Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenii adevarate


Recommended Posts

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc pt. incurajari , sunt la Psihologie anul 2 , am luat 7 la ex. de joi si 10 la cel de vineri. (Cred ca mi-ati tinut pumnii mai mult vineri , dupa ce ati intrat deja in week-end![:D])Da' ma gandesc si eu la scoala de soferi , poate chiar in vara asta , daca ma vor mai tine neuronii...[bang]-ceea ce e, deja , o utopie...[mariaj]Maine e zi de gospodarie intensiva, desi am dormit doar vreo 2 ore in noaptea precedenta... Va pup si eu , pe toate.[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata si o saptamana buna va urez!dar pe unde imi umblati de nu mai dati nici un semn!??magnolia felicitari si bafta in continuare....iuliana,tu cu ce te mai lauzi?toate bune?eu ma laud cu o raceala urata,nasul curge,ochii curg,gatul tuseste si chiar rau,dar,deh,cica oamenii sanatosi racesc vara,lumea moare de cald iar eu am frisoane...in rest toate bune,andreea a intrat in vacanta,este printre primii patru din clasa,iar mihaita merge in continuare la gradinita...va pup si astept vesti si de la voi! MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003) mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! N-am mai dat demult pe aici, mii de scuze[iartama] Umflatel iti urez insanatosire grabnica, se spune ca oamenii destepti racesc vara[:D] La Cluj e o caldura de pici pe jos, ma gandesc cu groaza ca la amiaz trebuie sa ma duc la servici[xx(] Sapt viitoare sunt in concediu, abia astept ca ma termina toata agitatia aia de la lucru.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, fetelor ! Mihaela, cu ce sa ma mai laud in afara de faptul ca sunt foarte nervoasa, imi sare repede tzandara din orice, nu stiu ce tot am, cert e ca imi doresc sa ma calmez dar chiar nu stiu cum. E drept ca n-am mai fost in concediu de prin 2004 asa ca stresul acumulat isi cam spune cuvantul...Daca stiti voi vreun remediu, astept cu nerabdare... Pupici la toate fetele ! Mamica de nazdravan Rares [bonjovi] si [copil] Mihnea [url=http://www.bebemagia.ro/bebe.php?cod=1840][img] [url=http://www.bebemagia.ro/bebe.php?cod=2259][img] Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt. incurajari.Mie mi se pare o facultate grea , nu as fi ales-o nici intr-o mie de vieti , mai degraba m-a ales ea pe mine , asa ca acum facem eforturi sa convietuim impreuna[:D]- ea , sa aiba rabdare sa cuprind cat mai bine materia , eu , sa am rabdare sa inteleg cat mai bine materia[bang].Uite , Pisimuky , daca vrei o solutie pt. calmarea nervilor , poti sa te apuci de pictura- doar ca e cam cronofaga si , cu 2 copii mici...[zid]Mai buna-i scoala de soferi...[bis]Mihaela , iti doresc insanatosire grabnica , stiu ce neplacut e , tocmai am terminat si eu un episod , destul de recent ( a nu se interpreta ca sunt si eu desteapta pt. ca am racit intr-o vara - a fost o exceptie , pe cuvant![:D])Felicitari Andreei , lui Mihaita - pupici. Ati mai fost la homeopat?Noi am luat deja 3 luni remedii , asteptam schema urmatoare de tratament . O intrebare , va rog sa-mi raspundeti:e grea scoala de soferi? Cu drag , magnolia.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magnolia, nu e grea deloc scoala de soferi, e chiar fun asta pana ajungi sa faci parcari [bang][bang][bang]... Glumesc... E ceva ce se invata... nu mare lucru....insa sofatul nu e joaca, de asta sunt constienta, cel putin. Cred ca e grea facultatea de psiho, au am facut doar modulul psiho-pedagogic si mi-au placut unele materii dar nu chiar tot ce era pe acolo... Am facut de exemplu Management educational, super tare... Ai auzit de asa ceva ? Sau voi nu faceti ? De pictura m-as apuca insa mi-am cam piedut talentul, daca nu l-am cultivat. Desenam tare mult cand eram mica si chiar aveam talent, am si pariticipat la niste concursuri de desene intre scoli. Au trecut taaare multi ani de atunci... Din tot talentul de atunci a mai ramas doar un....iepuras.. atat mai stiu sa desenez ca lumea... Mihaela, sanatate multa si keep in touch ! Mamica de nazdravan Rares [bonjovi] si [copil] Mihnea [url=http://www.bebemagia.ro/bebe.php?cod=1840][img] [url=http://www.bebemagia.ro/bebe.php?cod=2259][img] Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pisimuky , inca nu am ajuns la notiuni abstracte -stiintifico-fantastice[;)] de genul managementului educational , da' cred ca inca nu-i timpul pierdut...[}:)]Am si eu , evident , materii preferate , dar tot mi se par grele , noroc ca sunt suficient de motivata sa nu ma dau batuta. Despre pictura , ai sanse f. mari ca talentul din copilarie (rezidual , ca sa ne exprimam stiintific si de specialitate si profi [:D]) sa constituie , de fapt , o baza mai solida decat iti imaginezi tu.Eu , de ex. , am trecut examenul la arta (admitere) cu o lucrare infiorator de prost executata , fiind f. bolnava , cu febra si dupa 2 nopti nedormite din cauza primului copil, care era si el bolnav atunci - si , se pare ca lucrarea a cucerit tocmai prin originalitate , ma si gandeam intr-un timp sa nu mai pictez decat cand am febra...[;)]Am intrerupt dupa 2 ani , dar las' ca vine ea pensia...[pk]Scoala de soferi , poate ma autoconving sa o fac pana la urma , astept sa inveti tu parcarile[pup] si sa mi le explici cu detalii ( eventual si poze[foto])Desi , ma gandesc , ce ar fi sa parchez doar in parcari mai golute?[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello,girls!magnolia pe tine te sperie o amarata de scoala de soferi? m-ai fcaut sa rad,ai facut fata la altele,mai grele,dar o scoala de soferi...anul asta pe 16 iunie am facut 2 ani de cand am permisul,si ma felicit ca am facut acest lucru,tot timpul eram la mana lui paul(sotul din dotare),nu zic ca nu mi-ar fii facut pe plac,dar prin natura serviciului,era mai mult plecat,si chinuiete mihaelo,singura fa piata,mihaita in caruit,andreea pe langa si sacosi atarnate de-a stanga si de-a dreapta carutului...ei,s-a schimbat situatia,acum depind doar de cheful meu,si credeti-ma ca am mereu chef sa ma urc la volan si sa plec,imi place al naibii sa conduc!si te inveti si cu parcari,si cu trafic...mai ales la noi vara e crima si pedeapsa!nu va inchipuiti ca a fost la floare la ureche de la inceput,o,nu,am avut si greutati,am impins masina vecinului in parcare ca nu aveam loc,la servici am impins alta masina....dar toate astea trec si capeti experienta...totul este sa nu iti fie frica,asa ca succes fetelor...magnolia astept sa imi spui ca te-ai inscris la scoala de soferi....[floare3][floare3]si[:X] pt voi! mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...