Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenii adevarate


Recommended Posts

Salutare, fetelor ! Magnolia, daca nu m-am distrat la postarea ta... pe cinste ! Chiar ca esti figura, vorba Mihaelei ! Daca eu pot sa fac scoala ( si eu tot asa am zis ca sunt anti, inainte de a incepe ) poti si tu. Crede-ma pe cuvant ! Va pup pe toate ![flo] Mamica de nazdravan Rares [bonjovi] si [copil] Mihnea [url=http://www.bebemagia.ro/bebe.php?cod=1840][img] [url=http://www.bebemagia.ro/bebe.php?cod=2259][img] Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ati pus pariu care ma convinge mai repede sa fac scoala de soferi?[auto]Sa ma gandesc eu acum de partea careia dintre voi sa fiu...[:D]Si , dupa aceea , sa ma gandesc la un instructor care ar putea fi disponibil , asa , intre ora 2 si 4 dimineata , ca atunci as avea niste timp liber , ca de la 4 la 5 ar trebui sa mai si dorm[mariaj], sa ajung pe la 7 la serviciu...[:(!]In rest , ma regasesc perfect in descrierea Mihaelei(carucior , plase , cel mare , serviciu , jogging de nevoie[;)]etc)Dar exista si un avantaj!Am slabit 6 kile in luna mai, ei????[bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cool],tu macar ai slabit,magnolia,dra eu tot balenuta am ramas!iar acum de cand cu masina,tup in masina,adio,[aerob],de nevoie! ieri am fost is noi prima data la plaja!mihaita nu mai putea,tot malul era al lui,a intrat cu taica-sau la apa mai mare si s-au balacit,i-a placut nevoie mare!era f.incantat(am mai fost cu el la plaja si in anii trecuti,dar parca niciodata nu a fost ca acum),iar la plecare a facut un fel de bungee-jumping,erau niste saltele pe care puteai sari,iar mihaita al meu,prinse intre doua benzi laterale,cumva pe diagonala,sarea la ,cred asa,5 m inaltime,era in culmea fericirii,noi am crezut ca ii va fii frica,da'de unde frica,l-am mai dat de vreo 2 ori...a fost super....noi incercam absolut orice lucru nou,pt el,poate il socheaza ceva,si isi revine,dar el este fericie vevoie mare si nimic....[bang],si noi o luam de la capat...asa ca acum urmeaza,telegondola,si in curand cred ca...[avion va dati seama cata treaba avem? MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003) mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iar absentati!cred ca am sa va reneg de prietene adevarate!,dar astzi va iert,sunt fericita,azi implinim 10 ani de casnicie!dar era o bucurie pe care voiam va "v-o spun"si voua....in rest toate bune,astept vesti de la voi MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003) mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[beach][marinar][inec][hopsieu][hopsieu] pentru cei 10 ani de viata comuna : [cheers][bum][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Si ma scuz de absenta ,sunt lenesa la scris ! Ce mai ziceti nou ? Unde plecati in vacante ? Eu inca nu stiu ,fiul meu incepe pe 4 iulie vacanta .As vrea sa mai vad Marea Neagra ,nu am fost de vreo 12 ani si baiatul inca niciodata . Ma pregatesc de plaja ca fac regim sa mai dau jos grasimile dar tare-s bune dulciurile ! [il] Va pupu pe toate si ma iertati la absente nemotivate , dar mai vin !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

magnolia,multa bafta la examen,sa ne spui ce ai facut! redi,concediu,mai mult de nevoie in septembrie,vreo 10 zile in spania,cu tot cu drum,paul(sotul),nu poate mai mult!unde faci plaja,din cate am inteles stati in paris....sau mergeti la piscina?cand veniti in romania la mare?hai va asteptam pana plecam noi...pupici la toate si mersi de urari..... mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ,Nu stau in Paris . Mergem si noi la o piscina moderna ,are si nisip si de toate ,dar degeaba . Ma gandeam la tine cu puiul la plaja si tare imi vine sa plec si eu cu al meu . Oare asa dupa 12 ani ,ma mai descurc la noi in vreo statiune ? e aglomerat rau ? Suntem un pic sensibili la prea multa lume ,mai bine sa astept sfarsitul sezonului ,nu stiu ,dar visez sa merg cu copilul pe plaja romana . Numai zece zile in Spania ,putin ,dar decat deloc ,e bine .Daca mergeti cu masina veti fi obositi tare primele doua zile .E departe rau ,treceti prin Franta ,nu va opriti pe aici ? Pentru fetele care fac scoala de soferi ,invatati sa conduceti ca o sa va simtiti tare LIBERE apoi sa nu mai depindeti de altii pentru orice deplasari si la examene incercati sa uitati toate sfaturile bune si rele si concentrativa numai pe ce e de facut sa faceti cat de bine puteti ! Aici nu se zice bafta ,ci kk (merde !), inainte. acuma scriu prea mult ,noapte buna !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am uitat : cum te simti dupa zece ani de casnicie ? mai puternici ? mai intelepti ? mai indragostiti ? mai reci ? Prieteni ? colocatari de casa ? Doi in unul ? Nu imi dau seama , dar tu cum te simti acum ,ca daca ai amintit aici inseamna ca simti ceva special ,ce ? (daca vrei sa ne spui, desigur)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...