Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (67)


Recommended Posts

Adevarat a Inviat! Vad ca ati avut si azi spor la scris. Aseara ne-am intilnit cu Diana si Clau la Inviere. Au fost si fetele (pt prima data), cu mama mea in Gradiste. Hai mai Clau, ca e mica bisericuta... Pe preot (Oprea) eu il stiu din copilarie,era inainte preot la Maderat. Si mie imi place , tine slujbe frumoase... Carmen, sunteti o familie frumoasa. Apropo, vineri ne-am mai oprit si la biserica, asa ca am ajuns pe la 9 acasa... Ada ,hai ca ai reusit. De acord cu intilnirea la iarba verde... Miha, Matia e ok? Vrem poze cu ochelarii... Pupici, Cristina si gemenele -- http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 305
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Diana, era o femeie mai in varsta langa noi si tot zicea la lume sa lase coru sa iasa din biserica. Cert e ca nu s-au prea auzit. In partea in care am stat la final se auzea mai tare si mai bine slujba de la biserica de peste drum. A fost de-a dreptu derutant Cristina, cum am mai zis, de vina e comparatia si probabil faptu ca e prima oara cand merg acolo. Nu stii ca prima oara e greu cu orice lucru nou, dar te obisnuiesti pana la urma....sper [:D]
ce mai astepti??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa cred...cat de "superstar" e Matia. Parca a pozat asa...de plictiseala...[:-)))] Si eu ma duc la somn ca astia de prin casa imi zic ca sunt dependenta![:D]Si nu-mi place sa-i aud...dar au dreptate. [url="http://community.webshots.com/user/adablackcat"]poze[/url] Ada, mami de Iulia(10 iulie2003) si Vlad(6mai2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...