Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum sa ii atrag atentia?


Recommended Posts

hmmm... black forest... se pare ca iubitul tau, care era cel mai hot tip pe care l-ai intalnit, a fost... detronat de colegul de 50 de ani. Citind postarile tale din 24.032007 “situatie incomfortabila” am inteles ca il iubesti, ca iubitul e cel mai cel, dar in perioada cat ati fost despartiti, tu ti-ai trait viata, ca o tipa libera. Acolo spuneai ca vroiai sa treci la o “relatie mai avansata” cu el, ca el e in inima ta, vroiai tu sa il schimbi in bine… In fine, ce sa zic? … Referitor la problema de acum… daca tot iti traiesti viata, de ce nu ai face-o si cu colegul? Daca ai mai iesit cu altii, asa cum spui, de ce nu ai iesi si cu el? De la o cafea… poate ajungi si in pat cu el, asa cum iti doresti. Problema e ca s-ar putea sa nu ramana numai intre voi ceea ce se va petrece, si tu spui ca nu vrei sa iti periclitezi…bla-bla-bla… Nu stiu, ma gandesc doar ca ai mai vorbit cu college la serviciu, le-ai povestit.. de x, de y, cu care ai mai iesit, si poate si el stie asta. Dar, daca omul tot e trecut prin viata si are experienta… e pacat sa nu-l incerci, nu? Cristina si Mihnea Stefan In lucruri simple ma regasesc si cand zambesc si cand traiesc si doar o clipa imi e de-ajuns sa visez...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Initial creeata de Black_Forest Ah, da nu seamana a IC , seama mai mult a barbat. sa trec peste chestia cu virsta....care il face hot!
No offence, ideea subiectului si pe mine m-a amuzat initial, poate felul cum ai pus problema. Sa nu radeti nu am inteles ce inseamna "IC", si ce anume il face "mai mult barbat". Conteaza raspunsul, ptr ca pe tine te atrage ceva anume la el, o fi varsta, o fi tinuta de birou, o fi aspectul de...milionar. Trebuie sa te gandesti ce anume il face "hot" ptr tine, si daca odata iesti la cafea il vei mai vedea asa. Apoi...cum sa "treci peste chestia cu varsta"? Adica diferenta de varsta te-ar deranja? Pe tine sau ce anume ar spune altii despre asta? Daca ti se pare deranjanta mai bine renunti din start. Nu stiu cati ani ai tu, dar generatia noastra inca are prejudecati in ce priveste diferentele mari dintre parteneri, si daca nu iti doresti o relatie din tot sufletul nu vei face presiunii exterioare. Bun, lamurind astea, cum ii dai de inteles? Invita-l la o cafea, la un film. E ok ca o femeie sa invite un barbat la o simpla cafea. In ziua de azi e ok si ca o femeie sa invite la o partida de sex un barbat, deci nu mai trebuie ca barbatul sa faca primul pas. Incearca sa te duci sa duci actele alea eventual la ora prazului, cand poate lua omul o pauza, sau stabiliti o iesire seara, etc. Ce, Doamne iarta-ma sunteti maturi.[:D] Alexandru, tati de copil perfect ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Alex2 No offence, ideea subiectului si pe mine m-a amuzat initial, poate felul cum ai pus problema. Sa nu radeti nu am inteles ce inseamna "IC", si ce anume il face "mai mult barbat".
sa nu radeti nici de mine, ca nici eu n-am inteles...[bang] mamica de rockerash
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Guestus [cheers] esti mortal. Pai eu stiu de ce s-or fi considerand barbatii cu riduri si grizonati sexy, hot, in timp ce femeile nu? E tot o prejudecata stabilita de societate.[xx(] Dar eu zic sa profitam de ea.[:D] Alexandru, tati de copil perfect ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
ma intreb or avea barbatii ceva mai special....de ce nu apar si subiecte gen "tinar de 20 ani indragostit de colega de munca (imbracata bine) de 60 ani"
Pai... tineri de 20 de ani care sa posteze pe forum nu prea sunt (sau am ramas in urma cu stirile? [:D] ),iar colegele de munca de 60 de ani au iesit la pensie. [hot]
Miha si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2164039010088512827CCBNaH?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...