Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenii adevarate


Recommended Posts

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hi, hi ! Chiar asa, Mihaela ! Eu abia acum m-am uitat dupa ce ne-ai zis tu care-i treaba ! Oare-i pe bune ca are numai 11 ani ? Intreb si eu...Fetele, ati fost pe faza ? Se face intalnire DC in 22 septembrie a.c. la Bucuresti ! Eu ma duc, fie ce-o fi ! Voi veniti ? Detalii gasiti la Discutii Generale. [:X] Mamica de nazdravan Rares [bonjovi] si [bb] Mihnea Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata,fetelor.....si bine ai venit printre noi,kitzy...dragelor vad ca toate v-ati descris inclusiv cu zodii,deci iata-ma si pe mine...eu -scorpion,soata mea sagetator,andreea,10 ani,berbec,sau mai bine zis bebeaca in toate sensurile,si bune si rele,iar mezinul familiei,este o mica balanta,dar cu o mare personalitate!cum vi se pare?pupici si o zi buna! a,era sa uit...se apropie week-end-ul,maine nu ma mai trezesc cu noaptea in cap![cool] mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor va pup pe toate si va invit la o cafeluta [cit] [grup] Si in sfarsit a venit si ultima zi lucratoare din saptamana asta [aerob]... vine weekendulllllll[bum][colegi][papica][pepsi][trombon] o zi usoara...[si-eu][pup] [url="http://community.webshots.com/user/jesia101"]Pozele mele[/url] Ce nu te doboara te face mai puternic [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pace],iuliana ma bucur sincer de aceasta intalnire,pe de alta parte,imi exprim regretul de a nu participa,in ultimele 2 luni,am tot facut traseul asta CTA-BUC,si invers cu mihaita la doctor,si mi-ar fii imposibil sa mai lipsesc de la servici,nici concedii medicale nu cred ca mai imi dau astia,chiar daca m-as imbolnavi...asa ca va astept pe voi sa imi spuneti cum a fost[;)] jesia ai dreptate,vine week-end-ul,bine cel putin ca s-a mai incalzit,asa putem petrece mai mult timp in aer liber...oricum tu vei avea un week-end foarte incarcat,nu ca noi nu vom avea,dar putin diferit...[yami][curat][vase][spala][rufe]si sper sa mai ramana timp si pt altele asa ca....[zz]si spor la treaba va zic de pe acum! http://good-times.webshots.com/album/558972733fVBfYu MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003) mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ,la toate ! Cred ca autoarea topicului va reveni ,oricum asteptam un subiect din asta ,nou, nout. Cat despre varsta autoarei ,nu cred ca are 11 ani ,fiecare poate pune la profil aproape orice doreste , nu are importanta,e virtual ,nu la starea civila .Eu pot fi in Africa sau in Cucuteni ,nu conteaza ambele au retele internet. Nu prea ma pot lipi pe nicaieri ,asa ca voi incerca cu voi ,aici ,daca ma primiti.Sunt o varsatoare pura ,libertatea ma caracterizeaza cel mai mult. Redi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...