Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenii adevarate


Recommended Posts

Neata fetelor......... Weekendul meu a fost obositor dar a meritat, am sarbatorit , sarbatorit ....sarbatorit[bum][cheers][colegi][yum][papica][pepsi] Ne-am distrat super, chiar daca sambata a fost o caldura infernala si l-a un moment dat mi s-a cam facut rau [xx(]( am luat o pastiluta si a trecut), dar iata ca a venit si ziua de luni pe care o urasc si care sper sa treaca cat mai repede [:D] pe voi va pup pe toate si va doresc o zi buna si usoara [pup] bun venit fetelor noi [hia] [url="http://community.webshots.com/user/jesia101"]Pozele mele[/url] Ce nu te doboara te face mai puternic [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna ,la prietenii adevarate ! Deci ,vreti detalaii despre pisica si catel ,ei ,nu am nici una nici alta . Am un baietel de patru anisori ,capricorn incapatanat si dulce ,am un barbat balanta alaturi (inca nu s-a decis sa ne casatorim ,mai cantareste )si eu care in momentul asta sunt putin dezorientata ,ma apropii de treizeci de ani si mi se pare ca am pierdut trenul destinului sau ceva ,parca am imbatranit prea devreme si inca nu am facut ce mi-am dorit la tinerete . La intalnirea DC nu stiu daca vin ,mai sigur nu ,in septembrie incepe gradinita si nu lipsim. Fain de voi ca puteti face gratar [pofta] in aer liber ,aici nu se poate ,decat daca ai casa , iar eu nu am inca [q] Puiul meu azi face picnic cu clasa lui intr-o rezerva africana , iar eu stau am emotii ca nu prea a fost incantat sa mearga fara mine . Daca sunteti pe aici ,mai revin si eu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor,pe unde mi-ati umblat ieri,ati absentat.... redi,draga mea,de ce spui ca esti batrana la apropae 30 ani...si ma apropii de 30,acusica in nov,si din toamna iarna aproape ca vom lua viata de la capat intr-o alta tara...deci parerea mea este ca la 30,trebuie sa te simti ca la 20...e adevarat ca dupa parul din cap(alb aproape tot,dar vopsit)mi-ai poate 45....dar sper ca daca tu te simti batrana,macar sufletul iti este tanar...si sa-ti traiasca puiul,sa ii dea dumnezeu sanatate si noroc...va astept,azi fara absente..... mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt pupici,vi-i intorc...ai ratat ocazia sa ne [poc],nu mergem la redi,dar pe aproape,in spania,noi am fii vrut anglia,dar deocamdata este un vis irelizabil,asa ca ne multumim si cu spania....in momentul de fata nu ii mai dau decat homeopate lui mihaita,m-am suparat si nu i-am mai dat nici un medicament alopat,am hotarat sa merg cel putin jumatate de an pe homeopate,vreau sa ii vad strict reactia la homeopate,risatarun mai am vreo patru cutii,deocamdata le tin...mai vedem dupa...va pup si mai vb....daca nu va prezentati zi de zi la apel...ce fel de prietene si adevarate mai sunteti? http://good-times.webshots.com/album/558972733fVBfYu MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003) mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici sunt ! Mai citesc pe alaturi sa ma obisnuiesc cu voi. Azi am fost la medic ,am o gramada de radio si analize de facut in rest tot asa ma simt ,trece vremea pe langa mine si nu stiu unde mi-s aia 20 de ani ,au fugit ,iute ,iute . Si voi va ganditi la emigrari tarzii, eu nu cred ca as mai avea curajul ,nu cu mintea de acuma. Dar aveti si un motiv cu baietelul ,ati vorbit cu cineva de pe acolo pentru scoli ,aici nu accepta toti copiii la scoala. Eu am cunoscut o fetita care avea opt anisori ,nu vorbea si avea cateva gesturi ,pe care le facea mereu ,cum ar fi isi freca manutele mereu .M-am inteles bine cu ea ,eram vecine si mama ei o lasa seara la mine din cand in cand . Ea frecventa o scoala speciala ,avea educatoare ce se ocupa mereu de ea si facea progrese vizibile .Mai mergea si la psiholog si la ortofonist si facea mereu gimnastica .Dar parintii nu aveau destul timp sa ii ofere mai multa dragoste . Nu am mai vazut-o de cinci ani ,trebuie sa fie o domnisoara acuma . Va salut si pe mai tarziu ,ne este foame ......
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...