Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenii adevarate


Recommended Posts

Unde sunteti fetelor? Toate sunteti in concediu? Tare as vrea sa ma pot evapora pe undeva, dar pentru ca as vrea si aici si acolo si dincolo iar ma intorc la marea mea dorinta..... cateva clone:).... sau macar o masina a timpului, de care sa dispun cum vreau eu. Probabil as da timpul inapoi sau macar l-as opri in loc. Iar a trecut ziua de luni, prea repede, mult prea repede.... sau poate mult prea incet?! Hmm.... depinde din care parte a zilei privesc. La ora asta as vrea sa dau timpul inainte, da, inainte.... inainte cu vreo doi ani ....ma vad cu toate problemele rezolvate, familia reintregita, in concediu, undeva pe malul marii, cu fetele zbenguindu-se prin nisip, iar noi doi, prosti carunti si suflet tanar, savaurand fiecare val ce ne atinge. Mai bine merg la culcare[:(] sper sa si pot dormi. Vraeu sa plang si vreau sa dorm si mai vreau.............offf, doamne, vreau prea multe... Noapte buna! [url="http://photos.yahoo.com/ph/christin_chris/my_photos"]pozne-npoze[/url] Cristiana, closca de pui Diana (29 sept.1991) si puisor Oana (18 iul.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare, fetelor ! De muuult n-am mai trecut pe la voi.... Nu mi-am luat carnetul [bang] si acuma am alte preocupari - redecorez casa, caut tot felul de lucrusoare prin magazine, deci pe net nu mai stau decat foarte putin. Cum mai sunteti ? Bine ? Va pup pe toate si astept vesti ! [flo] Mamica de nazdravan Rares [bonjovi] si [copil] Mihnea Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Redi , imi pare rau pt. necazul vostru... sanatate puiutzului , si sa mergeti cat mai repede in vacanta...[bonjovi] Si Mihai a fost bolnavior , a facut o stomatita aftoasa ffff . urata , 3 zile nu a mancat NIMIC , abia a baut putin ceai , dat cu seringa direct in gurita , dar acum am scapat... Nu a mers nici la cresa , iar eu am avut o saptamana infernala la serviciu , dar acum suntem bine amandoi: Mihai mananca normal , iar eu am intrat in week-end.... [:D]- enfin ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magnolia, chiar nu-mi fac probleme, exista lucruri mult mai importante in viata decat un amarat de carnet de sofer...nu ?! Ideea e ca treb. sa ma reprogramez, si oricum o sa schimb instructorul si implicit masina... Asa ca, sper sa n-o mai dau in bara...[:D] Va pup, fetelor ! Mamica de nazdravan Rares [bonjovi] si [copil] Mihnea Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FETELOR, pic si eu ca musca-n lapte la topicul vostru...dar din disperare face omul orice... E vorba despre sotul meu care de 2 luni e in terapie intensiva in urma unui accident rutier...Daca aveti citeva minute, cititi [url="http://lucamihneacelvoinic.piczo.com/?preview=y&g=41625554&cr=6&rfm=y"]aici[/url] Va multumesc din suflet pentru intelegere [pup] [url="http://lucamihneacelvoinic.piczo.com/?preview=y&cr=6&rfm=y"]Luca-Mihnea Cel Voinic[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diplodocus, esti binevenita la noi in club ! Ii dorim sotului tau multa, multa sanatate ! Eu, personal, ma voi ruga pentru el, pentru viata lui, iti doresc si tie multa tarie sufleteasca si sa dea Dumnezeu sa-si recapete viata inapoi ! Sa auzim de bine ! [flo] Mamica de nazdravan Rares [bonjovi] si [copil] Mihnea Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
halal,prietene adevarate sunteti,dragele mele...pai asa se mentine o prietene adevarata?unde sunteti dragele mele?la inceput toate...si eu,si eu,si acum?nu mai dati nici un semn..redi,magnolia,pisimuki?chiar nu mai aveti nimic de spus,sau astepti sa va dea cineva un impuls? sper ca sunteti bine cu toate,si ca mai aveti cate ceva de spus...pana atunci toate cele bune! MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003) mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Va salut pe toate ! Am intrat si eu pe forum dupa o lunga pauza. Din iulie nu am scris . Vacanta de vara a fost scurta si caniculara ,am fost doar pe la munte. Aici incepe gradinita la inceputul lui septembrie deci am pierdut doua saptamani pe care le au copiii din Romania. Louis merge la o gradinita noua si am avut putin de lucru la acomodare, dar acum e foarte bine .Ii place mult si ar vrea si sambata si duminica sa mearga acolo. Pentru noi e prima oara cand el cere sa mearga la gradi si are si cativa prieteni ceea ce inainte lipsea. In rest toate sunt bune, poate doar vremea asta schimbatoare si asa rece ne-a luat prin surprindere. Voi ce mai faceti, ziceti ??? [grup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...