Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 18
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Initial creeata de Dellia
Buna. E pentru prima data cand imi fac curaj sa va scriu desi citesc de mult timp problemele voastre pe acest forum. Am nevoie de un sfat..Sunt de 4 ani intr-o relatie care in ultimul timp nu mai imi aduce nici un pic de fericire. Cu toate acestea nu am curajul sa pun punct pentru ca el inca ma iubeste foarte mult si stiu cat ar suferi.De fiecare data cand vorbim despre o posibila despartire el plange si spune ca nu ar putea trai fara mine.Nu stiu ce sa mai fac...Va rog sa-mi dati un sfat. Multumesc
casnicia nu se tine cu mila ci cu dragoste.dat tu nu mai simti nimic?simti ca ai facut totul sa o salvezi? cand totul pare pierdut este timpul sa crezi in miracole! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_inlove2003/album?.dir=/855cre2"]elenica lu' mamica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu, me refer la ei amindoi: unul isi perece viata stind de mila, de sila cu cineva pe care nu-l iubeste, si celalalt nu este iubit - si nici nu va fi vreodata, pentru ca se cramponeaza intr-o situatie nefericita. Daca se despart, oamenii astia isi pot gasi "jumatattile" cu care sa formeze cupluri fericite: daca stau impreuna, pentru ambii reprezinta un compromis. Sper ca acum ai inteles. [:)] Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Elise
simplu: bate-ti joc de el pina fuge singur. Elise & BBLisa
Sper ca asta nu a fost altceva decat o gluma... Cum sa-ti bati joc, cu buna stiinta, de sufletul cuiva??? _____________________________________________ Mai bine mor neinteleasa de nimeni,decat sa ma tot explic toata viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dellia, daca i-ai spus si lui ca relatia cu el nu iti aduce fericire si el nu face nimic in sensul asta, doar plinge, nu e de ajuns. Si eu sint de acord cu cei care au scris mai sus ca e abuz emotional. ******************************** "We could never learn to be brave and patient if there were only joy in the world."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aveti dreptate. Cred ca greseala mea a fost ca nu am privit niciodata situatia ca pe un santaj emotional.Credeam ca face asta pentru ca intr-adevar nu ar putea trai fara mine (desi nimeni nu e de neinlocuit). Credeam ca discutia despre o posibila despartire il face sa planga...acum ma gandesc ca poate vedea ca lacrimile lui ma impresionau si ma faceau sa nu iau nici o decizie si de aceea facea asa.trebuie sa spun totusi ca el este si destul de sensibil...nu stiu ce sa mai cred [q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...