Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenii adevarate


Recommended Posts

Nu am terminat inca sesiunea , azi am avut ex. la pedagogie ( am luat 10 , nu ca vreau sa ma laud , dar sunt desteapta , frumoasa si harnica , of. cors[:D]), maine am la psiho. experimentala , si gata![bis]pe anul acesta!!!!!!(Nici nu ma mai intereseaza cat iau maine , cu conditia sa fie , fireste , peste 5[:D]) Mi-am luat azi o insigna(!?!?) dintr-un magazin de cadouri (intrasem pt. altcineva), f. haioasa , maine mi-o pun la serviciu sa vad ce reactii provoc, scrie pe ea asa:Mi-am facut testul IQ...Din fericire a iesit negativ *****"negativ " e in chenar negru , ca la analizele de laborator pt. sifilis , de exemplu...[:D]Pacat ca nu stiu sa va pun o poza....Maine va povestesc ce au zis colegii de serviciu...[si-eu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Any , bine ai venit! Pupam pe tine si pe printzishorul tau , din pacate , colegele de serviciu nu e obligatoriu sa iti fie si prietene , desi , daca esti norocoasa , ca mine, [:D], poti avea prietene si dintre colegele de serviciu ... ( dar , ca sa fiu realista , trebuie sa recunosc,nu e posibil mai mult de 10 %- dar tot e ceva!).Eu sunt , ca si tine , f. pretentioasa , adica dau mult si pretind aproape la fel de mult , asadar , daca o prietena nu face macar 75% din eforturile pe care le fac eu pt. a intretine prietenia , inseamna ca nu e interesata , si nu are nici un rost sa ne pierdem timpul amandoua...[bang]Putem ramane , in continuare , cunostinte apropiate , dar prietene cu adevarat , inseamna , pt. mine , muuuult mai mult![flo]Nu stiu daca am dreptate sau nu , ( si nici nu mai conteaza , aici e vorba strict de personalitatea proprie , nu dam concurs , nu primim premii![olala])eu cred ca in prietenie (adevarata) importanta e CALITATEA , si nu cantitatea , asa ca eu ma multumesc cu cele 5-6 prietene de suflet care ma iubesc si ma inteleg in ciuda defectelor mele![neand], si nu datorita calitatilor mele [papica]- ca ar fi prea usor...( eu fiind f. talentata , desteapta , frumoasa si harnica - deci usor de iubit ... problema o reprezinta defectele mele -...****4444####2222222&&&&....-pt. care e nevoie de muuuulta rabdare , generozitate si altruism , ceea ce , sa fiu sincera , putine persoane pot afirma ca au![:D]****** Azi am luat 10 la ultimul ex. din anul 2 , asa ca dau o [berica]virtuala tuturor prietenelor care mi-au tinut pumnii...Si... stiu ca ati fost toate de aici...[si-eu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Magnolia, sa ai o vara cum iti doresti. Redi, link-ul de poze merge dar cum sunt paranoica de felul meu l-am trecut inapoi pe privat. Mi-am adus aminte.... e sfarsit de luna... revin! [url="http://photos.yahoo.com/ph/christin_chris/my_photos"]pozne-npoze[/url] Cristiana, closca de pui Diana (29 sept.1991) si puisor Oana (18 iul.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sara buna, fetelor ! In sfarsit, am apucat sa mai postez si eu pe-aci ca am fost taaare ocupata... Rares a facut enterocolita acuta si am fost tot la medic si inapoi, abia acum am intrat pe linie dreapta dupa vreo 2 saptamani, n-am mai reusit sa ma concentrez la sofat si am facut numai prostii [bang][bang][bang]. Pun cate o frana de-si inghite instructorul guma de mestecat... asa ca nu-i de gluma [:D]Sper sa reusesc sa ma concentrez la examen ca de nu...am pus-o de mamaliga[;)]da'cum sunt eu de temperamentala nu stiu zau... Uff, multe probleme, mai fetelor. Mihaela, ce mai zici ? Magnolia, felicitari pt. rezultatele din sesiune ! Any, bine ai venit in Club ! Va pup pe toate si sper sa revin cu vesti ( mai bune ).[:X] Mamica de nazdravan Rares [bonjovi] si [copil] Mihnea Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt. felicitari , nu-s ce am avut sa trag atat de tare , ca acum sunt rupta de oboseala .Colegele ma tachinau ca o sa-mi faca si coronita la sfarsitul anului ...[:D]- pana la urma , am scapat , ca am avut si un 7 la un examen.[mariaj] Pisimuky , nu sunt din Satu Mare , ci din Baia Mare (f. aproape , si acelasi gen de oras).Dar poti sa treci si pe aici , cand ai drum.Noi trecem prin zona ta cand mergem la mare ( anul acesta , din pacate , nu[q])copiilor le plac castelele medievale din zona, asa ca poate ne intalnim candva... Poate ma apuc de scoala de soferi in septembrie , ca atunci am un miniconcediu de vreo 10 zile , acum nu pot nici din punct de vedere financiar. Va doresc multa sanatate si fericire , si copiilor vostri , la fel! Cu drag , Magnolia .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela , ce se intampla? Suntem aici , daca ai nevoie de noi... Da-ne amanunte , cum te-ai hotarat , si de ce , sa-ti prelungesti concediul de ingrijire? Care sunt planurile si sperantele tale? Vrei sa incepi Aba? sa pleci dincolo? spune ceva , orice , imi dau seama ca esti deprimata , dar daca discuti cu noi , s-ar putea sa ai o viziune de ansamblu mult mai realista asupra situatiei , s-ar putea sa te ajute cineva cu vreo informatie , impreuna suntem mai puternice! Raspunde , te rog , macar sa stim ca esti bine...[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara,dragele mele! magnolia,am dat senzatia ca sunt deprimata?imi pare rau,dar departe de mine deprimarea,a trecut de mult starea aceea!sunt bine,multumesc pt ingrijorare!am considerat ca copilul meu are mai multa nevoie de mine,decat am avea noi nevoie de bani!asa ca iata-ma!aba?deocamdata nu!mihaita va intra pe 15 iulie in vacanta,si i-am promis(atat cat poate el intelege)efectiv vacanta!apoi pe 1 sept plecam in spania,asa ca de pe 15 sept vom incepe lucrul cu un psihopedagog,psiholog,psihoterapeut,nu stiu ce voi gasi si cred ca si cu un logoped,pana atunci fac sapaturi sa gasesc oameni!pt ca chiar daca vom pleca la tratament in spania definitiv,lucru ce se va intampla in ian -feb 2008,nu vreau sa pierdem timpul,asa ca vom lucra si aici!paul(sotul din dotare sau colegul de pat,cum imi place mie sa il alint) a luat examenul pt soferi profesionisti,am reusit sa vindem masina(cam greu cu predarea de leasing)...asa ca pana acum au cam mers toate cum am vrut noi,deci,no way,DEPRIMARE,ba chiar imi este bine! oricum iti multumesc mult pt preocupare!a,ai am uitat sa te felicit si eu pt examenele luate,si,hai apuca-te de scoala de soferi! [:D] e bine sa stii ca se gandeste cineva la tine![pup] MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003) mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo! ma bucur ca sunteti bine , eu eram obisnuita sa intri des pe aici ( ba sa ne faci si de ocara ca noi suntem mai lenese![:I], asa ca am tras o concluzie gresita.(eu , de ex. , cand nu intru deloc pe forum , inseamna ca sunt deprimata si nu am chef nici macar sa citesc...)****M-am gandit si eu , la un moment dat , sa imi prelungesc concediul de ingrijire pana la 7 ani , dar colegul meu de apartament nu a fost de acord[:(], asa ca ma cam chinui incercand sa le impac pe toate, fara ca nimeni sa nu sufere... Din pacate , asta nu e posibil , asa ca eu sunt foarte obosita , iar cu scoala de soferi , ce sa zic? -acum inca nu mi-am revenit din examene , in august nu o sa am bani , asa ca , probabil , in septembrie , cu putin noroc , ma inscriu si la scoala de soferi...[auto] Noi facem terapie la un centru , cu psihopedagog , psiholog si kinetoterapeut cate o jumate de ora fiecare (in total o ora jumate), cu psihopedagoga va face si logopedie din august inca o jumate de ora , deci, pana la urma , vor fi 2 ore de terapie pe saptamana , in ret , eu , acasa , dupa ora 15 , cand il scot de la cresa. Va imbratisez cu drag si va doresc mult succes in Spania , si o vacanta minunata, pana atunci...[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draga magnolia,nu stiu ce salariu ai tu,dar crede-ma,ca toti banii din lume nu fac atat de mult,cat sa merite sa renunuti la a sta tu cu copilulu tau,de altfel stiu ca si tu gandesti ca mine!voi lua 450 ron,nu este foarte mult,dra cel puitn nu imi voi face niciodata reprosuri ca nu m-am ocupat indeajuns de mihaita!imi pare rau ca nu am stiut mai de mult ca pot face acest lucru!iti urez refacere totala dupa examene,si m-am suparat si eu,chiar daca intru in fiecare zi,m-am saturat sa va tot cert ca nu treceti pe aici,dra nu am vrut sa va sperii!pupici la toate fetele si la toti copilasii! MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003) mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...