Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenii adevarate


Recommended Posts

Vai ce liniste e pe aici hai sa vad dedic doua melodii una in varianta originala http://www.youtube.com/watch?v=c1nwSjs81Ls&mode=related&search= si alta cantata de una a noastra http://www.youtube.com/watch?v=ZhXalcYeBxU mie amandoua variante imi plac foarte mult de aceea va o dedic pe amandoua, sa fiti iubite [pup] Evi mama fericita a lui Eric 14.06.2000
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bine ai venit, marilu2004 ! Fetelor, daca va zic ca ieri era sa mor, ma credeti ?![V] Sotul meu era la televizor ( de fapt adormise in fata TV )si cum barbatilor le place tare ( cum bine zicea cineva pe forum, adik sonorulul era la maximum ) nu m-a auzit. M-am dus pana in bucatarie si am vrut sa beau putin suc si dupa ce am ridicat paharul si am inghitit o gura m-am sufocat pur si simplu ( habar nu am din ce cauza ), nu mai aveam aer, incercam sa-l strig dar nu-mi iesea nimic...m-am speriat ingrozitor si am fugit repede afara, am deschis usa si am incercat sa trag aer in piept desi senzatia de sufocare era tot mai puternica si disperata bateam cu ultimele puteri in sticla de la usa doar-doar s-o trezi sotul meu. Intr-un final s-a trezit, a venit glont la mine, speriat ca de bombe - ca ce am, ce s-a intamplat, nu puteam nici sa vorbesc, m-a luat de mana si m-a dus in casa, mi-a zis intinde-te pe pat si incearca sa te linistesti ( ma panicasem ingrozitor si asta precis a sporit efectul asfixierii )si asa am facut si m-am linistit incet-incet dar am ramas cu o durere cumplita in gat de la cat m-am fortat sa iau aer....Ceva de groaza, nici nu va puteti imagina.... Dupa aceea, dupa ce l-am culcat pe Rares mi-am adus aminte ca ( adormise cu manuta in palma mea ) de multe ori, si chiar cu cateva zile in urma imi reprosase sotul meu ca prea il rasfat si dupa o noapte intreaga in care m-am gandit la ceea ce mi-a spus i-am replicat a doua zi " lasa sa-l rasfat pana mai traiesc ca dupa aceea cine o sa-l mai rasfete ?" L-am tot mangaiat, asa adormit cum era, si lacrimile au inceput sa-mi curga siroaie....Iar pe Mihnea mic numai inainte de a mi se face rau atata l-am pupat de i-am inrosit obrajorii...Imi curg lacrimile si acum cand ma gandesc la episodul cu pricina, nu mi-e frica de moarte dar nu pot sa nu ma intreb ce s-ar intampla oare cu copilasii mei daca eu n-as mai fi ?[V][q] Mamica de nazdravan Rares [bonjovi] si [bb] Mihnea Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca toti parintii isi pun intrebari asa ,sau mai mult mamicile. Eu una imi faceam tot felul de ganduri si il puneam la teste pe sotul cu tot felul de intrebari ca sa vad daca va sti sa se ocupe de copil .Plus cateva asigurari pe viata si alte aberatii am facut ,pana cand am inteles ca orice as face nu pot sa stiu ce va fi in viitor si ca pierd timp pretios gandindu-ma la asta. Ba chiar am decis sa nu ma gandesc deloc ,pentru ca deveneam absurda si nu lasam copilul cu nimeni ,il sufocam cu atentia. [mamica] Pisimuki ,fii mai atenta la tine si consoleaza-te cu gandul ca deocamdata esti langa ei ,oricum nimic nu inlocuieste o mama.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

marilu2004,bine ai venit printre noi...dar care noi?ca fetele astea nu mai dau nici un semn de viata...pe unde imi umblati?iuliana ti-ai revenit,esti mai bine acum?redi,oana,doina,dianaelena,sileriki,nu mai stim nimic una dealta...sper ca sunteti bine toate,si doar din lipsa de timp nu ati mai trecut pe aici...va urez un week-end placut si sa auzim de bine..... http://good-times.webshots.com/album/558972733fVBfYu MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003) mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by marilu2004
buna fetelor! ma numesc marilena, am 38 (aproape 39 - in iulie) de ani, sint din iasi, am o fetita de 2 ani si 11 luni, alexia nicoleta. sotul meu e in statele unite de aproape 4 ani, nu si-a vazut fetita decat pe net, e dureros... si pentru el si pentru noi... si eu imi doresc sa leg prietenii adevarate! citesc mesajele voastre de mult timp dar nu am scris pana acum multe mesaje. de acum... va fi alta poveste... [:)] Marilena - mamica Alexiei (26 iunie 2004)
Buna Marilena suntem de-o varsta , si eu am 39 facuti in ianuarie Stiu ce greu iti e fara sot langa tine si copil Al meu sot e in Italia si ne este foarte dor de el , si totodata si greu fara el . Ne-a promis ca face tot posibilul sa ne ia pe mine si fata acolo la el , iar baiatul sa ramana acasa ca trebuie sa dea bacul apoi la facultate.Ne auzim rar la telefon , mai mult ne scriem mesaje . Te inteleg foarte bine si sunt alaturi de tine.[bis] Gabi - mama lui Andrei de 19 ani si a Dianei Nicol de 8 ani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Ma inscriu si eu in clubul vostru, daca ma primiti. Nu stiu cum de nu v-am descoperit pana azi. Despre mine cate ceva, 20.02.1975, deci 32 ani si am un baietel Marius Alexandru, care de curand a implinit 4 ani, e nascut pe 11.05.2003. Ne puteti vedea aici. http://new.photos.yahoo.com/b_criss75/album/576460762395462289/photo/294928804300525570/23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...