Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy ( 118 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

helloooo gagici! gata treaba, gata mincarica, ma bag la un dus si astept sa se trezeasca copila sa plecam in plimbari. la noapte mergem la Inviere. mai da' chiar nimeni nu a observat semnatura cea noua a lu' miha? felicitari fato![bis] sa ai sarcina usoara si o Teodora cuminte si sanatoasa! [pup] dulce, dulce. distractie faina la V Dornei! tuturor un Paste Fericit, plin de bucurii! [paste]
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ura!!! bravo miha felicitari sa fie cu funditza roz, sa ai o sarcina usoara si o bebelina sanatoasa dana rapid, rapid poti face un blat de pandispan pe care sa-l imparti in doua si sa pui si dedesubt si deasupra(6 oua,250 gr faina, 250 gr zahar, 100ml ulei, 1 praf de copt, 1 plic zahar vanilat, esentza de vanilie sau rom)...bvlatul de pe fundul tavii il lasi putin in cuptor inainte sa pui compozitia de la mijloc umplutura cu breanza de vaci o faci mai mult din ochi...aproximativ 500 gr branza de vaci, 4 oua, 100 gr smantana, unt 25 de grame, stafide, 10 linguri de zahar, zahar vanilat, si eventual daca este prea maole o lingura de gris...se amesteca bine se toarna peste primul blat, apoi se toarna deasupra si cealalta parte de pandispan. se da la cuptor la foc mic-potrivit se lasa aproximativ 45 de min(se inceasca cu scobitoarea sa nu se lipeasca nimik de ea)...se pudreaza cu zahar pudra. alta reteta mai simpla nu stiu... pupici tuturor monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by monica-elizabet
ura!!! bravo miha felicitari sa fie cu funditza roz, sa ai o sarcina usoara si o bebelina sanatoasa monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
bey io sunt in urma cu stirile ca am avut multa treaba si nu am citit decat ultima pagina[bang][bang][bang] FElicitari Miha sanatate multa si o sarcina usoara. [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou! [/url] [floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuto,mamaaaaa ce spirit de observatie ai! Miha,felicitari si sa fie roz asa cum va doriti! multi pupici pe burtici![pup][pup][pup][pup] ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...