Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenii adevarate


Recommended Posts

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumim[flo]Mihai s-a acomodat bine , mai putin sistemul lui imunitar...[q]Suntem la a doua adeno-amigdalita intr-o luna si jumatate...[}:)]Dar o sa trecem noi si peste perioada asta grea si o sa ne fie si bine....[bis]Acum ma apuc si eu de curatenie, alea, alea...[spala][papica][xx(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Redi, Magnolia, bine ati venit ![flo] Kitzy, ieri am fost la Cluj, ne-am distrat foarte bine, pacat ca a fost vremea tare urata... Mihaela, tare rau imi pare ca nu poti veni la Bucuresti ! Da' vreau sa stiu cu cine ma intalnesc din toate fetele care au postat la topicul asta - ziceti, care dintre voi vine la intalnirea DC din Bucuresti ? Jesia, ai avut o rochita de mireasa foarte frumoasa, dar nu mai frumoasa decat mireasa...Fetelor, spor la curatenie si mai vorbim ! Si nu uitati sa-mi raspundeti la ce v-am intrebat ![:X] Mamica de nazdravan Rares [bonjovi] si [bb] Mihnea Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor Va citesc mereu chiar daca pe fuga, sunt alaturi de voi insa din lipsa de timp liber o sa raspund mai rar....DAR sunt aici, langa voi. O saptamana linistita si usoara sa aveti. [pup] Nu-i pasa nimanui cat de mult stii decat dupa ce afla cat de mult iti pasa http://community.webshots.com/user/oanan82
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna eva!bine ai venit printre noi!fetelor cum ati petrecut week-end-ul? noi ne-am cam facut de cap,sambata am fost la cheile dobrogei,iar duminica am iesit la padure la un gratar...a fost frumos,si placut,mai ales pt mihaita care a zburdat ca iedut...jesia te asteptam sa ne povestesti cum a fost si week-end-ul tau...biine?va urez o saptamana buna! MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003) mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...