Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna. E pentru prima data cand imi fac curaj sa va scriu desi citesc de mult timp problemele voastre pe acest forum. Am nevoie de un sfat..Sunt de 4 ani intr-o relatie care in ultimul timp nu mai imi aduce nici un pic de fericire. Cu toate acestea nu am curajul sa pun punct pentru ca el inca ma iubeste foarte mult si stiu cat ar suferi.De fiecare data cand vorbim despre o posibila despartire el plange si spune ca nu ar putea trai fara mine.Nu stiu ce sa mai fac...Va rog sa-mi dati un sfat. Multumesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 18
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Cred ca raspunsul il stii si tu. Ai o singura viata si e alegerea ta cum vrei s-o traiesti. Facand pe bunul samaritean si sacrificand-o ptr cineva, sau luand viata in maini si cautand fericirea? Tu il mai iubesti? Ptr ca asta conteaza mult. Nu faci un sacrificiu ptr cineva care iti este indiferent. Iar daca il iubesti, incerca sa gasesti cauza nefericirii tale. Daca nu mai e iubire, nu vad ce te-ar tine legata de el. [url="http://i60.photobucket.com/albums/h10/M_A_M_2006/Foto%20forum/2324.gif"]Sarbatori fericite![/url][paste] Alexandru, tati de copil perfect ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asta e santaj sentimental, faza cu plansul. Plus ca un barbat sa planga pentru ca iubita nu-l mai vrea, mi se pare cel putin jenant. Pacat sa pierzi vremea din mila cu cineva, pentru ca stii ca mai devreme sau mai tarziu, oricum se va termina. [mamica]Saphir[gravi], [bonjovi] Amos si [fetita] Ailish [url="http://community.webshots.com/user/climailish"]pozele noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum plange dupa tine acum,asa repede isi va gasi alta....nu-i barbat daca te santajeaza emotional...Rupe-te ca de o carpa pe care sa o sustii toata viata n-ai nevoie.Sa se maturizeze apoi sa-si doreasca o femeie langa el.....scuza-mi virulenta dar nu suport barbatii care plang pentru astfel de motive.. nicoleta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

doar un gand: cam cati barbati nu au curajul sa puna punct si raman intr-o relatie doar pt ca ea il iubeste foarte mult, plange si nu isi poate imagina viata fara ei? cred ca avem inca multe de invatat de la ei... meg _____________________ just a drop of water in an endless sea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...