Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenii adevarate


Recommended Posts

Offff, caldura asta este asa de insuportabila...dar trebuie sa facem fata, o limonada, un dus, stau in casa cand e soarele asta arzator, fug repede sa pun mancarica la puisori, caci am puisori mici si apoi repejor in casa la racorica, la ventilator. [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, va pup pe toate ! Redi, nu-ti mai fa probleme in privinta varstei, ca nu ai de ce ! Mihaela, sa stii ca eu am absentat motivat, nu a functionat netul la noi vreo doua zile... In rest, toate bune si frumoase ! Mai vorbim, pa, pa ![flo] Mamica de nazdravan Rares [bonjovi] si [bb] Mihnea Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

,neata fetlor,eu sunt cam matinala...incep serviciul la 8 asa ca pofta buna la cafea....redi,nu sunt de meserie,dar,parca dupa vorbele tale,in sufletul tau se citeste o mare tristete..poate ma insel,dar daca nu,fruntea sus,viata este atat de frumoasa si cu bune si cu rele...ti-o spune un om care a trecut prin foarte multe rele,si mai trece inca,dar si prin foarte multe bune...as vrea sa ma insel,si sa fie doar o inchipuire... iuliana,ce faci...ai inceput scoala de soferi?daca nu,hai ce mai astepti..e ok sa ai permis,nu depinzi de nimeni,mai ales daca ai si masina ta,eu sunt mai mult singura,sotul mai mult la servici...cineva mai trebuie sa si aduca bani in casa,nu?si daca nu as avea permis,as fii legata de maini si de picioare...va pup pe toate si o zi buna...a si la noi nu este foarte cald,dar mai adie si briza marii,e foarte bine...fug sa imi fac cafeaua...mai vb MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003) mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, tu intotdeauna esti pe faza ! Prima care semneaza condica ![:D]Da, am inceput scoala de soferi, dar am facut pana acum doar 4 sedinte, ca pinguinii astia ce vor sa devina soferi sunt foarte multi si nu mai apucam la condus din cauza asta[:D]Da' e destul de fein... Ultima data cand am condus am fost dezastru... cred ca l-am super stresat pe prietenul meu Babu ! ( instructorul ). Da cum are nervii tari, zice ca nu-s chiar asa antitalent la condus cum ma declar eu...Va pup, fetelor ![flo] Mamica de nazdravan Rares [bonjovi] si [bb] Mihnea Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare la toate...dar care toate ca vad ca nu mai dati nici un semn de viata...sper sa fiti bine cu toatele,sau v-a toropit caldura in asa hal ca nu mai aveti chef de nimic?iuliana...multa bafta si nervi de otel..la traficul de la noi iti trebuie,acum nu stiu cum o fii pe la voi(scuze,mi-a scapat,de unde esti?)[?][?] va pup,numai bine si poate mai treceti din cand in cand si pe aici! http://good-times.webshots.com/album/558972733fVBfYu MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003) mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, fetelor ! Slaba activitate pe aici...[:D] Mihaela, sunt din Medias, judetul Sibiu. Desi e un oras mic e un trafic infernal, intr-adevar, masini garla...Va pupic pe toate ! Mamica de nazdravan Rares [bonjovi] si [bb] Mihnea Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit e weekend maine nu lucrez , am vrut sa merg cu fiul meu la strand dar e tare rece la noi , azi nu au fost mai mult de 14 grade am gasit ceva interesant poate va intereseaza http://www.news24.ro/articol-12359-SUA_-_Amnistie_pentru_emigranti_ilegali.htm ar fii frumos , vom vedea numai bine tuturor Evi mama fericita a lui Eric 14.06.2000
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor! ma numesc marilena, am 38 (aproape 39 - in iulie) de ani, sint din iasi, am o fetita de 2 ani si 11 luni, alexia nicoleta. sotul meu e in statele unite de aproape 4 ani, nu si-a vazut fetita decat pe net, e dureros... si pentru el si pentru noi... si eu imi doresc sa leg prietenii adevarate! citesc mesajele voastre de mult timp dar nu am scris pana acum multe mesaje. de acum... va fi alta poveste... [:)] Marilena - mamica Alexiei (26 iunie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...