Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum sa ii atrag atentia?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by miriama
Fetito, dupa acest "filtrez" in loc de flirtez, ca sa nu mai zic de toate greselile gramaticale din text, poate datorate grabei,.... e clar cat te duce mintea!!!!
ah. da multumesc. oricui i se poate intimpla sa scrie tipareasca gresit, si uite ca daca a iesit un alt cuvint!!!!! uneori se intimpla sa nu iti iasa alt cuvint cind schimbi doua litere si deduci ca e o eroare de tiparire! si cu mintea, lasa ca nu toti sint Einstein si sint fericiti! ******************************** "We could never learn to be brave and patient if there were only joy in the world."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by devylla De cand se discuta gusturile?[:D] Daca cei mai in varsta ii plac fetei,care-i problema?
asa ziceu si prietenele mele din vremea facultatii ca imi plac cei mai in virsta. eu ii vad mai maturi, nu mai invirsta [:D] ******************************** "We could never learn to be brave and patient if there were only joy in the world."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by michelle7
scrie si biblie " cere si ti se va da "
dar cred ca ti se da ce ti se cuvine!!!!! nu stiu cum sa diferentiez ce mi se cuvine din tot ceea ce imi doresc sa am [bang] ******************************** "We could never learn to be brave and patient if there were only joy in the world."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by clauditzadennis Si acum on topic, au cam trecut vremurile cand doar asteptau fetele ...acum poti face tu primul pas. Nu stiu, prefa-te ca-ti cad actele pe acolo sa ti le ridice el, zambeste-i si, de ce nu, invita-l in oras la o cafea! Mai ales daca e hot....
sa mergem la un lounge music elegant, noi doi si muzica in fundal [:)] ca in filme asta da aventura ******************************** "We could never learn to be brave and patient if there were only joy in the world."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Anderra Black forest , o viata ai, da'i de inteles cu un zambet sau o glumica sau de ce nu invita'l undeva ... in definitiv, ce ai de pierdut??
o parte din mine e conservatoare si inca asteapta ca barbatul sa fac primul pas, invitatia!!!! ******************************** "We could never learn to be brave and patient if there were only joy in the world."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miris da am mai iesit si cu alti, dar asta nu inseamna ca am ajuns sa fac sex cu ei. am iesit la plimbare. o cafea, discutii etc. Si diferenta e ca ei m-ai invitat si nu sint colegii mei de serviciu, adica nu am nici o afacere de munca cu ei. acum se pare ca eu ar trebui sa invit!!! [bang] asta ziceam eu ca nu pot sa imi fac prietene printre colegele de servicu, unde e concurenta, pai daca as spune ce asta sigur ca va fi cel putin una care sa ma treaca pe lista rea. ******************************** "We could never learn to be brave and patient if there were only joy in the world."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Anderra
IC sunt convinsa ca e Irinel columbeanu .. ar mai fi si Ion caramitru, da' nu cred .. :D
da exact IC nu pot sa ii scriu numele si nici sa il pronunt. ma dezgusta Ion Caramitru nu, ca lui ii plac prntesele am intles (Margareta de Romania) ******************************** "We could never learn to be brave and patient if there were only joy in the world."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
ma intreb or avea barbatii ceva mai special....de ce nu apar si subiecte gen "tinar de 20 ani indragostit de colega de munca (imbracata bine) de 60 ani"
nu sint sigura dar parca Elizabeth Taylor si Tina Turner au sau au avut asa ceva sau Gina Lollobrigida sau Liza Minnelli una din cele doua nu mai stiu sigur care ******************************** "We could never learn to be brave and patient if there were only joy in the world."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ymcar
quote:
Originally posted by blue eyes
1. daca e divortat de 10 ani nu inseamna ca e single si dispus la aventuri 2. daca era sa fie, te remarca el de mult 3. sau probabil te-a remarcat, dar nu-l interesezi 4. daca are peste 50 de ani nu inseamna ca tot ce e tanar ii place; o avea si el pretentiile lui, varsta pe care o ai tu nu e o garantie ca poti sa-l ai, chiar si pentru o aventura [;)]
Eu cred ca mai exista o varianta: a remarcat-o, il intereseaza, dar nu indrazneste nici sa spere, data fiind diferenta de varsta. Asa ca... se poarta ca un domn si basta. Ceea ce nu inseamna neaparat ca nu o viseaza noaptea.... si poate si ziua.
incurajator. multumesc! ******************************** "We could never learn to be brave and patient if there were only joy in the world."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...