund. Si pentru ca sunt fata cuminte si muncesc mult am primit o freza gen Casa de Ajutor Reciproc a Pensionarilor. Eu sunt tipa care strange cotizatiile.[:D]
quote:
morrrrrrr de rasssss si am vorbit cu mami dar nu mi-a zis nimic, nimic Cum il apara, nu-i adevarat Nu a zis cumva "te spun la mama Caudia"? Saracu probabil ca ramas in cap cu pianu Mihaelei Aaaaaa da stiti ca atunci cand ati fost la noi eu le-am zis baietilor (Alex si Dragos) sa nu-l lase pe Raul sa le strice revista ca el nu stie sa deseneze ci doar sa mazgaleasca si acum cateva zile i-a zis la mami ca "mama le-a zis prietenilor mei ca eu nu tiu sa desenez, numa sa mazgalesc"...saracu copil, ce mama denaturata are
[:-)))][:-)))][:-)))] Hai ca v-am bagat un cui.Acu trebuie sa cumparati piane. ce fain. Mai Claudelu pai asa incurajezi tu copilu? Gabi cu placere. Numa v ezi ca aseara m-am dus la ea pe la 10 si am venit la 1 jumate.Te prinzi asa? Super Tudor. Trebuie sa ne mai intalnim sa se joace copii. Saptamana viitoare o fi vacanta si sunt dispusa la tot felu de giumbuslucuri. Daria- 29.01.1999[zana] Alex - 07.02.2003[bonjovi] Matia - 31.10.2006[bebic] [foto][url="http://new.photos.yahoo.com/somleac/albums/"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alina a si eu vreau bulbi din aia. Ia uita-ti aici http://jas.familyfun.go.com/arts-and-crafts?page=CraftDisplay&craftid=10384 pentru copii mai mici e perfect. Puneti oul pe cofrag si copilul poate face bulinitele cu degetul . Cand s-a uscat intoarceti oul pe partea cealalta. Noi acu ne apucam. Daca ne ies chestii faine va pun poze. Daria- 29.01.1999[zana] Alex - 07.02.2003[bonjovi] Matia - 31.10.2006[bebic] [foto][url="http://new.photos.yahoo.com/somleac/albums/"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, te tunzi pe bonuri de masa sau de ce nu iese freza cum trebuie?[:D] Esti bine venita la orice ora ca nu ma culc asa repede. [;)] ce idei faine ai cu ouale, mai zi-ne si noua. Clau, e total Raul al tau cum se supara [;-)))] Alina si eu vreau bulbi. Eventual ii dai la Flavia si pentru mine daca nu ne intalnim. [url="http://community.webshots.com/user/gabitzica"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor atunci ne auzim joi dimineatza.maine nu stiu cand ajung de la szeged si cat mai sunt apta sa intru pe forum,daca tot mergem maine la dr vrem sa facem si cumparaturile pt pasti.abia astept. azi toata ziua am vorbit cu elisa sa fie maine cumintica ca mergem sa o vedem si sa-i luam papa buna.da' e tare dragalasha.cand dorm pe o parte si ma las mai mult cu burtica pe saltea nu-i place.si daca dorm si adopt pozitia asta fara sa vreau ma trezeste imediat.da cu picioarele sau cu pumnii in burtica acolo unde atinge salteaua parca sare.parca o vad peste 2-3 ani cum sare in pat.... chiar abia astept sa o vad la eco,nu am vazut-o de 5 saptamani cel mai mult pe sarcina pana acum! alina [gravi]23+ cu bb Elisa[fetita] [url="http://tickers.baby-gaga.com/p/dev205pfs__.png"]asa crestem noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara No in sfarsit m-am hotatrat si eu sa mai scriu cate ceva,de citit am tot citit dar de scris numai apuc iar seara cand am timp sunt rupta de somn ,nu stiu de la ce se trage somnu asta e prea de tot . Ada sanatate Iuliei ,e mai bine acum? Si sa-ti raspund si eu la intrebarea cu forumul DC, eu l-am gasit in revista mami ,iar spre subiectul cu mamicile din Arad m-a indrumat Diana eu m-am inscris doar la cirese .Si ca tot ziceai de inghetata ,tu stai in Mandruloc pe soseaua principala? Alina merci ca l-ai trecut si pe David in listuta [pup].Ma bucur ca s-a rezolvat pana la urma cu lapticul,si are Adelina ce papa Ildi si [roker] David (2 mai 2006 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia ma bucur ca e mai bine Bogdi si nu-i nevoie sa stati in casa pe timpul asta frumos Clau am vazut pozele cu sarbatoritul , ptiu pe el ce frumos e Raul ,pacat ca n-am eu fata sa-l iau de ginere ,dar am pus eu ochii si pe o fetita frumoasa si cuminte ,numai ca baieti sunt mai multi si avantajul e de partea fetelor ,au de unde alege ,iar noi trebuie sa le curtam mult. Miha nu stiu ce sa-ti zic ce-ai putea sa-i cumperi Dariei ,ca si eu sunt deja ametita tot caut pe net ceva pt David ca se apropie ziua lui ,dar nu stiu ce-as putea sa-i iau ca jucarii are o gramada ,m-am gandit la ceva tricicleta ,masinuta dar ceva cu maner ,dar habar n-am daca l-ar interesa ca tot asa sta ca si in carucior iar el nu mai e curios de stat el vrea sa uble ca tot omu',daca ai vreo idee e bine venita .Despre ochelari ,am citit asa mai pe diagonala ,e secret de unde i-ai luat sau e secret ca e cadou de iepuras? Daca nu e secret ,vrem si noi [:D] Ildi si [roker] David (2 mai 2006 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...