Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenii adevarate


Recommended Posts

multumesc de intrebare redi,si ca sa iti raspund la intrebare,pot sa iti spun ca ma simt bine,inca,fericita,implinita alturi de colegul meu de pat,asa mai imi alint eu sotul cateodata...au fost 10 ani si cu bune si rele,cu vise si sperante implinite unele,altele,desarte,si bineinteles bogati,da bogati,avem doi copii reusiti(zic eu),ei sunt bogatia noastra,si desi avem problemele cu mihaita,nu am uitat unul de altul,si nici nu ne-am neglijat,pt ca mihaita are nevoei de doi parinti care se iubesc si care sa fie alaturi de el mereu,si nu in ultimul rand si andreea are nevoie de noi,asa ca dupa 10 ani,ma simt bine ca mama si sotie,si fericita!(daca m-am repetat scuze) acum sunt la servici,dra o sa pun si poze cu noi....poate diseara... MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003) mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc de urari , tocmai m-am intors de la ex. , am luat 10 , mai am 2 saptamana viitoare si am scapat si de anul 2![bis]Draga Redi , noi am fost anul trecut la Neptun , ni s-a parut o statiune buna pt. cei cu copii mici , nu a fost prea aglomerat, apa mica , statiunea linistita , conditiile de cazare bune.Cam putina distractie pt. cei mari , dar pt. cei mici a fost OK.Poate obtii mai multe amanunte de la cele care locuiesc in zona , mie , care locuiesc la munte , mi-a placut mult. Mi-a placut si la Saturn , acu' 4 ani , dar acolo am prins o plaja privata , la fel , am fost f. multumita. Anul acesta mergem in Ungaria , probabil , la Balaton (un lac), iar in anii in care nu mergeam la mare , mergeam la Baile Felix. ****Umflatel draga , te felicit pentru casnicie , pentru copiii minunati pe care ii ai , si , nu in ultimul rand , [:D], pentru sotul...din dotare...ca sa te parafrazez.( ai putea presupune ca sunt invidioasa , si , desi nu o sa recunosc niciodata deschis, [:o)] , probabil ca nu esti f. departe de adevar![8D])Va doresc tuturor un week-end relaxant , si ne intalnim tot aici , luni.( sambata si duminica am program administrativ , putin probabil sa pot intra aici , cu voi). Pisimuky , unde esti? Oare sa fac si eu scoala de soferi in vara asta? Raspunde-mi , sa-mi fac planuri![cool]sau nu...[auto].......Cu drag , Magnolia.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ! Umflatel ,se simte din ce scrii ca esti fericita ! Magnolia ,merci de informatii ,daca Neptun e bun pentru copii atunci optez pentru ,ma intereseaza sa fie Louis multumit ca o sa vada marea pentru prima data ,si daca tati nu poate veni cu noi mi se pare bine sa merg unde-i mai linistit . Dupa parerea voastra ce ziceti , ar fi indicat sa merg cu masina sau cu trenul ca sa nu port grija masinii pe acolo ? Sau sunt parcari inchise aproape ? La noi inca nu se simte ca vine vacanta si concediul ,abia prin iulie va fi . Va doresc un sfarsit de saptamana placut si insorit !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Redi , poti merge linistita cu masina , nu ii vei purta grija , majoritatea hotelurilor au parcare pazita ( noi am stat la un hotel de 2 stele , si tot nu am avut probleme), cu trenul e muuuult mai greu , in masina poti pune mai multe(jucarii , olita , piscina mica ,carucior,apa minerala/sucuri pt. tine si copil , cadita de baie , daca e mic , umbrela de plaja si asa mai departe.)Si , in plus , daca vrei sa te deplasezi in alta statiune , pt. diferite activitati ( de ex. daca vrei sa-l duci pe Louis la Aqua magic , sau la parcuri de distractii seara , sau la teatru de papusi in Constanta sau unde vrei tu , )-e mai usor cu masina.( Desi tractorasele cu vagoane au si ele , farmecul lor...[;)]-eu inca mi le amintesc , din copilarie , este aproape cea mai clara amintire din vacantele petrecute la mare , acum 150 si ceva de ani....[:D])Daca vii cu masina si treci prin Baia Mare ( daca intri in vama pe la Satu-Mare) , ma astept sa treci pe la mine , adresa mea de mail e : koralpop@yahoo.com Facem noi ceva program si prin Maramures , cimitirul vesel ,manastiri , ce vreti voi...[il]. Cu drag , Magnolia.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Maria Bunica , bine ai venit!!!!![bis]Niciodata nu e prea tarziu sa te imprietenesti cu oameni minunati , frumosi si destepti!( scuza-ne modestia![:D]). Esti , intr-adevar , bunica???? Mie nu-mi prea vine a crede , eu te simt fff. tanara , asteptam date despre tine...( Eu , frumoasa , desteapta , talentata si devreme acasa...[:D], mama de 2 printzishori perfecti:Catalin , 8 ani jumate , si Mihai , 3 ani), numeroase defecte , in curs de rezolvare , cu ajutorul prietenelor de aici , numeroase calitati , native si perfectionabile , cu ajutorul prietenelor de aici,...[bis]Cu drag , prietenele adevarate (magnolia inclusiv!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:

Draga Maria Bunica , bine ai venit!!!!!Niciodata nu e prea tarziu sa te imprietenesti cu oameni minunati , frumosi si destepti!( scuza-ne modestia!). Esti , intr-adevar , bunica???? Mie nu-mi prea vine a crede , eu te simt fff. tanara , asteptam date despre tine...( Eu , frumoasa , desteapta , talentata si devreme acasa..., mama de 2 printzishori perfecti:Catalin , 8 ani jumate , si Mihai , 3 ani), numeroase defecte , in curs de rezolvare , cu ajutorul prietenelor de aici , numeroase calitati , native si perfectionabile , cu ajutorul prietenelor de aici,...Cu drag , prietenele adevarate (magnolia inclusiv!)
quote:

Hahahaha.... citind titlul subiectului ma pregateam sa cer definitia prieteniei adevarate si rolul ei. Magnolia m-ai facut sa zambesc:) daca am sa mai gasesc subiectul si maine am sa te premiez cu o scurta caraterizare apoi voi astepta sa-mi faci profilul psihologic:) asta ca sa caut subiectul si poimaine. [url="http://photos.yahoo.com/ph/christin_chris/my_photos"]pozne-npoze[/url] Cristiana, closca de pui Diana (29 sept.1991) si puisor Oana (18 iul.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit Maria bunica ! Noi primim ca de aia suntem aici ,si sa stii ca ne-am gasit bine ! Magnolia ,ai zis ca nu intri dar te-am provocat eu sa raspunzi ,cer iertare ca poate erai ocupata si multumesc ! Iti multumesc de sfaturi si mai vreau !Ce mi-ai spus e perfect pentru mine si copil in cazul ca vom merge singuri . Si da ,intru de cele mai multe ori pe la Petea din mai multe motive ,unul pentru ca sotul e din zona ,si m-am obisnuit cu traseul. Apoi daca ma inviti asa frumos iti mai spun si ca fiind din alta zona eu ,trebuie sa trec prin Baia Mare tot la fiecare drum de Romania .Nu am vizitat ,din lipsa de timp ,si ghid care sa cunoasca bine ,[foto]dar imi doresc sa ma apropii de localnici si sa aprofundez cunoasterea .Mai bine, Mihai are trei anisori ,al meu patru deci se pot intelege . fug la nani ,va spun somn usor !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor!aproape a trecut si week-end-ul asta! draga magnolia iti multumesc mult pt urari si aprecieri,dar ultimul lucru pe care mi-l doream,era sa fii tu invidioasa,[:(],dar tinand cont de motiv,trecem cu vederea....si uite pt tine[flo]si[pup]... redi,draga,da,pot spune ca sunt fericita,as minti daca as spune ca nu,probabil ca asa arata fericirea pt mine...cat despre faptul ca vei ajunge [beach],trebuie sa promiti ca te vei intalni si cu noi,nu numai cu magnolia,ca de nu voi fii si eu invidioasa,acum depinde si in ce luna vrei sa vii la mare,si asa cum magnolia ti-a recomandat neptun,eu iti pot recomanda,constanta si mamaia,ca deh,doar eu in constanta stau.....decizia finala iti apartine,nu?[:D] maria_bunica,[hia] bine ai venit printre noi,asteptam mai multe despre tine!oricum eu am o intrebare ,am vazut ca esti din braila,dar te-ai stabilit in spania?speram sa mai intrii si sa ne spui cate ceva despre tine! iuliana,ce mai faci,esti bine?nu ai mai dat nici un semn!pupici! a,sa nu uit,magnolia,cu siguranta trebuei sa te apuci de scoala de soferi,si asa acum termini cu examenele,ce mai conteaza unul in plus,si sa iti mai dau inca un motiv,am inteles ca de la anul se va scumpi foarte tare,iar coditiile de examinare sunt foarte dure,paul face acum sc de soferi profesionisti,si cei de acolo i-au spu lucrurile astea,so,nu mai sta pe ganduri,apuca-te de treaba!puipici la toate si mai vorbim! mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum am promis o scurta introducere. 39 de ani, pesti, sot sagetator si pe picior de plecare, o adolescenta balanta azi maine 16 ani si mezina familiei o leoaica, desi e nascuta pe 18 iul, cu personalitate. Despre prieteni si prietenii, inca mai caut definitia... am constatat cu stupoare ca nu am prieteni adevarati ci doar interesati.... ma rog erau interesati, de cand is falimentara au devenit tare de negasit.... in sfarsit. Nu stiu daca am nevoie de prieteni, tot ce stiu e ca am nevoie de cineva care sa ma asculte si atunci cand de fapt nu spun nimic. Ori pentru asta or fi prietenii?! [url="http://photos.yahoo.com/ph/christin_chris/my_photos"]pozne-npoze[/url] Cristiana, closca de pui Diana (29 sept.1991) si puisor Oana (18 iul.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by marami
Nu stiu daca am nevoie de prieteni, tot ce stiu e ca am nevoie de cineva care sa ma asculte si atunci cand de fapt nu spun nimic. Ori pentru asta or fi prietenii?! [url="http://photos.yahoo.com/ph/christin_chris/my_photos"]pozne-npoze[/url] Cristiana, closca de pui Diana (29 sept.1991) si puisor Oana (18 iul.2005)
Hai vino printre noi si spune-ne ce vrei si ce te doare si ce nu ,si eu tot de aia sunt aici ,sa va spun chiar daca nu am nimic de spus ,si imi dau seama ca are si cine ma asculta ! Imi pare bine ca deschid forumul cu mai multa placere ca inainte ,va multumesc ca treceti pe aici ![il] Umflatel ,stai ca am mai multe sa iti spun daca tot esti in preajma ,dar cred ca voi scrie diseara sau maine ca azi e agitatie mare si nu reusesc ! Cine da o cafea ??????????? Vin mai incolo ! Pa ,la prietene !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...